منو

یادگیری زبان فرانسوی، یک نیاز جدید

آموزش زبان فرانسه بسیار جذاب، پویا و کهن است و بازار کار نسبتاً خوبی هم دارد. با برگزاری کلاس‌های آنلاین در موسسه پردیسان، شما در هر شهری که باشید می‌توانید به راحتی به دوره آموزش زبان فرانسه آنلاین دسترسی پیدا کنید. در این مقاله از سایت پردیسان می‌خواهیم به توضیح برخی از این دلایل و بازار کار این زبان بپردازیم.

تاریخچه زبان فرانسوی

قبل از اینکه بخواهید در یک دوره آموزش زبان فرانسه شرکت کنید، باید اطلاعات نسبی از این زبان داشته باشید. زبان فرانسوی، زبان بین المللیِ معماری، هنرهای تجسمی، تئاتر، مُد و … است. سیصد میلیون نفر در دنیا به این زبان صحبت می‌کنند و از نظر فراگیری پنجمین زبان گفتاری در جهان است.

آموزش زبان فرانسه

چرا باید زبان فرانسوی یاد بگیریم؟

دلایل زیادی وجود دارد که همین الان در یک دوره آموزش زبان فرانسه شرکت کنید. در ادامه به سه مورد از اصلی‌ترین آنها اشاره می‌کنیم.

زبان فرانسه محدود به فرانسه نیست

به زبان فرانسوی به چشم یک زبان محدود نگاه نکنید. اگر در یک کلاس آموزش مکالمه زبان فرانسه شرکت کرده و روی آن تسلط پیدا کنید، می‌توانید به کشورهایی مانند کانادا، سوئیس، لوکزامبورگ، بلژیک، کارائیب و بعضی از کشورهای آفریقایی (مانند ماداگاسکار، مراکش، تونس و سیشل) که فرانسوی زبان رسمی آنها است، مهاجرت کنید. پس از زبان انگلیسی ، دوره آموزش زبان فرانسه ، دومین کلاس آموزش زبان پرطرفدار در سراسر دنیا است و شما می‌توانید با گذراندن یک دوره فشرده مکالمه زبان فرانسه، به بسیاری از کشورهای دنیا مهاجرت کنید.

آموزش آنلاین زبان فرانسه

بازار کار در ایران

با شرکت در یک دوره آموزش زبان فرانسه و یادگیری این زبان، شما می‌توانید در بخش‌های مختلفی مشغول به کار شوید. با این حال باید کمی در یادگیر فعال هم باشید و خود را به دروس کلاس زبان فرانسه محدود نکنید. اگر بتوانید تسلط کاملی روی این زبان بدست آورید، می‌توانید در بخش‌های مختلفی نظیر موسسات گردشگری، مجلات و مطبوعات، اخبار، شرکت‌های صادرات واردات، دارالترجمه، آموزشگاه‌های آموزش زبان، تولید محتوا و … مشغول به کار شوید. ترجمه‌ی کتاب‌های فرانسوی یکی از اصلی‌ترین بازار کارهای زبان فرانسوی در ایران است.

یادگیری زبان فرانسه از صفر تا صد ،‌ پایه تا پیشرفته

روش اصولی یادگیری زبان فرانسه

روش‌های مختلفی برای یادگیری زبان فرانسه در کوتاهترین زمان وجود دارد که در ادامه به برخی از رایج ترین آنها اشاره می‌کنیم:

قرار گرفتن در موقعیت‌های اجباری

این دیدگاه که به رویکرد غوطه وری معروف است، شما را بر زبان و فرهنگ فرانسوی مسلط می‌کند. در این روش شما باید خودتان را در جایگاهی قرار دهید که مجبور باشید فقط به زبان فرانسوی صحبت کنید. برای این کار روش‌‌های مختلفی وجود دارد؛ از مهاجرت به یک کشور فرانسوی زبان گرفته تا شرکت در یک دوره‌ آموزش زبان فرانسه که شما را وادار می‌کنند فقط به همین زبان صحبت کنید. وقتی احساس کنید نیازهای خود را تنها مجبورید به همین زبان برطرف کنید، ناخودآگاه برای یادگیریِ آن همت بیشتری می‌کنید.

یک فنجان قهوه و خواندن یک کتاب فرانسه

انواع دوره های آموزشی فرانسه در پردیسان

برای آنکه دوره آموزش زبان فرانسه بتواند تاثیرگذار باشد، انتخاب موسسه‌ی آموزشیِ مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد. در آموزشگاه زبان پردیسان در کلاس‌های آموزش زبان فرانسه‌ ، کتاب Mobile آموزش داده می‌شود. یکی از نکات مهم و نقاط قوت دوره آموزش زبان فرانسه در این موسسه‌، این است که نه تنها از مدرسین بسیار باتجربه برای آموزش استفاده می‌شود، بلکه برای حداکثر یادگیریِ دانش‌آموزان، نفرات در این کلاس‌ها بسیار محدود است و حتی می‌توانید دوره‌های این موسسه را، یک کلاس خصوصی زبان فرانسه دانست.
برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند فرانسه را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرند – مانند کسانی که قصد مهاجرت دارند- دوره فشرده زبان فرانسه برگزار می‌شود. در این دوره آموزش زبان فرانسه، زبان آموز حتی می‌تواند متد آموزشی‌ را خودش انتخاب کند.

سایر مزایای یادگیری زبان فرانسوی

از دیگر مزیت‌های یادگیری زبان فرانسه در موسسه پردیسان، برگزاری دوره آموزش زبان فرانسه آنلاین است. همانطور که ذکر شد این روش، یکی از جدیدترین و محبوب‌ترین روش‌های آموزش زبان فرانسه است. آموزش در این روش درست مانند آموزش حضوری است؛ تنها همه چیز شکل مجازی دارد. اساتید همان اساتید کلاس‌های حضوری هستند. تخته‌ی مجازی وجود دارد و دانش آموز ‌می‌تواند سوالات خود را از طریق استفاده از آیکون دست مجازی بپرسد.

موسسه زبان فرانسه

تجهیزات مورد نیاز یادگیری زبان فرانسوی بصورت آنلاین

برای استفاده از کلاس‌های آموزش آنلاین به یک کامپیوتر متصل به اینترنت، میکروفون و وبکم نیاز دارید. شما در این کلاس‌های آنلاین می‌توانید ارتباط تصویری هم برقرار کنید. استفاده از کلاس‌های آنلاین شما را از محدودیت مکانی خارج می‌کند و می‌توانید از هر جایی این دوره‌ها را دریافت کنید. بعلاوه با توجه به شرایط بهداشتی پیش آمده، وجود ترافیک و انواع آلودگی و زمان زیاد مورد نیاز برای جا به جایی، به نظر می‌رسد، این روش یکی از موثرترین روش‌های آموزش باشد.

در پردیسان، یادگیری هیچ زبانی دشوار نیست

یادگیری زبان فرانسه می‌تواند بسیار دلچسب باشد تنها کافی است روش مناسب یا موسسه‌ی آموزشی مناسب را انتخاب کنید. با شرکت در دوره آموزش زبان فرانسه شما می‌توانید در بازار کار داغ این رشته مشغول به کار شوید. و حتی با ادامه دادن روند یادگیری، نسبت به تدریس آن نیز اقدام کنید. اگر به فکر یادگیری یک زبان دوم هستید، زبان فرانسه می‌تواند یک زبان شیرین، آسان و پرکاربرد برای یادگیری باشد.

سوالات متداول

کتاب موبیل یا Mobile یکی از جدیدترین و بروز ترین کتاب‌های آموزش فرانسه می باشد که برای رده سنی بزرگسالان تندریس می‌شود.

به دلیل نزدیک بودن زبان فرانسه به انگلیسی ، یادگیری آن نسبت به سایر زبان‌ها آسان تر و سریع تر می‌باشد.

مهاجرت به کشورهایی مانند کانادا، سوئیس، لوکزامبورگ که زبان رسمی آنها فرانسوی است. اشتغال در مراکز رسمی ترجمه فرانسه مانند دارالترجمه‌ها. فعالیت به عنوان مدرس زبان فرانسه در آموزشگاه های معتبر

آموزش زبان فرانسه