منو

یادگیری زبان فرانسوی، یک نیاز جدید

آموزش زبان فرانسه بسیار جذاب، پویا و کهن است و بازار کار نسبتاً خوبی هم دارد. با برگزاری کلاس‌های آنلاین در موسسه پردیسان، شما در هر شهری که باشید می‌توانید به راحتی به دوره آموزش زبان فرانسه آنلاین دسترسی پیدا کنید. در این مقاله از سایت پردیسان می‌خواهیم به توضیح برخی از این دلایل و بازار کار این زبان بپردازیم.

تاریخچه زبان فرانسوی

قبل از اینکه بخواهید در یک دوره آموزش زبان فرانسه شرکت کنید، باید اطلاعات نسبی از این زبان داشته باشید. زبان فرانسوی، زبان بین المللیِ معماری، هنرهای تجسمی، تئاتر، مُد و … است. سیصد میلیون نفر در دنیا به این زبان صحبت می‌کنند و از نظر فراگیری پنجمین زبان گفتاری در جهان است.

آموزش زبان فرانسه

چرا باید زبان فرانسوی یاد بگیریم؟

دلایل زیادی وجود دارد که همین الان در یک دوره آموزش زبان فرانسه شرکت کنید. در ادامه به سه مورد از اصلی‌ترین آنها اشاره می‌کنیم.

زبان فرانسه محدود به فرانسه نیست

به زبان فرانسوی به چشم یک زبان محدود نگاه نکنید. اگر در یک کلاس آموزش مکالمه زبان فرانسه شرکت کرده و روی آن تسلط پیدا کنید، می‌توانید به کشورهایی مانند کانادا، سوئیس، لوکزامبورگ، بلژیک، کارائیب و بعضی از کشورهای آفریقایی (مانند ماداگاسکار، مراکش، تونس و سیشل) که فرانسوی زبان رسمی آنها است، مهاجرت کنید. پس از زبان انگلیسی ، دوره آموزش زبان فرانسه ، دومین کلاس آموزش زبان پرطرفدار در سراسر دنیا است و شما می‌توانید با گذراندن یک دوره فشرده مکالمه زبان فرانسه، به بسیاری از کشورهای دنیا مهاجرت کنید.

آموزش آنلاین زبان فرانسه

بازار کار در ایران

با شرکت در یک دوره آموزش زبان فرانسه و یادگیری این زبان، شما می‌توانید در بخش‌های مختلفی مشغول به کار شوید. با این حال باید کمی در یادگیر فعال هم باشید و خود را به دروس کلاس زبان فرانسه محدود نکنید. اگر بتوانید تسلط کاملی روی این زبان بدست آورید، می‌توانید در بخش‌های مختلفی نظیر موسسات گردشگری، مجلات و مطبوعات، اخبار، شرکت‌های صادرات واردات، دارالترجمه، آموزشگاه‌های آموزش زبان، تولید محتوا و … مشغول به کار شوید. ترجمه‌ی کتاب‌های فرانسوی یکی از اصلی‌ترین بازار کارهای زبان فرانسوی در ایران است.

یادگیری زبان فرانسه از صفر تا صد ،‌ پایه تا پیشرفته

روش اصولی یادگیری زبان فرانسه

روش‌های مختلفی برای یادگیری زبان فرانسه در کوتاهترین زمان وجود دارد که در ادامه به برخی از رایج ترین آنها اشاره می‌کنیم:

قرار گرفتن در موقعیت‌های اجباری

این دیدگاه که به رویکرد غوطه وری معروف است، شما را بر زبان و فرهنگ فرانسوی مسلط می‌کند. در این روش شما باید خودتان را در جایگاهی قرار دهید که مجبور باشید فقط به زبان فرانسوی صحبت کنید. برای این کار روش‌‌های مختلفی وجود دارد؛ از مهاجرت به یک کشور فرانسوی زبان گرفته تا شرکت در یک دوره‌ آموزش زبان فرانسه که شما را وادار می‌کنند فقط به همین زبان صحبت کنید. وقتی احساس کنید نیازهای خود را تنها مجبورید به همین زبان برطرف کنید، ناخودآگاه برای یادگیریِ آن همت بیشتری می‌کنید.

یک فنجان قهوه و خواندن یک کتاب فرانسه

زبان فرانسه یکی از زبان های دلنشینی است که افراد زیادی تمایل دارند این زبان را بیاموزند. اشعار فرانسوی در سراسر دنیا محبوب هستند و زمانی که شما این اشعار را می خوانید می توانید احساس شعرا و پیام آنها را بهتر درک کنید. همچنین، زبان فرانسه بسیار آهنگین است و زمانی که به این زبان صحبت میکنید تمامی حواس شما درگیر می شود. به همین دلیل، امروزه آموزش زبان فرانسه مد نظر قرار گرفته است و افراد زیادی به دنبال یادگیری این زبان هستند. 

اگر در پلت فرم های مختلف اجتماعی عضو باشید حتما دیده اید که بسیاری از افراد بر فروش هیجانی تمرکز دارند و تلاش می کنند آموزش زبان فرانسه را به صورت غیر اصولی آموزش دهند. بهتر است بدانید ممکن است این تبلیغات منجر به فروش شود، اما الزاما آورده خوبی برای شما نخواهد داشت. اگر به دنبال یادگیری اصولی زبان فرانسه هستید، بهتر است به مراکز معتبر و آموزشگاه های خوش نام مراجعه کنید. زیرا تنها زیر نظر اساتید مختصص می‌توانید بر زبان فرانسه تسلط پیدا کنید و در این زبان به موفقیت برسید. 

آموزش زبان فرانسه از مبتدی تا پیشرفته

زبان فرانسه بسیار پیچیده است و کسانی که وارد آموزش زبان فرانسه می‌شوند باید بر تمامی نکات تسلط پیدا کنند. یادگیری زبان فرانسه از یادگیری حروف الفبا آغاز می‌شود و پس از آن شما جملات ساده و روزمره را می‌آموزید. پس از آنکه توانستید بر مفاهیم کلی زبان فرانسه تسلط پیدا کنید، نوبت آن می‌رسد که گرامرهای پیچیده این زبان را بیاموزید و بر تمامی وجه های زبان فرانسه تسلط پیدا کنید. در موسسه ما زبان آموزان در تمامی این مراحل در زیر نظر اساتید خبره و آموزش دیده قرار دارند و مطالب را به صورت اصولی فرا می‌ گیرند. 

آﻣﻮزش زﺑﺎن ﻓﺮاﻧﺴﻪ از ﺻﻔﺮ ﺗﺎ ﺻﺪ

اگر در زبان فرانسه هیچ زمینه ای ندارید باید آن را از همان سطوح ابتدایی آغاز کنید. در موسسه ما آموزش زبان فرانسه از صفر تا صد ارائه می‌ شود. اگر قبلا زبان فرانسه را آموخته اید و اکنون می خواهید در کلاس های فرانسه ثبت نام کنید، می توانید تعیین سطح بدهید. پس از آنکه سطح شما مشخص گردید در کلاس مربوطه جای داده می شوید و می توانید آموزش زبان فرانسه را آغاز کنید. 

آﻣﻮزش زﺑﺎن ﻓﺮاﻧﺴﻪ از ﭘﺎﯾﻪ

در همینجا به شما اعلام می کنیم آموزش زبان فرانسه از پایه یک هنر است و تنها کسانی می توانند این کار را انجام دهند که در زمینه آموزش دوره دیده اند. صرف اینکه فردی به خوبی زبان فرانسه صحبت می کند و یا زبان فرانسه را آموخته است نمی تواند آموزگار خوبی باشد. شخصی که به عنوان معلم زبان فرانسه به شما زبان می آموزد باید با روند آموزش و یادگیری در ذهن شما آشنایی داشته باشید و در این مسیر شما را به خوبی هدایت نماید. این دقیقا همان چیزی است که موسسه ما تسلط کاملی بر آن دارد و بهترین خدمات را به زبان آموزان ارائه می دهد. 

آموزش آنلاین زبان فرانسه

امروزه، تکنولوژی پیشرفت زیادی داشته است و شما می توانید زبان فرانسه را به راحتی بیاموزید. کسانی که در دوره های آنلاین آموزش زبان فرانسه شرکت می کنند دیگر درگیری های ماندن در ترافیک را ندارند و می توانند در یک محیط پر از آرامش زبان را بیاموزند. موسسه برای اشخاصی که متقاضی این دوره هستند و در یک سطح هستند یک روم در فضای مجازی تشکیل می دهد و آنها باید در روز و ساعت مشخص شده به کلاس بروند. 

کلاس (حضوری) زبان فرانسه

بسیاری از زبان آموزان در این باره سوال می پرسند که آموزش حضوری زبان فرانسه بهتر است یا آموزش زبان فرانسه آنلاین! در پاسخ به این سوال می گوییم که هیچ گونه برتری در این زمینه وجود ندارد و شما باید با توجه به شرایط خود بهترین کلاس را انتخاب کنید. به طور مثال، ممکن است شما در یک شهر دیگر هستید و نمی توانید به صورت حضوری در کلاس های ما شرکت کنید. گاهی شرایط کاری و زندگی شما به گونه ای است که نمی توانید در یک ساعت خاص در کلاس حضوری بیایید. با توجه به تمامی این موارد کلاس های آنلاین می توانند بهترین گزینه برای شما باشند. 

آﻣﻮزش زﺑﺎن ﻓﺮاﻧﺴﻪ ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ

وقتی صحبت از آموزش و یادگیری زبان فرانسه می شود تمرکز بیشتر افراد بر مکالمه است. در واقع، راه ارتباطی شما با دیگر افراد از طریق مکالمه است و تا زمانی که تسلط کامل بر زبان فرانسه نداشته باشید نمی توانید به راحتی سخن بگویید و تعاملات خود را گسترش دهید. موسسه ما کلاس هایی دارد که تنها بر قدرت مکالمه زبان آموزان تمرکز دارد. زمانی که در این کلاس ها حضور داشته باشید می توانید دایره لغات خود را گسترش دهید و گرامر را بهتر بیاموزید. 

