دوره نوجوان انگلیسی Got it 2

جلد کتاب انگلیسی Got it 2 آکسفورد

دوره نوجوان انگلیسی Got it 2

دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه نوجوانان در سطح متوسطه (Got it2) در آموزشگاه زبان پردیسان برگزار می شود. تمرکز اصلی این دوره آموزشی آشنایی با اصول اولیه یادگیری زبان انگلیسی می باشد. در این دوره با توجه و تمرکز بر روی چهار مهارت اصلی گفتاری (speaking) ، شنیداری (listening) ، نوشتار (writing) و درک مطلب (Reading) جلسات آموزش انجام می شود. همچنین امکان برگزاری این دوره بصورت کلاس حضوری و کلاس آنلاین در کلیه شعب پردیسان فراهم می باشد.

دسته: زبان انگلیسی برچسب: ترمیک

توضیحات

همانطور که میدانید سطح Got it 2 از سطوح متوسطه یادگیری زبان انگلیسی می باشد. از این رو اساتید با توجه به سرفصل های موجود در کتاب های آموزشی این سطح اقدام به تدریس can/could گذشته کامل،  should/shouldn’t ، شرطی نوع سوم ، آشنایی با جملات مجهول می نمایند. شایان ذکر است در پایان این دوره زبان آموز قادربه خواندن مقاله راجع به حیوانات ،صحبت کردن راجع به جشن ها ومراسمات مختلف ، نوشتن درمورد یک پست پیرامون چگونگی یادگیری زبان انگلیسی.

از 4 ماه تا 7 ماه

گروه سنی :  نوجوانان12 -17 سال

مهارتهای کسب شده بعد از دوره

  • خواندن یک گزارش تلوزیونی، یک وب سایتی با مضمون راهنمایی دانش آموزان، خواندن مجله راجع به جشن های دور دنیا، بررسی مقاله هایی پیرامون بازیافت زباله ها.
  • شنیدن یک مصاحبه راجع به تاریخچه غرب آمریکا، مکالمه مادر یک دانش آموز و استادش، شنیدن یک مصاحبه راجع به رسوم روز ولنتاین در ژاپن و کره جنوبی.
  • صحبت کردن راجع به آخرین سفر خود، توصیه دادن، عکس ها
  • نوشتن راجع به برنامه های خود و اولویت بندی انجام کارهای خود، داستان یک سفر

امکان شرکت در دوره نوجوانان زبان انگلیسی 3 Got it  .

دوره سطح Got it 2 زبان انگلیسی ویژه نوجوانان مناسب چه افرادی است؟

نوجوانان12-17 سال که علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستند.

کتاب اصلی Got it 2همراه با کتاب تمرین و CD های مربوطه .این کتاب که شامل کلمات جدید و کاربردی آموزش زبان در حوزه ی نوجوانان است. این کتاب  همراه با عکس های جذاب و مفهومی مرتبط با موضوعات  .

پیش نیاز های لازم :Got it 1

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این دوره نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره نوجوان انگلیسی Got it 2”

شما فقط این دوره را به سبد خرید اضافه کرده اید: