منو

یادگیری سریع زبان فرانسه

learning-french-fast

یادگیری سریع زبان فرانسه چگونه ممکن است؟ تکنیک های یادگیری آسان زبان فرانسه چیست؟ اینها سئوالاتی است که اغلب برای زبان آموزان زبان فرانسه پیش می آید.

تکنیک های یادگیری سریع زبان فرانسه

  • اگر شما قبل از زبان فرانسه زبان دیگری را آموخته اید پس با روشها و تکنیک های یادگیری آشنا هستید. هر شخصی بگونه ای زبان جدید را فرا میگیرد بعضی اشخاص یادگیری دیدای دارند که با مطالعه متون و یا فیلم می توانند ذهن خود را با تلفظ ها و گرامر های آن زبان آشنا کنند. بعضی از افراد نوع یادگیریشان شنیداری است که برای این اشخاص پادکست ها ، فیلم و همراهی کردن زبان آموزان در مکالمه ها توصیه میشود. ولی بصورت کلی با شرکت در کلاس زبان فرانسه آموزشگاه زبان پردیسان می توانید به آموزش زبان فرانسه سرعت دهید.
  • در روز زمان زیادی را صرف زبان فرانسه کنید و سعی کنید به شکلهای مختلف در مجاورت این زبان قرار بگیرید. چون سفر کرده به کشورفرانسه برای همه اشخاص امکانپذیر نیست، با شرکت در دوره مکالمه زبان فرانسه خود را بیشتر درمجاورت یادگیری این زبان قرار دهید.
  • روزانه تعدادی لغات جدید یاد بگیرید .
  • برای یادگیری سریع زبان فرانسه یا هر زبان جدید دیگری فقط متکی به کلاس و استادتان نباشید ، کمی فراتر نگاه کنید ! سعی کنید درهرروز به این زبان فکر کنید مثلا درفعالیت های روزانه خود چه لغاتی را بلد نیستید، در دیکشنری و اینترنت جستجو کنید تا لغت فرانسه با تلفظ صحیحش را یادبگیرید. به عنوان مثال، اگر صبح از خواب بیدار شده اید و در حال صبحانه خوردن هستید سعی کنید به فرانسه بگویید من دارم صبحانه می خورم ، سپس سعی کنید جمله را به گونه ای دیگر بیان کنید، من دارم چایی می خورم … صبحانه من چایی ، نان و پنیر است در هر جمله جدید لغاتی تازه بکار ببرید اگر نمی دانید پنیر و نان به فرانسه چه میشود لغات را از دیکشنری پیدا کنید و تکرار کنید تا با تلفظ آن آشنا بشوید.
  • یادتان باشد موفقیت نتیجه فکرکردن روزانه ما به آن هدف است. سعی کنید با زبان جدید که می خواهید یادبگیرید زندگی کنید و بخشی از فکر و زمان خود را به آن اختصاص دهید در غیر این صورت خیلی ساده و صریح باید گفت نه تنها زبان فرانسه بلکه هیچ زبان جدید دیگری را یاد نخواهید گرفت.
  • فلش کارت و یا نوت هایی برای نکات گرامری و لغات جدید درست کنید تا دائم جلوی چشمتان باشد.
  • داستانهای کوتاه به زبان فرانسه بخوانید ، مهم نیست که چه قدر داستان کوتاه باشد مهم این است ذهنتان به سبک نوشتاری بیشتر آشنا شود تا در سطوح بالاتر داستانهای طولانی تر بخوانید.

ارتباط با مشاورین پردیسان

یادگیری سریع زبان فرانسه
بلاگ های مرتبط