منو

زبان فرانسه سطح متوسطه ویژه کودکان

دوره آموزش زبان فرانسه ویژه کودکان در سطح متوسطه (Alex et Zoé 3 ) در آموزشگاه زبان پردیسان برگزار می شود. در این دوره بر روی هر چهار مهارت زبان آموزان تمرین می شود و با گرامر های اولیه آشنا می شوند. قرار گرفتن در شرایط مختلف و واژگان مناسب آن شرایط با آنها تمرین می شود موضوعاتی مانند: باغ وحش، سینما ،گردش عصر ، تدارک برای سفر و … در محوریت این دوره هستنند. کودکان عزیز ما از طریق داستانهای کوتاه و شعر با  لغات و گرامر های پایه آشنا می شوند.

گروه سنی: کودکان
میانگین زمان دوره: از 4 ماه تا 7 ماه برای هر کتاب

دوره آموزش زبان فرانسه برای کودکان در سطح متوسط ( Alex et Zoé 3 ) زبان فرانسه می باشد. اساتید آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان که همگی دوره های رفتار درمانی را گذرانده اند تلاش به ارتباط برقرار کردن و تدریس به کودکان دلبندمان با جدید ترین متد های آموزشی نموده اند تا کودکان در حین بازی ، شعر و داستانهای کوتاه تشویق به یادگیری بیشتر کنند. با استفاده از فلش کارتها ، موزیک های کودکانه فرانسوی و جوایزی که به کودکان دلبندمان داده می شود سعی در به وجود آوردن محیط شاد و جذاب برای این رده سنی  شده است.

مهارتهای کسب شده بعد از دوره

در پایان دوره آموزش زبان فرانسه ویژه کودکان در سطح متوسطه، کودکان توانایی گذراندن آزمون DELF prim و سپس آزمون DELF junior را دارند. این دو آزمون از آزمون های معتبر بین المللی و مورد قبول در کشور های فرانسوی زبان برای این رده سنی می باشد.

امکان شرکت در دوره مبتدی نوجوانان فرانسه

دوره فرانسه سطح A3 ویژه کودکان فرانسه مناسب چه افرادی است؟

خانواده های علاقمند به دو یا چند زبانه شدن کودکانشان هستند.

خانواده هایی که قصد مهاجرت به کشورهای کانادا یا فرانسه دارند.

منابع درسی

کتاب اصلی Alex et Zoé همراه با کتاب تمرین و CD های مربوطه و کتاب رو خوانی. این کتاب که شامل 250 کلمه جدید و کاربردی آموزش زبان ویژه‌ کودکان است. این کتاب همراه با عکس های جذاب داستان شخصیت هایی نظیر “الکس”،”زوئه”، بازیل”،”مامی”، “لولو” و “کروکتوت” را در جریان سفر آنها به پاریس روایت می کند.

پیش نیاز های لازم :2 Alex et Zoé