دوره آموزش زبان آلمانی سطح متوسطه ویژه نوجوانان

زبان آلمانی سطح متوسطه ویژه نوجوانان

دوره آموزش زبان آلمانی ویژه نوجوانان در سطح متوسطه (Beste Freunde B3) در آموزشگاه زبان پردیسان برگزار می شود. تمرکز اصلی این دوره آموزشی آشنایی با اصول یادگیری زبان آلمانی می باشد. در این دوره با توجه و تمرکز بر روی چهار مهارت اصلی گفتاری (Horen) ، شنیداری (lesen) ، نوشتار (Schreiben) و درک مطلب (Sprechen) جلسات آموزش انجام می شود. همچنین امکان برگزاری این دوره بصورت کلاس حضوری و کلاس آنلاین در کلیه شعب پردیسان فراهم می باشد.

دسته: زبان آلمانی برچسب: ترمیک

توضیحات

همانطور که میدانید سطح متوسطه یا (Beste Freunde 3) از سطوح یادگیری زبان آلمانی می باشد. از این رو اساتید با توجه به سرفصل های موجود در کتاب های آموزشی زبان آلمانی Beste Freunde از شیوه تدریس و یادگیری گروهی استفاده می کند تا زبان آموزان را از راه های درست هدایت کند. مجموعه کتاب های آموزشی Beste Fruende محتوایی دارد که برای آموزش مدارس و آموزشگاه های زبان تالیف شده است که در آن زبان آلمانی به عنوان یک زبان خارجی حتی اگر چند ساعت در هفته هم تدریس شود، می تواند انگیزشی و موفقیت آمیز باشد. کتاب درسی Beste Freunde بر پایه روش های تدریس تضمین شده و تست شده زبان و پیشنهاد روش های قابل اعتماد آموزشی است. ایدئولوژی و روش تدریس بر اساس کار گروهی و یادگیری در کنار زبان آموزان دیگر است. شعار این کتاب که فلسفه نگارش و طراحی متون آن را توجیه می کند این است که (با هم بهتر یاد می گیرید). شایان ذکر است در پایان این دوره زبان آموز قادرخواهد بود فرم های کامل را پر کند و یا متن های کوتاهی بنویسد ، کارت های پستی که در آن اطلاعات شخصی خود را بنویسد، خود را معرفی کند ، از مشاغل مختلف صحبت کند.

از ۲ تا ۳ ماه

گروه سنی : نوجوانان 12 تا 17 سال

مهارتهای کسب شده بعد از دوره

نوشتن ، خواندن ، صحبت کردن ، شنوایی در مورد مسائل ساده و زندگی روزمره آلمانی ها را با داستان های سرگرم کننده به آن ها ، تمرینات گرامر و نگارش با تمرکز روی مباحث کاربردی و مهم زبان آلمانی در زندگی واقعی , مکالمات روزمره ، با استفاده از توالی فعالیت های مشخص و متون حرفه ای و معتبر ، روند پیشرفت یکپارچه و آموزش زبان آلمانی ساده و لذت بخش خواهد بود.

امکان شرکت در دوره های متناسب در سطح بزرگسالان .

دوره Beste Freunde 3 نوجوانان آلمانی مناسب چه کسانی است ؟

نوجوانان 12 تا 17 سال که علاقمند به یادگیری زبان آلمانی هستند.

منابع درسی :‌ Beste Freunde B1 , kursbuch, arbeitsbuch,CD

پیش نیاز های لازم: Beste Freunde1,2

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این دوره نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “زبان آلمانی سطح متوسطه ویژه نوجوانان”