یادگیری سریع زبان فرانسه

برای اینکه بتوانید زبان فرانسه را سریعتر بیاموزید باید وقت زیادی را به این کار اختصاص دهید. در موسسه ما دوره های فشرده یادگیری زبان برگزار می شوند و شما می توانید با تلاش و کوشش موفق به زودی بر این زبان تسلط پیدا کنید. 

آموزش زبان فرانسه رایگان

برای اینکه بتوانید زبان فرانسه را بیاموزید باید برای اینکار هزینه کنید و هرگز به دنبال آموزش های رایگان نباشید.

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد آموزش زبان فرانسه در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید شما باید زبان فرانسه را به صورت اصولی و پایه ای بیاموزید و برای اینکه بر مفاهیم زبان فرانسه تسلط پیدا کنید، باید زمان کافی را به این کار اختصاص دهید.

انواع دوره های آموزشی فرانسه در پردیسان

برای آنکه دوره آموزش زبان فرانسه بتواند تاثیرگذار باشد، انتخاب موسسه‌ی آموزشیِ مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد. در آموزشگاه زبان پردیسان در کلاس‌های آموزش زبان فرانسه‌ ، کتاب Mobile آموزش داده می‌شود. یکی از نکات مهم و نقاط قوت دوره آموزش زبان فرانسه در این موسسه‌، این است که نه تنها از مدرسین بسیار باتجربه برای آموزش استفاده می‌شود، بلکه برای حداکثر یادگیریِ دانش‌آموزان، نفرات در این کلاس‌ها بسیار محدود است و حتی می‌توانید دوره‌های این موسسه را، یک کلاس خصوصی زبان فرانسه دانست.
برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند فرانسه را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرند – مانند کسانی که قصد مهاجرت دارند- دوره فشرده زبان فرانسه برگزار می‌شود. در این دوره آموزش زبان فرانسه، زبان آموز حتی می‌تواند متد آموزشی‌ را خودش انتخاب کند.

سایر مزایای یادگیری زبان فرانسوی

از دیگر مزیت‌های یادگیری زبان فرانسه در موسسه پردیسان، برگزاری دوره آموزش زبان فرانسه آنلاین است. همانطور که ذکر شد این روش، یکی از جدیدترین و محبوب‌ترین روش‌های آموزش زبان فرانسه است. آموزش در این روش درست مانند آموزش حضوری است؛ تنها همه چیز شکل مجازی دارد. اساتید همان اساتید کلاس‌های حضوری هستند. تخته‌ی مجازی وجود دارد و دانش آموز ‌می‌تواند سوالات خود را از طریق استفاده از آیکون دست مجازی بپرسد.

موسسه زبان فرانسه

تجهیزات مورد نیاز یادگیری زبان فرانسوی بصورت آنلاین

برای استفاده از کلاس‌های آموزش آنلاین به یک کامپیوتر متصل به اینترنت، میکروفون و وبکم نیاز دارید. شما در این کلاس‌های آنلاین می‌توانید ارتباط تصویری هم برقرار کنید. استفاده از کلاس‌های آنلاین شما را از محدودیت مکانی خارج می‌کند و می‌توانید از هر جایی این دوره‌ها را دریافت کنید. بعلاوه با توجه به شرایط بهداشتی پیش آمده، وجود ترافیک و انواع آلودگی و زمان زیاد مورد نیاز برای جا به جایی، به نظر می‌رسد، این روش یکی از موثرترین روش‌های آموزش باشد.

در پردیسان، یادگیری هیچ زبانی دشوار نیست

یادگیری زبان فرانسه می‌تواند بسیار دلچسب باشد تنها کافی است روش مناسب یا موسسه‌ی آموزشی مناسب را انتخاب کنید. با شرکت در دوره آموزش زبان فرانسه شما می‌توانید در بازار کار داغ این رشته مشغول به کار شوید. و حتی با ادامه دادن روند یادگیری، نسبت به تدریس آن نیز اقدام کنید. اگر به فکر یادگیری یک زبان دوم هستید، زبان فرانسه می‌تواند یک زبان شیرین، آسان و پرکاربرد برای یادگیری باشد.

سوالات متداول

کتاب اتولیه یا L’atelier یکی از جدیدترین و بروز ترین کتاب‌های آموزش فرانسه می باشد که برای رده سنی بزرگسالان تندریس می‌شود.

به دلیل نزدیک بودن زبان فرانسه به انگلیسی ، یادگیری آن نسبت به سایر زبان‌ها آسان تر و سریع تر می‌باشد.

مهاجرت به کشورهایی مانند کانادا، سوئیس، لوکزامبورگ که زبان رسمی آنها فرانسوی است. اشتغال در مراکز رسمی ترجمه فرانسه مانند دارالترجمه‌ها. فعالیت به عنوان مدرس زبان فرانسه در آموزشگاه های معتبر

آموزش زبان فرانسه