منو

آیا یادگیری زبان باید متوقف شود؟

پس از همه گیری شیوع کرونا بسیاری از مراکز آموزشی زبان حضوری به دلیل آنکه نتوانستند خود را با شرایط جدید وفق دهند؛ بنابراین رفته رفته از بازار حذف شده و به فراموشی سپرده شدند. اما هستند مراکز معتبر آموزش آنلاین زبان که با ایجاد بستری مناسب توانسته‌اند جایگاه ویژه‌ای در میان زبان‌آموزان پیدا کنند. یکی از این مراکز آموزشگاه زبان پردیسان است که با انواع روش‌های به روز و آنلاین خدمات گسترده‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در ادامه این مطلب در مورد انواع روش‌ها و کلاس‌های آنلاین یا مجازی زبان های انگلیسی ، آلمانی ، فرانسه و ترکی استانبولی در آموزشگاه پردیسان با شما سخن خواهیم گفت.

آموزش آنلاین زبان

کلاس آموزش آنلاین زبان کلاسی است که ...

کلاس آموزش آنلاین زبان خوب کلاسی است که ، بتواند حال و هوای کلاس‌های حضوری را به محصلین القا کند تا از مشارکت افراد حاضر در کلاس کم نشود. همچنین نباید از استفاده از ابزارهایی که می‌توان به وسیله آنها آموزش زبان را به نحو احسنت دنبال کرد، غافل شد.
به طور خلاصه می‌توان 7 مورد از ویژگی‌ها و مزایای کلاس‌های آموزش آنلاین زبان را به شرح زیر برشمرد:

تدریس چه زبان‌هایی در اولویت قرار دارد؟

به غیر از زبان انگلیسی که زبان بین‌المللی است و فراگیری آن در اولویت تمامی افراد می‌باشد، زبان‌های کشورهای دیگری همچون ترکیه‌ای نیز چندین سال است به خاطر افزایش مهاجرت ایرانیان به این کشور بسیار رونق پیدا کرده است. همچنین آموزش مجازی زبان فرانسه به عنوان دومین زبان مطرح جهان و مهاجرت افراد به بخش فرانسوی کشور کانادا حائز اهمیت است.
در ادامه به معرفی کلاس‌های آموزش آنلاین زبان می‌پردازیم که‌ در موسسه پردیسان به متقاضیان ارائه می‌شود.

آموزش زبان ترکی استانبولی آنلاین

یکی از دلایلی که فراگیری زبان ترکی استانبولی را در بین ایرانیان افزایش داده است، رونق مهاجرت به این کشور همسایه می‌باشد. مهاجرت به این کشور در مقایسه با مهاجرت به کشورهای دیگر اروپایی بسیار راحت‌تر است و این کشور از نظر فرهنگی نیز بسیار به فرهنگ ما ایرانیان نزدیک است.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش مجازی زبان فرانسه

در توجیه اهمیت آموزش زبان فرانسه باید گفت که زبان رسمی 30 کشور دنیا فرانسوی است. کشورهایی مثل کانادا، بلژیک، سوئیس و سنگال و چند کشور دیگر به دلیل روابط تاریخی که با فرانسه داشته‌اند، زبان رسمی و اول خود را به فرانسوی تغییر داده‌اند. حتی بخش بزرگی از جمعیت لبنان هم به فرانسوی تکلم می‌کنند.

آموزش مجازی زبان فرانسه

آموزش مجازی زبان آلمانی

نزدیک به صد میلیون نفر در کشورهای اروپایی به زبان آلمانی صحبت می‌کنند. زبان آلمانی در کشورهایی به غیر از آلمان در ارتیش، سوئیس، بلژیک، لیختن اشتاین و بخشی از ایتالیا زبان رسمی به حساب می‌آید. به غیر از امر مهاجرت، دانشگاه‌های بسیاری در دو کشور آلمان و اتریش وجود دارند که به دانشجویان ایرانی اجازه تحصیل در یکی از دو کشور آلمان و اتریش را می‌دهند. از این رو دانشجویان با یک تیر دو نشان خواهند زند به این معنی که با یادگیری زبان آلمانی هم می‌توانند در خارج از کشور ادامه تحصیل دهند و هم برای اقامت دائم خود اقدام کنند.

اولین گام در راستای مهاجرت کاری و تحصیلی به هر یک از کشورهایی که زبان آلمانی را زبان رسمی خود می‌دانند، یادگیری و تسلط کامل در این زبان می‌باشد.

آموزش مجازی زبان آلمانی

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

همه چیز در موسسه زبان پردیسان مهیا است تا شما بتوانید حتی در زمان همه‌گیری کرونا به آموزش زبان خود ادامه دهید و پله‌ها ترقی را یکی از پس از دیگری بردارید. دغدغه اصلی ما، آموزش نوین زبان‌های مختلف است به طوری که در کمترین زمان بیشترین یادگیری را داشته باشید و بتوانید از هر آنچه که یاد گرفته‌اید به بهترین نحو احسنت استفاده کنید.

آموزش‌ زبان انگلیسی تنها برای اخذ مدرک آیلتس و تافل نیست، بلکه آزمون‌های مختلفی وجود دارند که هرکدامشان هدفی خاص را دنبال می‌کنند. با کلاس‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی پردیسان می‌توانید برای آمادگی در آزمون‌های زیر ثبت نام کنید و هرچه سریع‌تر آموزش خود را شروع کنید:

آموزش آنلاین زبان های انگلیسی آلمانی فرانسه و ترکی استانبولی در موسسه پردیسان

سوالات متداول

برای کلاسهای آنلاین امتحان بصورت آنلاین برگزار می‌شود.

نرم افزار اسکایپ یا اسکای روم (همراه با یک ارتباط دو طرفه بین اساتید و زبان آموزان)

بله در کلاس های آنلاین به علت تمرکز بالای زبان آموزان تقویت مهارت مکالمه آنها پیشرفت چشم‌گیری داشته است.

بله آموزشگاه زبان پردیسان با پشتیبانی آنلاین آموزشی زبان آموز ، همراه شماست.

آموزش آنلاین زبان