دوره آموزش زبان انگلیسی سطح مقدماتی ویژه کودکان

دوره کودکان انگلیسی سطح مقدماتی

دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان در سطح مقدماتی (Family and friends 4,5,6) در آموزشگاه زبان پردیسان برگزار می شود. محوریت اصلی این دوره آموزشی آشنایی با اصول یادگیری زبان انگلیسی با توجه به سرفصل های موجود در کتاب های آموزشی این سطح مانند جملات حال ساده و حال استمراری ، گذشته ساده می باشد. در این دوره با توجه و تمرکز بر روی چهار مهارت اصلی گفتاری (speaking) ، شنیداری (listening) ، نوشتار (writing) و درک مطلب (Reading) جلسات آموزش انجام می شود. همچنین امکان برگزاری این دوره بصورت کلاس حضوری و کلاس آنلاین در کلیه شعب پردیسان فراهم می باشد.

دسته: زبان انگلیسی برچسب: ترمیک

توضیحات

همانطور که میدانید سطح Family and friends 4,5,6 از سطوح مقدماتی یادگیری زبان انگلیسی می باشد. از این رو اساتید با توجه به سرفصل های موجود در کتاب های آموزشی این سطح اقدام به تدریس جملات حال ساده و حال استمراری ، گذشته ساده ، have to ، had to ، آینده ،can/could/should ، حال کامل و غیره می نمایند. شایان ذکر است در پایان این دوره زبان آموز قادر خواهد بود راجع به خاطره ، شغلها ، مهمانی ها ، بعضی شغل های ساده ، نوشتن راجع به تصاویر ، ورزشها ، لغات چند بخشی صحبت کند.

از 4 ماه تا 7 ماه

گروه سنی :  کودکان 6-12 سال

مهارتهای کسب شده بعد از دوره

  • صحبت کردن راجع به عادتهای غذا خوردن ، سفر های مدرسه ای ، ورزشهای مورد علاقه ، صبت کردن راجع به عکسها .
  • نوشتن جملات و اتصال آنها با کانکتور ها مانند because,so، prefix  .
  • شنیدن مصاحبه در مجله ، اطلاعات یک صفحه وب ، شعر یا یک نامه.
  • امکان شرکت در دوره نوجوانان زبان انگلیسی Got it .

دوره سطح Family and friends starter ,4,5,6 زبان انگلیسی ویژه کودکان مناسب چه افرادی است؟

کودکان 6-12 سال که علاقه مند به شروع یادگیری زبان انگلیسی هستند.

کتاب اصلی Family and friends 4,5,6  هر یک از سطوح این مجموعه دارای یک کتاب دانش آموز، یک کتاب تمرین، کتاب معلم، فایل های صوتی، فلش کارت و منابع کمک آموزشی است که زبان انگلیسی را طبق اصول و سرفصل بندی منظم به کودک آموزش خواهد داد. در این مجموعه سعی شده است تا آموزش ها در قالب تصاویر رنگی و جذاب ارائه شود تا کودک را برای یادگیری علاقمند سازد.

پیش نیاز های لازم: Family and friends 1,2,3

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این دوره نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره کودکان انگلیسی سطح مقدماتی”