شعبه پیروزی

آموزشگاه زبان پردیسان شعبه پیروزی یازدهمین شعبه‌ی این موسسه می باشد. که در سال 1401 در شرق تهران تاسیس گردید. شعبه پیروزی آموزشگاه دارای دسترسی آسان به مناطقی همچون خیابان پرستار، نبرد شمالی و جنوبی، افسریه و بلوار ابوذر و شهید محلاتی و نیروی‌هوایی می‌باشد.

همچنین شعبه‌ پیروزی آموزشگاه زبان پرديسان دارای دسترسی آسان به ایستگاه های مترو‌ی نیروهوایی و نبرد و همچنین ایستگاه اتوبوس‌های BRT پیروزی است.
همچنین این شعبه افتخار برگزاری دوره های آمادگی آزمونهای بین المللی زبانهای خارجی نظیر آزمون آیلتس، تافل، تومر، د‌لف و غیره را دارد.
در این مرکز آموزشی، دوره های تخصصی TTC به صورت هفتگی به منظور ارتقا سطح دانش و مهارت مدرسين و علاقمندان به تدریس زبانهای خارجی ارائه میگردد.
این شعبه آماده‌ی ارائه خدمات به زبان آموزان محترم در زمینه یادگیری زبانهای انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، اسپانیایی و سایر زبان های مطرح دنیا را به صورت گروهی و خصوصی (آنلاین و حضوری) را دارد.
در این شعبه، دوره های آموزش تخصصی برای همه‌ی سنین اعم از خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان از دوره‌ی مبتدی تا پیشرفته در حال برگزاری است.
همچنین کلیه‌ی کلاسها مجهز به LED می‌باشد و سیستم کنترل روند آموزشی از طریق دوربین مداربسته بوده و تمام کلاسها از این طریق رصد و کنترل می‌گردد.

آدرس : پيروزی، بين خيابان نبرد و پرستار، طبقه فوقانی بانک كشاورزی، پلاک ٣١٠

تلفن های تماس : 77488814-021

مسیریابی