منو

منابع آزمون تافل

منابع آزمون تافل

آزمون تافل یکی از آزمون های بسیار معتبری است که به شما کمک می کند سطح دانش زبان انگلیسی خود را بسنجید و سپس می توانید برای مهاجرت تحصیلی، کاری و یا زندگی اقدام کنید. بهتر است بدانید مدرک تافل در تمامی کشورهای دنیا مورد قبول است و دارا بودن آن می تواند پرستیژ خاصی را به شما ببخشد. برای اینکه بتوانید در آزمون تافل موفق شوید، باید سطح زبان شما Upper Intermediate باشد.

مهمترین منابع آزمون تافل

اگر سطح زبان انگلیسی شما هنوز به این میزان نرسیده است، بهتر است برای شرکت در آزمون تافل اقدام نکنید. انواع منابع آزمون تافل وجود دارند که به شما کمک می کنند زبان انگلیسی خود را تقویت کنید و در این مسیر به موفقیت برسید.

کتاب Barron’s

زمانی که صحبت از منابع آزمون تافل می شود، بی شک یکی از کتاب هایی که به ذهن خطور پیدا می کند است. همانطور که می دانید از جمله مواردی که شما در زمان برگزاری آزمون تافل باید تسلط کافی به آن داشته باشید لغات و واژگان است. در صورتی که در سطح دانش لغوی شما کامل نباشد، هرگز نمی توانید در این آزمون به خوبی عمل کنید. با توجه به این موارد توصیه می شود مطالعه کتاب Barron’s را به عنوان یکی از منابع آزمون تافل مد نظر قرار دهید.

کتاب The official guide to the TOEFL

یکی دیگر از کتاب هایی که شما باید مطالعه آن را به عنوان منابع آزمون تافل مورد توجه قرار دهید کتاب The official guide to the TOEFL است. در این کتاب شما می توانید با سوالاتی آشنا شوید که شباهت بسیار زیادی به آزمون تافل واقعی دارند. زمانی که کتاب The official guide to the TOEFL را مطالعه می کنید در فضای مشابه با این آزمون قرار می گیرید و این مسئله می تواند برای موفقیت شما در این آزمون بسیار مهم باشد.

Kaplan TOEFL iBT Premier

از جمله منابع آزمون تافل که باید خواند آن را مورد توجه قرار دهید کتاب Kaplan TOEFL iBT Premier است. در این کتاب می توانید با مجموعه ای از سوال ها و جواب های مفصل رو به رو شوید و در نتیجه ذهن شما برای قرارگیری در آزمون واقعی تافل آماده می شود. همچنین، در کتاب Kaplan TOEFL iBT Premier تکنیک های مختلف موفقیت در بخش های این آزمون آموزش داده می شوند و اگر شما به آنها توجه کنید بی شک می توانید نمره خوبی را در آزمون تافل بدست بیاورید.

Official TOEFL iBT Tests

کتاب Official TOEFL iBT Tests به عنوان یکی از منابع آزمون تافل شناخته می شود و طرفداران بسیار زیادی در میان کسانی دارد که می خواهند در این آزمون شرکت کنند. زمانی که می خواهید در آزمون تافل شرکت کنید و زمان آزمون شما نزدیک است باید این کتاب را مطالعه کنید. ساختار این کتاب به گونه ای است که جدیدترین سوالات آزمون تافل را جمع آوری می کند و همراه با سوال و جواب های معتبر در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.

TOEFL Grammar Guide

بهتر است بدانید یکی از مشکلات عمده کسانی که می خواهند در آزمون تافل شرکت کنند گرامر این آزمون است. به همین دلیل، بسیاری از زبان آموزان به دنبال منابع آزمون تافل هستند که گرامر تافل را به خوبی به آنها آموزش دهد. یکی از کتاب هایی که برای آموزش گرامر تافل به شما معرفی می گردد کتاب TOEFL Grammar Guide است. این کتاب می تواند گرامر تافل را به خوبی پوشش دهد و شما را با تمامی نکاتی که در این آزمون مهم هستند و به موفقیت شما کمک می کنند آشنا سازد.

The Blue Book of Grammar and Punctuation

تمامی کسانی که در آزمون تافل شرکت کرده اند به این موضوع اشاره می کنند که عدم رعایت برخی از علائم نگارشی در گرامر تافل باعث شده است که بخش زیادی از نمره خود را از دست بدهند و در این مسیر به موفقیت نرسند. به همین دلیل، یکی از منابع آزمون تافل که زبان آموزان باید آن را مطالعه کنند کتاب The Blue Book of Grammar and Punctuation است. این کتاب تمامی نکات گرامری و پانکچویشن (نگارشی) را تحت پوشش قرار می دهد و باعث می شود که شما در آزمون تافل به موفقیت مورد نظر برسید.

The Only Grammar Book You’ll Ever Need

اگر به دنبال منبع دیگری برای یادگیری گرامر آزمون تافل هستید می توانید کتاب The Only Grammar Book You’ll Ever Need مطالعه کنید. این کتاب به عنوان یکی از منابع آزمون تافل شناخته شده است و به زبان آموزان کمک می کند نکات لازم را در این مسیر بیاموزند. زمانی که این کتاب را مطالعه می کنید می توانید با مطالب تازه ای در گرامر زبان انگلیسی آشنا شوید که بی شک به موفقیت شما در مسیر یادگیری زبان انگلیسی کمک می کند. هر چقدر زمان بیشتری را به مطالعه این کتاب اختصاص دهید، به همان اندازه در این آزمون موفق تر خواهید بود.
تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد منابع آزمون تافل در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که می دانید آزمون تافل یکی از مهمترین آزمون های زبان انگلیسی است و برای کسانی مناسب است که می خواهند برای مهاجرت تحصیلی، کاری و زندگی اشاره کنند. آزمون تافل در تمامی کشورهای انگلیسی زبان مورد قبول است و می تواند به افراد کمک کند بدون هیچ گونه دغدغه ای وارد کشورهای خارجی شوند و با دیگران ارتباط برقرار کنند. برای اینکه بتوانید در این آزمون موفق شوید، باید زمان کافی را به مطالعه منابع آزمون تافل اختصاص دهید.

بلاگ های مرتبط