دوره آموزش زبان آلمانی سطح مبتدی ویژه نوجوانان

زبان آلمانی سطح مبتدی ویژه نوجوانان

دوره آموزش زبان آلمانی ویژه نوجوانان در سطح مبتدی (Beste Freunde A1.1 ,A1.2) در آموزشگاه زبان پردیسان برگزار می شود. تمرکز اصلی این دوره آموزشی آشنایی با اصول یادگیری زبان آلمانی می باشد. در این دوره با توجه و تمرکز بر روی چهار مهارت اصلی گفتاری (Horen) ، شنیداری (lesen) ، نوشتار (Schreiben) و درک مطلب (Sprechen) جلسات آموزش انجام می شود. همچنین امکان برگزاری این دوره بصورت کلاس حضوری و کلاس آنلاین در کلیه شعب پردیسان فراهم می باشد.

دسته: زبان آلمانی برچسب: ترمیک

توضیحات

همانطور که میدانید سطح مبتدی یا (Beste Freunde 1) اولین قدم برای شروع یادگیری زبان آلمانی در گروه سنی نوجوانان می باشد. از این رو اساتید با توجه به سرفصل های موجود در کتاب های آموزشی این سطح اقدام به تدریس حروف الفبا، اعداد، لغات، ضمایر، صرف فعل، آرتیکلهای der، die، das ، مفرد و جمع بودن، زمان حال کامل می نمایند. شایان ذکر است در پایان این دوره زبان آموز قادرخواهد بود فرم های کامل را پر کند و یا متن های کوتاهی بنویسد ، کارت های پستی که در آن اطلاعات شخصی خود را بنویسد، خود را معرفی کند ، از مشاغل مختلف صحبت کند.

از ۲ تا ۳ ماه

گروه سنی : نوجوانان 12 تا 17 سال

مهارتهای کسب شده بعد از دوره

نوشتن ، خواندن ، صحبت کردن ، شنوایی در مورد مسائل ساده و معرفی خود ، مکالمات روزمره ، آشنایی با نحوه آدرس دهی ، خرید کردن ، جشن ها ، تسلط بر سطح زبانی مکالمه و نگارش در باره مسائل روزمره ، مدرسه ،دوستان، خانواده
امکان شرکت در دوره (A2) Beste Freunde .

دوره A1 نوجوانان آلمانی مناسب چه کسانی است ؟

نوجوانان 12 تا 17 سال که علاقمند به یادگیری زبان آلمانی هستند.

منابع درسی :‌ beste freunde A1.2,A1.1, deutsch fur gugedliche kursbuch , arbeitsbuch, cd

پیش نیاز های لازم: ندارد

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این دوره نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “زبان آلمانی سطح مبتدی ویژه نوجوانان”