منو

زبان فرانسه سطح مقدماتی ویژه کودکان

دوره آموزش زبان فرانسه ویژه کودکان در سطح مقدماتی (Alex et Zoé2) در غالب شعر و داستان و فلش کارت بر روی مهارت شنوایی، مکالمه و تا حدودی نوشتار متمرکز است. در این دوره کودکان دلبندما می توانند درخواست و یا احساسات خود را به زبان فرانسه بیان کنند یا بنویسند همچنین به تقویت واژگان خود پیرامون موضوعاتی مانند خوراکی ها ، نوشیدنی ها، دوستان و ویژگی های ظاهری افراد بپردازند.

گروه سنی: کودکان
میانگین زمان دوره: از 4 ماه تا 7 ماه برای هر کتاب

دوره آموزش زبان فرانسه سطح A2 ویژه کودکان

همانطور که میدانید سطح 2 Alex et Zoé سطح مقدماتی زبان فرانسه می باشد. از این رو اساتید به کمک متد های نوین آموزشی زبان فرانسه مختص کودکان ,همراه با فیلم ها , بازی های آموزشی همچنین با تکرار و تمرینات مداوم، با تکیه بر مهارت شنیداری، زبان فرانسه را به بهترین وجه ممکن تدریس می کنند.در این دوره ها سعی می شود با استفاده از داستانهایی متناسب با سن کودکان آنها را با نویسندگان و ادبیات غنی فرانسه آشنا کنیم. هدف از این دوره ها آشنایی با زبان فرانسه – اهمیت زبان فرانسه - آشنایی با کشورهای فرانسه زبان می باشد.

مهارتهای کسب شده بعد از دوره

در پایان این دوره ها کودکان توانایی گذراندن آزمون DELF prim را کسب می کنند. آزمون DELF prim یکی از گواهینامه های معتبر کشور فرانسه در سطوح کودکان است و آنها را جهت گذراندن آزمون DELF junior آماده می کند.

امکان شرکت در دوره 3 Alex et Zoé

دوره فرانسه سطح A2 ویژه کودکان فرانسه مناسب چه افرادی است؟

خانواده های که علاقمند به دو یا چند زبانه شدن کودک خود هستند.

خانواده هایی که علاقمند به ادبیات و هنر فرانسه هستند.

خانواده هایی که قصد مهاجرت به کشورهای کانادا و یا اروپا دارند.

منابع درسی :

کتاب اصلی Alex et Zoé همراه با کتاب تمرین و CD های مربوطه و کتاب رو خوانی. این کتاب که شامل 250 کلمه جدید و کاربردی آموزش زبان در حوزه ی کودکان است. این کتاب همراه با عکس های جذاب داستان شخصیت هایی نظیر "الکس"،"زوئه"، بازیل"،"مامی"، "لولو" و "کروکتوت" را در جریان سفر آنها به پاریس روایت می کند.

کتاب " الکس و زوئه در تعطیلات" یک کتاب کمک آموزشی برای سطح مبتدی 2 بوده و تکمیل کننده متد " الکس و زوئه " می باشد .این کتاب به کودک کمک می کند که از طریق دو شخصیت معروف "الکس و زوئه" توانایی خواندن خود را تقویت کند.

پیش نیاز های لازم :1 Alex et Zoé