آموزش زبان اسپانیایی

آموزش زبان اسپانیایی مهم است زیرا زبان اسپانیایی با جمعیت متکلمین بیش از ۵۰۰ میلیون نفر به دسته ی اولین زبان های پرطرفدار دنیا ملحق شده و زبان دوم ایالات متحده آمریکا به شمار می آید.

آموزش زبان اسپانیایی در پردیسان

آموزشگاه زبان پردیسان با دارا بودن 9 شعبه در سطح تهران و بکارگیری اساتید مجرب و حرفه ای و همچنین اساتید Native یا بومی، اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان اسپانیایی در سطوح مختلف به صورت کلاس های گروهی و خصوصی نموده است.
موسسه زبان های خارجی پردیسان با استفاده از متد آموزشی Nuevo Prisma که در ۶ سطح از مبتدی تا پیشرفته می باشد آموزش را پیش می برد. همچنین دوره های ویژه آمادگی آزمون بین المللی سفارت اسپانیا (DELE)، بصورت  کلاس خصوصی زبان اسپانیایی و  کلاس گروهی و یا کلاسهای ترمیک، فشرده  و یا کلاس آنلاین زبان اسپانیایی برگزار می شود.

آزمون DELE

( آزمون زبان اسپانیایی ) عنوانِ رسمی تأیید درجه ی صلاحیت و تسلط بر زبان اسپانیایی است که توسط وزارت آموزش، فرهنگ و ورزش اسپانیا اعطا می شود.

در آزمون DELE به طور کلی در چهار بخش اصلی زبان، مهارت‌های زبان اسپانیایی داوطلبان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد:

  • مهارت خواندن (درک مطلب)
  • مهارت نوشتاری
  • مهارت گفتاری
  • مهارت شنیداری

تا سطوح A1, A2, B1, B2 حداکثر امتیاز ممکن ۱۰۰ امتیاز است. برای دریافت نمره کلی “قبولی” حداقل نمره ۳۰ در هر گروه لازم است.

آزمون زبان اسپانیایی در سال 1400 در شهر های تهران، شیراز و اصفهان برگزار می شود.

منابع آموزش زبان اسپانیایی

کتاب Prisma (در ۶ سطح مختلف), منابع جهت امادگی آزمون DELE  شامل El Cronometro A1,A2,B1,B2 می باشد.

مدرک DELE چه مدت اعتبار دارد؟

مدرک آزمون DELE تاریخ انقاضا ندارد و برای تمام طول عمرتان اعتبار دارد.

هزینه آزمون DELE

هزینه آزمون DELE اسپانیای در سطوح مختلف متفاوت است حدودا بین 55 تا 100 یورو , سطح A1 شامل 55 یورو د C2 شامل 100 یورو می باشد.