منو

لزوم شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی

زبان انگلیسی در تمامی کشورهای دنیا، به عنوان یک زبان بین المللی شناخته . و به عنوان یک زبان رسمی برای برقرار کردن ارتباط، میان مردمان سراسر جهان است. به همین دلیل، یکی از دغدغه‌های تمامی افرادی که زبان رسمی کشور آن‌ها انگلیسی نیست و قصد ایجاد ارتباط با مردمان کشورهای دیگر را دارند، یادگیری این زبان کاربردی می‌باشد. این روزها اهمیت زبان انگلیسی به حدی است که ندانستن آن در قرن 21 به معنای بی‌سوادی است. مجموعه پردیسان انواع دوره آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان فراهم کرده تا بتوانید به راحتی این زبان بین المللی را یاد بگیرید و به یک حرفه‌ای در این زمینه تبدیل شوید.

یادگیری سریع انگلیسی در پردیسان

روش اصولی یادگیری زبان انگلیسی

شاید اولین سوالی که متقاضیان یادگیری زبان از خود می‌پرسند این است که کدام نوع از دوره آموزش زبان انگلیسی برای آن‌ها بهتر است؟ یا این که بهترین روش اصولی یادگیری زبان انگلیسی کدام است؟ اگر این سوال را از افراد نابلد بپرسید و یا در سایت‌های نامعتبر موجود در اینترنت جست و جو کنید، شاید متدهایی مانند تماشا کردن بهترین فیلم زبان انگلیسی، خواندن کتاب‌ها، مجلات و صفحات اینترنتی، صحبت کردن با دوستان مجازی به زبان انگلیسی و خیلی موارد دیگر را به شما پیشنهاد کنند.

آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد

با استفاده از دوره‌های موجود در آموزشگاه زبان پردیسان، شما می‌توانید آموزش زبان انگلیسی از پایه را آغاز کنید و تمامی 4 مهارت زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید. مجموعه ما با در نظر گیری تمامی خواسته‌های زبان آموزان، دوره‌های مختلفی را با استفاده از بهترین روش‌های آموزشی ایجاد کرده تا شما بتوانید بدون هیچ مشکلی این زبان کاربردی را یاد بگیرید.

در موسسه پردیسان، تلاش شده تا از بهترین کتاب‌ها برای هر یک از دوره آموزش زبان انگلیسی استفاده شود. به طور مثال در دوره های ویژه کودکان 6 تا 12 سال ، با توجه به سن آن‌ها از کتاب‌های Little pockets ، First Friends ، Family and Friends استفاده می شود.

زبان آموزان پس از اتمام این دوره‌ها، می‌توانند به راحتی درباره موضوعاتی درباره خود و محیط اطراف خود صحبت کنند و در مکالمات خود از ساختارهای گذشته، حال، آینده و … استفاده کنند. پس از اتمام دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان ، زبان آموزان وارد دوره کلاس زبان انگلیسی ویژه نوجوانان میشوند که مخصوص گروه سنی 12 تا 17 سال می‌باشد. در این دوره از کتاب‌های Got It استفاده شده است که مطابق با بهترین روش‌های آموزش زبان در دنیا تدوین شده‌اند و توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است.

دوره ویژه بزرگسالان در آموزشگاه پردیسان

برای دوره آموزش زبان انگلیسی مخصوص بزرگسالان، در مجموعه پردیسان، از کتاب‌های ویرایش جدید American English File استفاده شده است که جز بهترین و معتبرترین کتا‌ب‌های آموزش زبان در سراسر جهان می‌باشند. این مجموعه از کتاب‌ها در شش سطح و توسط انتشارات آکسفورد چاپ شده است که طبق برنامه مشخصی، بر روی تلفظ حروف، کلمات و جملات انگلیسی کار می‌کند.

مزایا و معایب کلاس‌های حضوری

از جمله مزایای کلاس‌های آنلاین، می‌توان به صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها برای رفت و آمد و … اشاره کرد. آموزش مجازی برای افرادی که مشغله‌های زیادی در زندگی روزمره دارند و نمی‌توانند زمان آزادی را برای رفتن به آموزشگاه بگذارند بسیار مناسب است. آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین، این فرصت را برای این افراد فراهم کرده است تا حتی بتوانند در محل کار هم این زبان را یاد بگیرند.
البته از معایب این روش یادگیری زبان هم می‌توان به کمرنگ شدن حس خوب قرار گرفتن در کنار سایر زبان آموزان و استاد اشاره کرد. البته در برخی موارد هم ممکن است مشکلات قطع وصل اینترنت را داشته باشید و چند ثانیه‌ای از حرف‌های استاد خود را از دست بدهید. اما با این حال، این روش آموزشی هم می‌تواند بسیار موثر باشد و در یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک کند.

چارت درسی زبان انگلیسی بزرگسالان

آموزش مکالمه زبان انگلیسی با متد روز

این دوره آموزش زبان انگلیسی مخصوص افرادی است که می‌خواهند بیشتر در مهارت‌های گفتاری و شنیداری خود تمرکز کنند. در واقع این افراد می‌توانند با ثبت نام در این دوره، تمامی روش‌های برقراری ارتباط با زبان انگلیسی را آموزش ببینند. همچنین اگر قصد مهاجرت و یا سفر دارین و مهلت کمی در یادگیری مکالمه دارید، می‌توانید در دوره فشرده مکالمه زبان انگلیسی ثبت نام کنید تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مهارت‌های گفتاری و شنیداری خود را تقویت کنید.

دوره فشرده آموزش زبان انگلیسی ؛ یک دوره بسیار کاربردی

یکی دیگر از انواع دوره آموزش زبان انگلیسی که برای متقاضیان در مجموعه پردیسان فراهم شده است، دوره فشرده زبان انگلیسی می‌باشد. متقاضیان در این دوره می‌توانند یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان ممکن را شروع کنند.

با پردیسان، نگرانی از بابت یادگیری زبان انگلیسی نداشته باشی

مجموعه آموزشگاه های پردیسان، از سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرده است. و همواره در راستای ارتقای کیفیت خدمات آموزشی، از افراد مجرب و حرفه‌ای برای کادر آموزشی خود استفاده می‌کند. شما زبان‌آموزان عزیز، با توجه به سطح زبان خود، می‌توانید در دوره آموزش زبان انگلیسی مجموعه ما ثبت نام کنید. و با استفاده از بهترین و به‌روزترین متدهای آموزشی جهان، این زبان کاربردی را در کوتاهترین زمان ممکن یاد بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی

سوالات متداول

برای دوره آموزش زبان انگلیسی مخصوص بزرگسالان، در مجموعه پردیسان، از کتاب‌های ویرایش جدید American English File استفاده می‌شود.

کتابهای Tactics for listening، Oxford، داستانهای کوتاه

در حد مکالمات روزمره 2 کتاب به مدت 6 ماه و 4 کتاب بین یک سال تا یک سال و نیم (بصورت گروهی).

آموزش زبان انگلیسی