آزمون ماک آیلتس

آزمون ماک آیلتس چیست؟

آزمون ماک آیلتس مناسب برای زبان آموزانی است که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و نیاز دارند بصورت منسجم نقاط قوت و ضعف خود را بررسی کنند. بهترین روش این ارزیابی شرکت در آزمون های آزمایشی می باشد که سئوالات و شرایط آزمون را شبیه سازی کرده و این امر باعث می شود، برای شرکت در آزمون اصلی آیلتس تجربه و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند.
کلمه Mock به معنی ساختگی بوده و در اصل به معنی شبیه سازی آزمون آیلتس برای زبان آموز می باشد. با استفاده از این امتحان می توان آزمون های شبیه سازی شده آیلتس را با قیمتی بسیار پایین تر از آزمون اصلی برگزار کرد و شرکت کننده ها می توانند شرایط امتحان را عینا تجربه کنند؛ و نقاط قوت و ضعف خود را بررسی کنند.

همانطور که می دانید، آزمون آیلتس آزمونی بسیار استرس آور است. استرس زمانی ایجاد می شود که مجهولات ما بیشتر از معلومات ما باشد. مجهولاتی مانند عدم شناخت از شرایط امتحان و اینکه ما دقیقا در چه سطحی هستیم و پرداخت هزینه بالای آزمون اصلی باعث این استرس می شود. حتی اگر زبان آموزی در سطح نمره ۷ باشد به دلیل غلبه استرس امکان دارد نمره کم تری دریافت کند.

آزمون ماک آیلتس

مزایای شرکت در آزمون های ماک

با هر بار شرکت در آزمون ماک متوجه می شویم در حال حاضر در چه سطحی هستیم و یک تصویر شفاف و دقیق از وضعیت کنونی خودمان بدست می آوریم. با شرکت ماهانه در آزمون ماک آیلتس می توان پیشرفت را بررسی کرد. در هر ماه باید 0.5 الی 1 نمره پیشرفت داشته باشیم به عنوان مثال پس از شرکت در یک الی دو آزمون ماک آیلتس باید از نمره 5.5 به 6.5 برسیم. نتایج آزمون توسط کارشناس زبان آموز بررسی شده و با بررسی نمودار پیشرفت در پرونده ، می توان تصمیم گیری کرد زبان آموز چه زمانی می تواند برای ثبت نام در آزمون اصلی اقدام کند.

چرا باید در آزمون ماک شرکت کرد ؟

اگر در آزمون آمادگی شرکت نکنیم، وضعیت سطح دانش ما شفاف نیست و نمی توان تصمیم گرفت چه زمانی باید برای ثبت نام آزمون IELTS اقدام کرد.
اگر ۳ بار آزمون دادیم و نمرات ما بین ۶ تا ۷ باشد در آزمون اصلی نمره ما در همین طیف می باشد و می توان چنین نتیجه ای را برای خود پیش بینی کرد.
اهمیت شرکت در آزمون آزمایشی را جدی بگیریم. و در نهایت با کاهش استرس می توان فقط با یکبار شرکت در آزمون اصلی به نتیجه دلخواه خود رسید. و در نظر داشته باشید شرکت در آزمون ماک فقط در کشور ایران امکان پذیر می باشد.

روش برگزاری آزمون ماک آیلتس

آزمون ماک آیلتس در موسسه زبانهای خارجی پردیسان بصورت کاملا استاندارد و با کیفیت بالایی برگزار می شود.

  • آزمون آزمایشی ماک ماهی یکبار در هر شعبه برگزار می شود.
  • جواب آزمون در مدت ۳ الی ۴ روز اعلام می شود.
  • سئوالات آزمون ماک آیلتس کاملا استاندارد و بصورت Unseen و اختصاصی می باشد.
  • برگزاری رایگان کلاس Pro- Mock Master Class Session بعد از آزمون جهت رفع اشکال و پیشنهادات ممتحن
  • ارائه کارنامه کاملا دقیق با ذکر جزئیات سطح مهارت های هر زبان آموز.
  • کارنامه آزمون ماک آیلتس دارای یک نمره کلی Overall و ریز نمرات مهارتها بهمراه پیشنهادات ممتحن می باشد.

لازم به ذکر است آزمونهای آزمایشی ماک با رعایت سطح سختی نمره دهی و استاندارا و قوانین آزمون برگزار می شود.
مشاورین مجرب آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان شما را در تمامی مراحل آزمون همراهی می کنند و با برگزاری جلسات بعد از آزمون به تحلیل و بررسی نتایج آزمون شما در مهارتهای مختلف می پردازند.