منو

در این صفحه لیستی از مهمترین آزمون های زبان فرانسه و شرایط آن را ملاحظه می نمایید

زبان فرانسه یکی از زبان های شیرین و دلنشینی است که به شما کمک می کند با زبان بزرگترین شعرای جهان آشنا شوید و حس خوبی را تجربه نمایید. با آموزشگاه زبان پردیسان همراه باشید. با توجه به این موضوع که افراد برای حضور در دانشگاه ها و یا مجامع فرانسوی زبان باید نشان دهند که تا چه میزان به این زبان تسلط دارند، انواع آزمون زبان فرانسه برگزار می شوند و سطح دانش زبان آموزان فرانسوی را نشان می دهند.

انواع آزمون زبان فرانسه

با توجه به این موضوع که این روزها انواع آزمون زبان فرانسه برگزار می شود، آشنایی با جزییات هر آزمون به شما کمک می کند با شناخت کامل اقدام به شرکت در این آزمون ها کنید و زودتر می توانید به نتیجه مورد نظر برسید. توصیه می شود قبل از آنکه در یک آزمون شرکت کنید، با کارشناسان ما در تماس باشید و اطلاعات تکمیلی را از آنها دریافت نمایید. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات کاملی را در مورد انواع آزمون زبان فرانسه در اختیار شما قرار دهیم.

آزمون DALF فرانسه

آزمون DALF فرانسه یکی از آزمون های بسیار مهم زبان فرانسه است که در سراسر دنیا برگزار می شود و افرادی که این مدرک را دریافت می کنند نشان میدهند که دیپلم زبان فرانسه را دارا هستند و می توانند ارتباطات گسترده ای را با افراد فرانسوی زبان برقرار کنند. این مدرک از سوی وزارت علوم کشور فرانسه اعطا می گردد و تمامی مهارت های چهار گانه زبان آموزان را مورد سنجش و بررسی قرار می دهد. کسانی که قصد مهاجرت کاری و یا تحصیلی دارند می توانند در آزمون DALF فرانسه شرکت کنند. کسانی که مدرک این آزمون زبان فرانسه را دریافت می کنند در سطوح پیشرفته زبان فرانسه ( سطح C1 و C2 ) هستند.

آزمون DELF فرانسه

یکی دیگر از آزمون های زبان فرانسه آزمون DELF فرانسه است. این آزمون نیز معادل مدرک دیپلم زبان فرانسه است و دانش زبان آموزان را در سطح میانی و متوسط نشان می دهد. کسانی که این مدرک را دریافت کرده اند می توانند می توانند برای مهاجرت تحصیلی و یا زندگی اقدام کنند. این آزمون از سوی وزارت علوم فرانسه برگزار می شود و مدرک آن در سراسر دنیا اعتبار دارد و نشان می دهد شما بر سطح متوسطی از زبان فرانسه تسلط دارید.

آزمون TCF فرانسه

دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور فرانسه را دارند باید در آزمون TCF فرانسه شرکت کنند. این آزمون هر ماه از سوی دانشگاه های فرانسه برگزار می شود و مخاطبان اصلی دانشجویان هستند. در این آزمون چهار مهارت اصلی زبان آموزان مورد بررسی قرار می گیرند و دانشجویانی که بتوانند این مدرک را دریافت نمایند اجازه ورود به دانشگاه های فرانسه را دریافت می کنند.

آزمون TEF فرانسه

آزمون TEF فرانسه توسط اتاق بازرگانی و صنایع پاریس پایه گذاری شده است و شما می توانید با شرکت در این آزمون نشان دهید که به زبان فرانسه تسلط کاملی دارید. در این آزمون 5 مهارت مورد آزمایش قرار می گیرند و در پایان نمره مورد نظر به زبان آموزان اختصاص داده می شود.

مراکز برگزاری آزمون زبان فرانسه

یکی از سوالات عمده کسانی که می خواهند برای شرکت در آزمون زبان فرانسه اقدام کنند در این باره است که این آزمون ها در کدام مراکز برگزار می گردد. بهتر است بدانید تمامی موسسات معتبر و قانونی کشور از جمله موسسه پردیسان مجوز برگزاری این آزمون ها را دارد و شما می توانید از طریق این موسسه برای شرکت در این آزمون اقدام نمایید.

ثبت نام آزمون زبان فرانسه

برای اینکه بتوانید در آزمون های زبان فرانسه ثبت نام کنید باید مدارک خود را به موسسه ارائه دهید. این مدارک به صورت زیر هستند:
• ارائه یک قطعه عکس 3 در 4
• کپی شناسنامه
• کپی کارت ملی
• کپی گذرنامه
بهتر است بدانید تمامی مدارکی که در اینجا ذکر شدند برای تشکیل پرونده و ایجاد پروفایل مورد نیاز هستند. به همین دلیل، توصیه می شود تمامی کسانی که قصد ثبت نام در این آزمون ها را دارند مدارک خود را کامل کنند و سپس آنها را به کارشناسانی که در موسسه حضور دارند تحویل دهند. این مسئله باعث می شود پرونده شما سریعا و بدون هیچ گونه مشکلی ایجاد شود.

هزینه آزمون زبان فرانسه

تمامی آزمون هایی که در اینجا مطرح کردیم آزمون های بین المللی هستند که از سوی نهادهای مختلف فرانسوی برگزار می گردند. به همین دلیل، هزینه آنها به یورو است. این هزینه در موسسه پردیسان به ریال محاسبه می گردد و سپس زبان آموزان می توانند هزینه را به حساب موسسه واریز کنند. پس از آن ثبت نام در این آزمون ها انجام می شود و شما می توانید بدون هیچ گونه دغدغه ای برای پرداخت در این آزمونها شرکت نمایید. همچنین، نتایج در پروفایل شما اعلام می شود و شما به تمامی اطلاعات مورد نیاز دسترسی خواهید داشت.

آزمون زبان فرانسه در ایران

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد انواع آزمون زبان فرانسه در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید آزمون های زبان فرانسه متنوع هستند و شما با توجه به سطح زبان و اهدافی که برای شرکت در این آزمون ها دارید می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید. موسسه پردیسان تمامی خدمات ثبت نام و برگزاری آزمون های فرانسوی را به شما زبان آموزان ارائه می دهد و شما می توانید در یک بستر امن و به دور از هر گونه دغدغه اقدام به ثبت نام و شرکت در این آزمون ها نمایید و به اهداف خود دست پیدا کنید.