آموزش زبان انگلیسی

لزوم شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی

زبان انگلیسی در تمامی کشورهای دنیا، به عنوان یک زبان بین المللی شناخته می‎شود. و به عنوان یک زبان رسمی برای برقرار کردن ارتباط، میان مردمان سراسر جهان است. به همین دلیل، یکی از دغدغه‌های تمامی افرادی که زبان رسمی کشور آن‌ها انگلیسی نیست و قصد ایجاد ارتباط با مردمان کشورهای دیگر را دارند، یادگیری این زبان کاربردی می‌باشد. این روزها اهمیت زبان انگلیسی به حدی است که ندانستن آن در قرن 21 به معنای بی‌سوادی است. مجموعه پردیسان انواع دوره آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان فراهم کرده تا بتوانید به راحتی این زبان بین المللی را یاد بگیرید و به یک حرفه‌ای در این زمینه تبدیل شوید.

برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز به مشاوره حرفه ای و رایگان!!! دارید؟

همین حالا فرم درخواست مشاوره رایگان پردیسان را تکمیل کنید.

یادگیری سریع انگلیسی در پردیسان

روش اصولی یادگیری زبان انگلیسی

شاید اولین سوالی که متقاضیان یادگیری زبان از خود می‌پرسند این است که کدام نوع از دوره آموزش زبان انگلیسی برای آن‌ها بهتر است؟ یا این که بهترین روش اصولی یادگیری زبان انگلیسی کدام است؟ اگر این سوال را از افراد نابلد بپرسید و یا در سایت‌های نامعتبر موجود در اینترنت جست و جو کنید، شاید متدهایی مانند تماشا کردن بهترین فیلم زبان انگلیسی، خواندن کتاب‌ها، مجلات و صفحات اینترنتی، صحبت کردن با دوستان مجازی به زبان انگلیسی و خیلی موارد دیگر را به شما پیشنهاد کنند.
اما باید بدانید که تمامی این روش‌ها، تنها مکمل زبان انگلیسی هستند و برای یادگیری کامل، نباید صرفا از این متدها استفاده کنید. این روزها روش‌های بسیار زیادی برای آموزش زبان وجود دارد که انتخاب بین آن‌ها، کاملا به خود شما بستگی دارد. این که شما چقدر زمان در روز می‌توانید برای یادگیری زبان بگذارید و به طور کلی چه نوع آدمی هستید در انتخاب بین این روش‌ها تاثیرگذار است.

در یک دوره آموزش زبان انگلیسی فرد باید چهار مهارت اصلی خود را تقویت کند که برای یادگیری هر کدام از آن‌ها، مسلما از روش‌های مختلفی استفاده می‎‌شود.
در آموزشگاه پردیسان شما می‌توانید تمامی این مهارت‌ها را با استفاده از آخرین متدهای روز دنیا یاد بگیرید تا دیگر مشکلی در زبان انگلیسی نداشته باشید.

آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد

با استفاده از دوره‌های موجود در آموزشگاه زبان پردیسان، شما می‌توانید آموزش زبان انگلیسی از پایه را آغاز کنید و تمامی 4 مهارت زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید. مجموعه ما با در نظر گیری تمامی خواسته‌های زبان آموزان، دوره‌های مختلفی را با استفاده از بهترین روش‌های آموزشی ایجاد کرده تا شما بتوانید بدون هیچ مشکلی این زبان کاربردی را یاد بگیرید.

در موسسه پردیسان، تلاش شده تا از بهترین کتاب‌ها برای هر یک از دوره آموزش زبان انگلیسی استفاده شود. به طور مثال در دوره های ویژه کودکان 6 تا 12 سال ، با توجه به سن آن‌ها از کتاب‌های Little pockets ، First Friends ، Family and Friends استفاده می شود.

زبان آموزان پس از اتمام این دوره‌ها، می‌توانند به راحتی درباره موضوعاتی درباره خود و محیط اطراف خود صحبت کنند و در مکالمات خود از ساختارهای گذشته، حال، آینده و … استفاده کنند. پس از اتمام دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان ، زبان آموزان وارد دوره کلاس زبان انگلیسی ویژه نوجوانان می‎شوند که مخصوص گروه سنی 12 تا 17 سال می‌باشد. در این دوره از کتاب‌های Got It استفاده شده است که مطابق با بهترین روش‌های آموزش زبان در دنیا تدوین شده‌اند و توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است.

دوره ویژه بزرگسالان در آموزشگاه پردیسان

  • برای دوره آموزش زبان انگلیسی مخصوص بزرگسالان، در مجموعه پردیسان، از کتاب‌های ویرایش جدید American English File استفاده شده است که جز بهترین و معتبرترین کتا‌ب‌های آموزش زبان در سراسر جهان می‌باشند. این مجموعه از کتاب‌ها در شش سطح و توسط انتشارات آکسفورد چاپ شده است که طبق برنامه مشخصی، بر روی تلفظ حروف، کلمات و جملات انگلیسی کار می‌کند.
    در این دوره آموزش زبان انگلیسی، در کنار آموزش مهارت‌های دیگر، تمرکز بسیار زیادی در مهارت گفتاری زبان آموزان شده است. و پس از اتمام این دوره، تمامی آن‌ها می‌توانند به راحتی درباره موضوعات مختلف به زبان انگلیسی صحبت کنند. زبان آموزان می‌توانند در این دوره، از هر دو نوع آموزش به صورت حضوری و آموزش آنلاین استفاده کنند. دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان، در شش سطح و 21 ترم می‌باشد که این ترم‌ها به شرح زیر هستند.
  • Beginner یا مبتدی ۳ ترم
  • Elementary یا مقدماتی ۳ ترم
  • Pre-intermediate یا پیش متوسطه ۳ ترم
  • Intermediate یا متوسطه ۴ ترم
  • Upper Intermediate‌ یا پایانی متوسطه ۴ ترم
  • Advanced یا پیشرفته ۴ ترم

انواع کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی

این روز‌ها، با توجه به شیوع ویروس کرونا، آموزش زبان انگلیسی به دو روش حضوری و آنلاین برگذار می‌شود و شما می‌توانید هر کدام از این دو روش را که دوست دارید برای خود انتخاب کنید. در کلاس‌های حضوری، با توجه به پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده، تمامی کلاس‌ها به صورت روزانه ضد عفونی می‎شوند و کلیه کادر آموزشگاه نیز از ماسک و دستکش استفاده می‌کنند. به همین دلیل می‌توانید با خیالی راحت آموزش حضوری را انتخاب کنید. در ادامه مزایا و معایب هر یک از انواع برگذاری کلاس‌ها را بیان می‌کنیم.

مزایا و معایب کلاس‌های حضوری

مطمئنن آموزش زبان به صورت حضوری و در جمع افرادی با انگیزه برای یادگیری سریع زبان انگلیسی، خیلی بهتر از آموزش آنلاین است زیرا می‌تواند در افزایش تمرکز و یادگیری کمک بسیار زیادی به شما بکند. همچنین حضور با استاد حس اطمینان خوبی را می‌تواند برای شما ایجاد کند که این موضوع می‌تواند راندمان آموزش شما را تا حد بسیار بالایی افزایش دهد. به همین دلیل، خیلی از افراد کلاس خصوصی زبان انگلیسی را انتخاب می‌کنند تا بتوانند ارتباط بهتری با استاد زبان خود داشته باشند.
اما کلاس‌های حضوری هم مشکلات خود را دارند که از عمده‌ترین آن‌ها می‌توان به محدودیت‌های مکانی و زمانی، اینکه حتما باید در کلاس حضور داشته باشید و برخی مشکلات دیگر مانند صرف کردن زمان بسیار زیاد در ترافیک‌های درون شهری برای رسیدن به آموزشگاه و … اشاره کرد. اما اگر این موارد برای شما اهمیت ندارد، می‌توانید به راحتی دوره آموزش زبان انگلیسی به صورت حضوری را انتخاب کنید و به بهترین شکل زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

مزایا و معایب کلاس‌های آنلاین و مجازی

از جمله مزایای کلاس‌های آنلاین، می‌توان به صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها برای رفت و آمد و … اشاره کرد. آموزش مجازی برای افرادی که مشغله‌های زیادی در زندگی روزمره دارند و نمی‌توانند زمان آزادی را برای رفتن به آموزشگاه بگذارند بسیار مناسب است. آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین، این فرصت را برای این افراد فراهم کرده است تا حتی بتوانند در محل کار هم این زبان را یاد بگیرند.
البته از معایب این روش یادگیری زبان هم می‌توان به کمرنگ شدن حس خوب قرار گرفتن در کنار سایر زبان آموزان و استاد اشاره کرد. البته در برخی موارد هم ممکن است مشکلات قطع وصل اینترنت را داشته باشید و چند ثانیه‌ای از حرف‌های استاد خود را از دست بدهید. اما با این حال، این روش آموزشی هم می‌تواند بسیار موثر باشد و در یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک کند.

چارت درسی زبان انگلیسی بزرگسالان

آموزش مکالمه زبان انگلیسی با متد روز

این دوره آموزش زبان انگلیسی مخصوص افرادی است که می‌خواهند بیشتر در مهارت‌های گفتاری و شنیداری خود تمرکز کنند. در واقع این افراد می‌توانند با ثبت نام در این دوره، تمامی روش‌های برقراری ارتباط با زبان انگلیسی را آموزش ببینند. همچنین اگر قصد مهاجرت و یا سفر دارین و مهلت کمی در یادگیری مکالمه دارید، می‌توانید در دوره فشرده مکالمه زبان انگلیسی ثبت نام کنید تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مهارت‌های گفتاری و شنیداری خود را تقویت کنید.
در این دوره از کتاب‌های Tune in در سه جلد و مجموعه Pardisan Crash Course استفاده می‌شود که توسط بهترین اساتید مجموعه ما تهیه شده است. البته دقت داشته باشید افرادی که قصد یادگیری زبان در حد مکالمات روزمره را دارند می‌توانند این دوره را انتخاب کنند.
متقاضیانی که در سطح مبتدی هستند، ابتدا باید شرایط لازم برای شرکت در این دوره را کسب کنند. و سپس می‌توانند از سطح Elementary وارد این دوره شوند. همچنین اگر قصد آموزش مکالمه زبان انگلیسی در خانه را دارند، می‌توانند در دوره‌های آنلاین ما شرکت کنند. و مکالمه زبان انگلیسی را با بالاترین کیفیت و با استفاده از بهترین اساتید در منزل آموزش ببینند.

دوره فشرده آموزش زبان انگلیسی ؛ یک دوره بسیار کاربردی

یکی دیگر از انواع دوره آموزش زبان انگلیسی که برای متقاضیان در مجموعه پردیسان فراهم شده است، دوره فشرده زبان انگلیسی می‌باشد. متقاضیان در این دوره می‌توانند یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان ممکن را شروع کنند.

در این دوره، آموزش با استفاده از بهترین متدهای جهانی داده می‎شود. و کلاس‌های آن هم به صورت سه روز در هفته می‌باشد. این دوره‌ها معمولا برای افرادی که قصد مهاجرت دارند و می‌خواهند در سریع‌ترین زمان ممکن مدرک آیلتس و تافل خود را دریافت کنند، برگذار می‌شود. در دوره آموزش زبان به صورت فشرده، مهم‌ترین مطالب زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به متقاضیان آموزش داده می‌شود تا بتوانند به خوبی برای این آزمون‌ها آماده شوند.

با پردیسان، نگرانی از بابت یادگیری زبان انگلیسی نداشته باشید

مجموعه آموزشگاه های پردیسان، از سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرده است. و همواره در راستای ارتقای کیفیت خدمات آموزشی، از افراد مجرب و حرفه‌ای برای کادر آموزشی خود استفاده می‌کند. شما زبان‌آموزان عزیز، با توجه به سطح زبان خود، می‌توانید در دوره آموزش زبان انگلیسی مجموعه ما ثبت نام کنید. و با استفاده از بهترین و به‌روزترین متدهای آموزشی جهان، این زبان کاربردی را در کوتاهترین زمان ممکن یاد بگیرید.

سطح زبان انگلیسی خود را نمی دانید؟! همین حالا تعیین سطح کنید.

آموزش زبان انگلیسی
سوالات متداول

برای دوره آموزش زبان انگلیسی مخصوص بزرگسالان، در مجموعه پردیسان، از کتاب‌های ویرایش جدید American English File استفاده می‌شود.

کتابهای  Tactics for listening، Oxford، داستانهای کوتاه

در حد مکالمات روزمره 2 کتاب به مدت 6 ماه و 4 کتاب بین یک سال تا یک سال و نیم (بصورت گروهی).

شما فقط این دوره را به سبد خرید اضافه کرده اید: