زبان فرانسه سطح متوسطه ویژه کودکان

دوره آموزش زبان فرانسه ویژه کودکان سطح متوسطه

زبان فرانسه سطح متوسطه ویژه کودکان

دوره آموزش زبان فرانسه ویژه کودکان در سطح متوسطه (Alex et Zoé 3 ) در آموزشگاه زبان پردیسان برگزار می شود. تمرکز اصلی این دوره آموزشی آشنایی با اصول اولیه یادگیری زبان فرانسه می باشد. در این دوره با توجه و تمرکز بر روی چهار مهارت اصلی گفتاری (Expression Orale) ، شنیداری (Compréhension Orale) ، نوشتار (Expression écrite) و درک مطلب (Lecture) جلسات آموزش انجام می شود.همچنین امکان برگزاری این دوره بصورت کلاس حضوری و کلاس آنلاین در کلیه شعب پردیسان فراهم می باشد.

دسته: زبان فرانسه برچسب: ترمیک

توضیحات

دوره آموزش زبان فرانسه سطح A3 ویژه کودکان

همانطور که میدانید سطح Alex et Zoé 3 سطح متوسطه زبان فرانسه می باشد. از این رو اساتید به کمک متد های نوین آموزشی زبان فرانسه مختص کودکان ,همراه با فیلم ها و بازی های آموزشی همچنین با تکرار و تمرینات مداوم، با تکیه بر مهارت شنیداری، زبان فرانسه را به بهترین وجه ممکن تدریس میکنند.در این دوره ها سعی می شود با استفاده از داستانهایی متناسب با سن کودکان آنها را با نویسندگان و ادبیات غنی فرانسه آشنا کنیم. هدف از این دوره ها آشنایی با زبان فرانسه – اهمیت زبان فرانسه- آشنایی  با کشورهای فرانسه زبان می باشد.

از 4 ماه تا 7 ماه برای هرکتاب

کودکان 7-12 سال

مهارتهای کسب شده بعد از دوره

در پایان این دوره ها کودکان توانایی گذراندن آزمون DELF prim را کسب می کنند. آزمون DELF prim یکی از گواهینامه های معتبر کشور فرانسه در سطوح کودکان است و آنها را جهت گذراندن آزمون DELF junior آماده می کند.

امکان شرکت در دوره های Amis Et Compagnie

دوره فرانسه سطح A3 ویژه کودکان فرانسه مناسب چه افرادی است؟

کودکانی که علاقمند به زبان فرانسه هستند.

خانواده هایی که علاقمند به ادبیات و هنر فرانسه هستند.

خانواده هایی که قصد مهاجرت به کشورهای کانادا و یا اروپا دارند.

کتاب اصلی Alex et Zoé همراه با کتاب تمرین و CD های مربوطه و کتاب رو خوانی. این کتاب که شامل 250 کلمه جدید و کاربردی آموزش زبان ویژه‌ کودکان است. این کتاب همراه با عکس های جذاب داستان شخصیت هایی نظیر “الکس”،”زوئه”، بازیل”،”مامی”، “لولو” و “کروکتوت” را در جریان سفر آنها به پاریس روایت می کند.

پیش نیاز های لازم :2 Alex et Zoé

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این دوره نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “زبان فرانسه سطح متوسطه ویژه کودکان”

شما فقط این دوره را به سبد خرید اضافه کرده اید: