دوره آموزش زبان آلمانی سطح مقدماتی ویژه نوجوانان

زبان آلمانی سطح مقدماتی ویژه نوجوانان

دوره آموزش زبان آلمانی ویژه نوجوانان در سطح مقدماتی (Beste Freunde A2.1,A2.2) در آموزشگاه زبان پردیسان برگزار می شود. تمرکز اصلی این دوره آموزشی آشنایی با اصول یادگیری زبان آلمانی می باشد. در این دوره با توجه و تمرکز بر روی چهار مهارت اصلی گفتاری (Horen) ، شنیداری (lesen) ، نوشتار (Schreiben) و درک مطلب (Sprechen) جلسات آموزش انجام می شود. همچنین امکان برگزاری این دوره بصورت کلاس حضوری و کلاس آنلاین در کلیه شعب پردیسان فراهم می باشد.

دسته: زبان آلمانی برچسب: ترمیک

توضیحات

همانطور که میدانید سطح مقدماتی یا (Beste Freunde 2) دومین قدم برای شروع یادگیری زبان آلمانی در گروه سنی نوجوانان می باشد. از این رو اساتید با توجه به سرفصل های موجود در کتاب های آموزشی زبان آلمانی Beste Freunde از شیوه تدریس و یادگیری گروهی یا فردی استفاده می کند تا زبان آموزان را از راه های درست هدایت کند. مطالب و مباحثی که در این کتاب آموزش داده می شوند شامل وقایع و اتفاقاتی هستند که در زندگی روزمره جریان دارند و زبان آموزان می توانند از زبان معتبر، درست و مناسب شرایط استفاده کنند.

ایدئولوژی و روش تدریس بر اساس کار گروهی و یادگیری در کنار زبان آموزان دیگر است. شعار این کتاب که فلسفه نگارش و طراحی متون آن را توجیه می کند این است که (با هم بهتر یاد می گیرید). شایان ذکر است در پایان این دوره زبان آموز قادرخواهد بود فرم های کامل را پر کند و یا متن های کوتاهی بنویسد ، کارت های پستی که در آن اطلاعات شخصی خود را بنویسد، خود را معرفی کند ، از مشاغل مختلف صحبت کند.

از ۲ تا ۳ ماه

گروه سنی : نوجوانان 12 تا 17 سال

مهارتهای کسب شده بعد از دوره

نوشتن ، خواندن، صحبت کردن، شنوایی در مورد مسائل ساده و زندگی روزمره آلمانی ها را با داستان های سرگرم کننده به آن ها ، تمرینات گرامر و نگارش با تمرکز روی مباحث کاربردی و مهم زبان آلمانی در زندگی واقعی, مکالمات روزمره، با استفاده از توالی فعالیت های مشخص و متون حرفه ای و معتبر، روند پیشرفت یکپارچه، و آموزش زبان آلمانی ساده و لذت بخش خواهد بود.
امکان شرکت در دوره Beste Freunde 3 .

دوره A2 نوجوانان آلمانی مناسب چه کسانی است ؟

نوجوانان 12 تا 17 سال که علاقه مند به یادگیری زبان آلمانی هستند.

منابع درسی :‌ Beste Freunde A2.2,A2.2 , kursbuch, arbeitsbuch,CD

پیش نیاز های لازم: Beste Freunde1

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این دوره نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “زبان آلمانی سطح مقدماتی ویژه نوجوانان”