دوره های آموزش زبان ویژه نوجوانان

آشنایی با کلاس زبان انگلیسی نوجوانان

کلاس زبان انگلیسی نوجوانان ، مختص گروه سنی ۱۳ تا ۱۵ سال می باشد. در این دوره از کتابهای Got it! (ویرایش دوم ) جهت تدریس وآموزش استفاده می شود که توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است. این سری از کتابها بر اساس سیستم امریکن نگارش گردیده که در کلاس زبان انگلیسی هر چهار مهارت اصلی زبان با به روز ترین متد های آوزشی تدریس می شود. دوره زبان انگلیسی نوجوانان متشکل از ۴ سطح ازدوره مقدماتی تا متوسطه می باشد و هر سطح از ۴ ترم تشکیل شده است. در این دوره علاوه بر مجموعه اصلی که شامل کتاب درسی و کتاب تمرین می باشد ، کتابهای داستان با موضوعات جالب و متنوع نیز مورد تدریس قرار می گیرند تا زبان آموزان تمرین بیشتری جهت تقویت مهارت گفتاری در داشته باشند.

از نقاط قوت کتاب Gotit در مقایسه با سایر کتابهای آموزش زبان در رده سنی نوجوانان ، توجه ویژه به چهار مهارت اصلی ، نکات گرامری، لغات و وجود بخش بسیار جالبculture club می باشد.

آموزشگاه پردیسان در دوره زبان انگلیسی نوجوانان ، تاکید ویژه بر روی مهارت گفتاری با تلفظ صحیح و استفاده از گرامر های مناسب و لغات جدید در محاوره خود دارد به طوری که زبان آموز بعد از گذراندن چارت آموزشی خود آماده برای شرکت در آزمون های بین الملی مانندKET, PET,FCE, CAE, می شود.