زبان آلمانی سطح متوسطه ویژه کودکان

دوره آموزش زبان آلمانی سطح متوسطه ویژه کودکان

زبان آلمانی سطح متوسطه ویژه کودکان

دوره آموزش زبان آلمانی ویژه کودکان در سطح متوسطه (HALLOANNA3) در آموزشگاه زبان پردیسان برگزار می شود. تمرکز اصلی این دوره آموزشی آشنایی با اصول یادگیری زبان آلمانی می باشد. در این دوره با توجه و تمرکز بر روی چهار مهارت اصلی گفتاری (Horen) ، شنیداری (lesen) ، نوشتار (Schreiben) و درک مطلب (Sprechen) جلسات آموزش انجام می شود. همچنین امکان برگزاری این دوره بصورت کلاس حضوری و کلاس آنلاین در کلیه شعب پردیسان فراهم می باشد.

دسته: زبان آلمانی برچسب: ترمیک

توضیحات

همانطور که میدانید سطح متوسطه یا (HALLO ANNA3) مناسب برای شروع یادگیری زبان آلمانی می باشد. از این رو اساتید با توجه به سرفصل های موجود در کتاب های آموزشی آلمانی اقدام به آموزش مطالب و مباحثی که در این کتاب آموزش داده می شوند شامل وقایع و اتفاقاتی هستند که در زندگی روزمره جریان دارند، نوشتن کلمات ساده، خواندن شعر، وصل کردن تصاویر به کلمات و … می نمایند . شایان ذکر است در پایان این دوره زبان آموز قادر خواهد بود به صحبت کردن راجع به خانواده و بعضی شغل های ساده، نوشتن راجع به تصاویر، ورزشها، لغات چند بخشی  و همچنین نوشتن چند جمله راجع به مشاغل ساده و جشن ها.

از ۲ تا ۳ ماه

گروه سنی : کودکان 6 تا 12 سال

مهارتهای کسب شده بعد از دوره

نوشتن و صحبت کردن راجع به عادتهای غذا خوردن ، سفر های مدرسه ای ، ورزشهای مورد علاقه ، صبت کردن راجع به عکسها، فعالیت های روزانه و مدرسه، صحبت راجع به دوستان، نوشتن چند جمله و متن های کوتاه راجع به خانواده و یا اطلاعات خود .
امکان شرکت در دوره های نوجوانان آلمانی .

دوره HALLOANNA1 کودکان آلمانی مناسب چه کسانی است ؟

کودکان 6 تا 12 سال که علاقمند به یادگیری زبان آلمانی در سطوح بالاتر هستند.

منابع درسی :‌ کتاب کار- تمرینات لغات و جمله سازی در منزل , CD، فایل های صوتی، فلش کارت. در این مجموعه سعی شده است تا آموزش ها در قالب تصاویر رنگی و جذاب ارائه شود تا کودک را برای یادگیری علاقمند سازد.

پیش نیاز های لازم: : 2،HALLO ANNA 1

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این دوره نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “زبان آلمانی سطح متوسطه ویژه کودکان”

شما فقط این دوره را به سبد خرید اضافه کرده اید: