آموزش آنلاین زبان

آیا یادگیری زبان باید متوقف شود؟

پس از همه گیری شیوع کرونا بسیاری از مراکز آموزشی زبان حضوری به دلیل آنکه نتوانستند خود را با شرایط جدید وفق دهند؛ بنابراین رفته رفته از بازار حذف شده و به فراموشی سپرده شدند. اما هستند مراکز معتبر آموزش آنلاین زبان که با ایجاد بستری مناسب توانسته‌اند جایگاه ویژه‌ای در میان زبان‌آموزان پیدا کنند. یکی از این مراکز آموزشگاه زبان پردیسان است که با انواع روش‌های به روز و آنلاین خدمات گسترده‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در ادامه این مطلب در مورد انواع روش‌ها و کلاس‌های آنلاین یا مجازی زبان های انگلیسی ، آلمانی ، فرانسه و ترکی استانبولی در آموزشگاه پردیسان با شما سخن خواهیم گفت.

آموزش آنلاین زبان را متوقف نکنید

نه تنها آموزش زبان بلکه هیچ نوع آموزشی نباید در بدترین شرایط متوقف شود. یادگیری زبان‌های جدید اگر به تعویق بیافتند کار دانش‌آموز در فراگیری هر چه بهتر آن زبان نیز بسیار دشوارتر خواهد شد. از قدیم گفته‌اند که زبان و یادگیری آن پروسه‌ای فرّار است به این معنا که اگر وقفه‌ای در آموزش انواع زبان‌ها مخصوصا انگلیسی رخ دهد، دانش آموز بایستی از ابتدا یادگیری زبان را شروع کند.

آموزش آنلاین زبان

همچنین افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند بایستی برای اخذ مدرک زبان مورد نظر خود – چه آیلتس و تافل و چه مدارک مربوط به زبان‌های دیگر آموزش زبان خود را ادامه دهند تا در زمان مقرر بتوانند از امتیاز داشتن مدرک زبان استفاده کنند. لذا یک بار دیگر به اهمیت کلاس‌های آموزش آنلاین زبان در این وضعیت پی می‌بریم.
با توسعه تکنولوژی و استفاده از تلفن‌های هوشمند که امکان برقراری ارتباط به صورت تصویری و همزمان را به وجود آورده‌اند راحت‌تر از همیشه می‌توان به آموزش آنلاین زبان پرداخت. اما آیا هر مرکزی می‌تواند کلاس‌های آموزش زبان با بازدهی مناسب را ایجاد کند؟ در پاسخ باید گفت خیر. آموزش آنلاین زبان مستلزم رعایت نکاتی است که کمتر مرکز آموزش زبانی به آنها توجه می‌کند. لذا در ادامه شما را با ویژگی‌های یک مرکز آموزش آنلاین زبان حرفه‌ای آشنا خواهیم کرد.

کلاس آموزش آنلاین زبان کلاسی است که ...

کلاس آموزش آنلاین زبان خوب کلاسی است که ، بتواند حال و هوای کلاس‌های حضوری را به محصلین القا کند تا از مشارکت افراد حاضر در کلاس کم نشود. همچنین نباید از استفاده از ابزارهایی که می‌توان به وسیله آنها آموزش زبان را به نحو احسنت دنبال کرد، غافل شد.
به طور خلاصه می‌توان 7 مورد از ویژگی‌ها و مزایای کلاس‌های آموزش آنلاین زبان را به شرح زیر برشمرد:

1-فراهم شدن فرصت برابر با آموزش آنلاین زبان

یکی از مزیت‌هایی که ویروس کرونا داشته این است که افراد با توانایی‌های تکنولوژی در رابطه با اجرای کلاس‌های آموزشی به صورت آنلاین آشنا شدند. شما برای حضور داشتن در یک کلاس غیرحضوری که در کشور دیگری برگزار می‌شود تنها کافی است که به پرتال مرکز مورد نظر وصل شوید و به طور همزمان با دانش آموزان دیگر به کسب علم بپردازید.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

در کشور ما نیز مراکز معتبر آموزشی زبان از جمله موسسه پردیسان توانسته است بستری بسیار عالی ایجاد کند تا متقاضیان مشتاق بتوانند از سرتاسر ایران (حتی خارج از ایران) به یادگیری زبان مورد نظر خود بپردازند.

2-امکان دانلود محتوا و مرور چندباره دروس

از مزایای استفاده از کلاس‌های آموزش آنلاین زبان موسسه پردیسان، امکان مرور چندباره دروس از طریق پلتفرم ایده‌آل این مرکز است. شما نه تنها می‌توانید دروس را چندین بار مرور کنید بلکه امکان دانلود محتوا را هم خواهید داشت.

3-استفاده از اساتید مجرب و نیتیو (Native) در کلاس‌های آموزش آنلاین

ما در کلاس‌های آموزش آنلاین زبان‌های خود از اساتیدی که تجربه تدریس آنلاین را دارند استفاده کرده‌ایم، همچنین با تمهیدات به وجود آمده برای هرچه بهتر شدن وضعیت کلاس‌ها از اساتید زبان بومی همان زبان بهره‌برده‌ایم. در ادامه کلاس‌هایی که در آنها دروس از طریق اساتید Native تدریس می‌شوند نام برده شده‌اند.

