زبان آلمانی سطح مقدماتی ویژه کودکان

دوره آموزش زبان آلمانی سطح مقدماتی ویژه کودکان

زبان آلمانی سطح مقدماتی ویژه کودکان

دوره آموزش زبان آلمانی ویژه کودکان در سطح مقدماتی (HALLO ANNA2) در آموزشگاه زبان پردیسان برگزار می شود. تمرکز اصلی این دوره آموزشی آشنایی با اصول یادگیری زبان آلمانی می باشد. در این دوره با توجه و تمرکز بر روی چهار مهارت اصلی گفتاری (Horen) ، شنیداری (lesen) ، نوشتار (Schreiben) و درک مطلب (Sprechen) جلسات آموزش انجام می شود. همچنین امکان برگزاری این دوره بصورت کلاس حضوری و کلاس آنلاین در کلیه شعب پردیسان فراهم می باشد.

دسته: زبان آلمانی برچسب: ترمیک

توضیحات

همانطور که میدانید سطح مقدماتی یا (HALLO ANNA2) دومین قدم برای شروع یادگیری زبان آلمانی می باشد. از این رو اساتید با توجه به سرفصل های موجود در کتاب های آموزشی آلمانی اقدام به آموزش مطالب و مباحثی که در این کتاب آموزش داده می شوند شامل وقایع و اتفاقاتی هستند که در زندگی روزمره جریان دارند، نوشتن کلمات ساده، خواندن شعر، وصل کردن تصاویر به کلمات و … می نمایند . شایان ذکر است در پایان این دوره زبان آموز قادر خواهد به صحبت کردن راجع به خانواده و بعضی شغل های ساده، نوشتن راجع به تصاویر، ورزشها، لغات چند بخشی بپردازد.

از ۲ تا ۳ ماه

گروه سنی : کودکان 6 تا 12 سال

مهارتهای کسب شده بعد از دوره

نوشتن و صحبت کردن راجع به عادتهای غذا خوردن ، سفر های مدرسه ای ، ورزشهای مورد علاقه ، صبت کردن راجع به عکسها .
امکان شرکت در دوره HALLO ANNA 3 .

دوره HALLOANNA2 کودکان آلمانی مناسب چه کسانی است ؟

کودکان 6 تا 12 سال که علاقمند به یادگیری زبان آلمانی هستند.

منابع درسی :‌ کتاب کار- تمرینات لغات و جمله سازی در منزل ، CD، فایل های صوتی، فلش کارت. در این مجموعه سعی شده است تا آموزش ها در قالب تصاویر رنگی و جذاب ارائه شود تا کودک را برای یادگیری علاقمند سازد.

پیش نیاز های لازم: HALLO ANNA1

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این دوره نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “زبان آلمانی سطح مقدماتی ویژه کودکان”

شما فقط این دوره را به سبد خرید اضافه کرده اید: