منو

سریع ترین راه مهاجرت به اروپا

سریع ترین راههای مهاجرت به اروپا

سریع ترین راه مهاجرت به اروپا برای هر کسی با توجه به شرایطش متفاوت است اما برای هر نفر حداقل یک راه مهاجرت وجود دارد مثلا اگر شخصی مدرک زبان مورد نیاز را ندارد با گذراندن دوره زبان در کشور فرانسه، اسپانیا، مجارستان می تواند مدرک را بدست آورده و وارد دانشگاه بشود. بعضی از کشور ها هم مانند آلمان, راه های مهاجرت متفاوتی دارد که در مقاله راه های مهاجرت به آلمان بصورت کامل این راه ها بررسی شده است.

 

اگربرای شما هزینه حائز اهمیت است مهاجرت به ترکیه، ایتالیا، روسیه، قبرست از لحاظ هزینه بسیار مقرون بصرفه است.

درصورتیکه رزومه مناسبی دارید می توانید از آمریکا، کانادا FULL FOUND بگیرید. اگر توان مالی دارید می توانید آسانترین راه یعنی سرمایه گذاری را انتخاب کنید.

لوکزامبورگ یکی از سریع ترین راه مهاجرت به اروپا

لوکزامبورگ یکی از کوچکترین کشورهای جهان است، کشوری بسیار ثروتمند و امن با کیفیت بالا برای زندگی. بعد از 5 سال زندگی اجازه اقامت دائم را دارید. هزینه تحصیل تقریبا رایگان و بدون محدودیت سنی است. در این کشور اجازه کار همراه با تحصیل تا 30 ساعت می باشد، از دیگر مزایای این کشور ویزای قوی با همراه و تحصیل رایگان فرزند می باشد. جمعیتی حدود یک میلیون نفر با پتانسیل شغلی بالا برای مهاجرین است همسایه های آن کشورهایی مانند بلژیک، آلمان و فرانسه می باشد. زبان مورد نیاز در لوکزامبورگ انگلیسی و آلمانی است. با آموزش زبان آلمانی و آموزش زبان فرانسه به راحتی می توانید در این کشور زیبا ادامه تحصیل دهید.

استونی یکی دیگر از سریع ترین راه مهاجرت به اروپا

کشور استونی با طبیعت زیبا و سواحل سنگی، جنگلها و دریاچه های متعدد و حدود 200 جزیره و جاذبه های فراوان گردشگری در منطقه بالتیک قرار گرفته است. زندگی در استونی دارای بهترین کیفیت آب و هوا در جهان است. 80 درصد مردم در این منطقه به زبان انگلیسی صحبت می کنند هزینه زندگی در استونی بین 300 تا 600 یورو و متوسط حقوق ماهیانه 1500 یورو است. تمامی این موارد باعث شده است تا مهاجرت سرمایه گذاری و تحصیلی افزایش یافته است. لازم به ذکر است دانشگاه های این کشور همگی رتبه های بالای جهانی دارند. ویزای این کشور شینگن است و اخذ ویزا در این کشور پایین ترین ریسک را دارد.

آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان با کادری از مجرب ترین اساتید در سریعترین زمان ممکن شما را آماده مهاجرت می کند. اساتید پردیسان با متدهای نوین آموزشی و تدریس تکنیک ها و نکات آموزشی شما را برای شرکت در آزمونهای مختلف آماده می کندو شما می توانید یازده ماهه با B2 آلمانی مهاجرت کنید.

سرعت ، دقت و قبولی را با حرفه ای های پردیسان بدست آورید.

بلاگ های مرتبط