4-امکان چت، ارتباط تصویری و زنده

کلاس آموزش آنلاین زبانی که در آن نتوان به صورت زنده با استاد و دیگر دانش آموزان ارتباط برقرار کرد فاقد ارزش است. یکی از راه‌های یادگیری زبان ارتباط داشتن با دیگران و برقرار کردن دیالوگ در همان زبان مربوطه است. خوشبختانه این ویژگی در کلاس‌های آموزش زبان موسسه پردیسان در نظر گرفته شده است.

5-امکان استفاده از کلاس حتی با سرعت پائین اینترنت

از دیگر خصوصیاتی که کلاس‌های آموزش آنلاین را تحت شعاع قرار می‌دهد، مصرف زیاد اینترنت در برخی از آنها است. دیده شده است که برخی از پلتفرم‌ها نیاز به کانکشن اینترنت بسیار قوی هستند و این موضوع برای کسانی که از اینترنت پرسرعت بهره‌مند نیستند به شدت مایوس کننده می‌باشد.
برای دسترسی و استفاده از کلاس‌های آموزش آنلاین زبان پردیسان شما تنها به اینترنت با سرعت 512 کیلوبایتی نیازمند هستید و همچنین یک جلسه 90 دقیقه‌ای کمتر از صد مگابایت حجم اشغال می‌کند که بسیار مقرون به صرفه است.

6-امکان تعیین روز، ساعات و جلسات

بر خلاف کلاس‌های حضوری، این امکان وجود دارد که با هماهنگی‌های لازم روز و ساعات برقراری کلاس را جابه جا کرد. این منوط بر خالی بودن زمان استاد و تمامی دانش آموزان می‌باشد. همچنین می‌توان جلساتِ جبرانی را به صورت آفلاین و در قالب فایل‌های ویدیویی اجرا کرد.

7-امکان تعیین سطح و ارائه کارنامه آنلاین

با توجه به لزوم حفظ فاصله اجتماعی در مورد ویروس کرونا با تمهیداتی که صورت گرفته است تمامی مراحل ثبت نام، تدریس و همچنین امتحان پایانی کلاس‌های آموزش آنلاین زبان پردیسان به صورت کاملا اینترنتی خواهد بود و نیازی به حضور فیزیکی افراد در موسسه نیست.

آموزش مجازی زبان آلمانی

تدریس چه زبان‌هایی در اولویت قرار دارد؟

به غیر از زبان انگلیسی که زبان بین‌المللی است و فراگیری آن در اولویت تمامی افراد می‌باشد، زبان‌های کشورهای دیگری همچون ترکیه‌ای نیز چندین سال است به خاطر افزایش مهاجرت ایرانیان به این کشور بسیار رونق پیدا کرده است. همچنین آموزش مجازی زبان فرانسه به عنوان دومین زبان مطرح جهان و مهاجرت افراد به بخش فرانسوی کشور کانادا حائز اهمیت است.
در ادامه به معرفی کلاس‌های آموزش آنلاین زبان می‌پردازیم که‌ در موسسه پردیسان به متقاضیان ارائه می‌شود.

آموزش زبان ترکی استانبولی آنلاین

یکی از دلایلی که فراگیری زبان ترکی استانبولی را در بین ایرانیان افزایش داده است، رونق مهاجرت به این کشور همسایه می‌باشد. مهاجرت به این کشور در مقایسه با مهاجرت به کشورهای دیگر اروپایی بسیار راحت‌تر است و این کشور از نظر فرهنگی نیز بسیار به فرهنگ ما ایرانیان نزدیک است.
تنها سد بزرگ مهاجرت افراد و همچنین داشتن تجارت راحت‌تر با تاجرین ترک، یادگیری زبان ترکیه‌ای می‌باشد. ما در موسسه آموزش زبان پردیسان، توانسته‌ایم اساتید تراز اول تدریس زبان ترکیه‌ای را به خدمت بگیریم و از آنها در کلاس‌های آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی استفاده کنیم.

آموزش مجازی زبان فرانسه

در توجیه اهمیت آموزش زبان فرانسه باید گفت که زبان رسمی 30 کشور دنیا فرانسوی است. کشورهایی مثل کانادا، بلژیک، سوئیس و سنگال و چند کشور دیگر به دلیل روابط تاریخی که با فرانسه داشته‌اند، زبان رسمی و اول خود را به فرانسوی تغییر داده‌اند. حتی بخش بزرگی از جمعیت لبنان هم به فرانسوی تکلم می‌کنند.
کانادا به عنوان برترین انتخاب ایرانیان برای مهاجرت در نظر گرفته می‌شود، شرط ورود به این خاک این کشور را تسلط کامل بر زبان فرانسه می‌داند. بهتر است بگوییم که بخش غربی این کشور پهناور به در دست انگلیسی زبان‌ها است و بخش شرقی این کشور که شامل کبک، منترال و اونتاریو می‌شود در دست فرانسوی زبانان.

آموزش مجازی زبان فرانسه

در مرکز آموزش زبان پردیسان سعی شده است تا در کمترین زمان به متقاضیان مهاجرت به کشور فرانسه و کانادا بهترین تعلیمات داده شود تا بتوانند هر چه سریعتر به مدرک زبان مورد نظر خود دست یابند.
در کنار امر مهاجرت، زبان فرانسه زبان مد، تئاتر و هنر در نظر گرفته می‌شود و افراد زیادی هستند که اشتیاق فراوانی به فراگیری این زبان دارند. پس هرگز این فرصت را از دست ندهید و هر چه سریع‌تر در کلاس‌های آموزش آنلاین زبان فرانسه پردیسان بپیوندید.

آموزش مجازی زبان آلمانی

نزدیک به صد میلیون نفر در کشورهای اروپایی به زبان آلمانی صحبت می‌کنند. زبان آلمانی در کشورهایی به غیر از آلمان در ارتیش، سوئیس، بلژیک، لیختن اشتاین و بخشی از ایتالیا زبان رسمی به حساب می‌آید. به غیر از امر مهاجرت، دانشگاه‌های بسیاری در دو کشور آلمان و اتریش وجود دارند که به دانشجویان ایرانی اجازه تحصیل در یکی از دو کشور آلمان و اتریش را می‌دهند. از این رو دانشجویان با یک تیر دو نشان خواهند زند به این معنی که با یادگیری زبان آلمانی هم می‌توانند در خارج از کشور ادامه تحصیل دهند و هم برای اقامت دائم خود اقدام کنند.

اولین گام در راستای مهاجرت کاری و تحصیلی به هر یک از کشورهایی که زبان آلمانی را زبان رسمی خود می‌دانند، یادگیری و تسلط کامل در این زبان می‌باشد.

زبان آلمانی یکی از سخت‌ترین زبان‌ها جهت یادگیری است اما با کلاس‌های آموزش آنلاین زبان آلمانی پردیسان این پروسه طاقت‌فرسا را به بهترین نحو خواهید گذراند و دغذغه‌ی اصلی‌تان که یادگیری زبان آلمانی است را برطرف خواهد کرد.

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

همه چیز در موسسه زبان پردیسان مهیا است تا شما بتوانید حتی در زمان همه‌گیری کرونا به آموزش زبان خود ادامه دهید و پله‌ها ترقی را یکی از پس از دیگری بردارید. دغدغه اصلی ما، آموزش نوین زبان‌های مختلف است به طوری که در کمترین زمان بیشترین یادگیری را داشته باشید و بتوانید از هر آنچه که یاد گرفته‌اید به بهترین نحو احسنت استفاده کنید.

آموزش‌ زبان انگلیسی تنها برای اخذ مدرک آیلتس و تافل نیست، بلکه آزمون‌های مختلفی وجود دارند که هرکدامشان هدفی خاص را دنبال می‌کنند. با کلاس‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی پردیسان می‌توانید برای آمادگی در آزمون‌های زیر ثبت نام کنید و هرچه سریع‌تر آموزش خود را شروع کنید:

آموزش آنلاین زبان های انگلیسی آلمانی فرانسه و ترکی استانبولی در موسسه پردیسان

در پردیسان، یادگیری زبان انگلیسی هیچگاه متوقف نمی‌شود !

همانطور که بیان شد یادگیری زبان نباید حتی یک روز به تعویق بیافتد و شما می‌توانید برای یادگیری هر یک از زبان‌های انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه و آلمانی به موسسه آموزش زبان پردیسان بپیوندید. البته این پیوستن می‌تواند به صورت غیرحضوری باشد تا هرچه راحت‌تر و بدور از دغدغه‌های بهداشتی زبان مورد نظر خود را فرا بگیرید!
ما در موسسه پردیسان با زیرساخت‌هایی که به وجود آورده‌ایم اطمینان خواهیم داد تا کلاس‌های آموزش آنلاین زبان (زبان‌های ذکر شده در بالا) را مانند کلاس‌های حضوری با کیفیتی مثال زدنی برگزار کنیم. پس هر چه سریعتر و قبل از آنکه ظرفیت کلاس‌ها تکمیل شوند، اقدام به ثبت نام کنید و اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید فرم مشاوره رایگان را تکمیل نموده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

سوالات متداول

برای کلاسهای آنلاین امتحان بصورت آنلاین برگزار می‌شود.

نرم افزار اسکایپ یا اسکای روم (همراه با یک ارتباط دو طرفه بین اساتید و زبان آموزان)

بله در کلاس های آنلاین به علت تمرکز بالای زبان آموزان تقویت مهارت مکالمه آنها پیشرفت چشم‌گیری داشته است.

بله آموزشگاه زبان پردیسان با پشتیبانی آنلاین آموزشی زبان آموز ، همراه شماست.