منو

آموزشگاه با مجوز آموزش و پرورش

planning-meeting-with-business

آموزشگاه با مجوز آموزش و پرورش , آخرین متد آموزش زبان (متد روز) ,مدرک معتبر زبان همگی در آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان قابل ارائه به شما متقاضیان عزیز خواهد بود. آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان با بیش از 17 سال سابقه تدریس با انتخابی از بهترین اساتید و آخرین متد آموزش زبان (متد روز) همراه شما متقاضیان عزیز بوده است. این آموزشگاه با مجوز آموزش و پرورش اقدام به برگزاری دوره برای تمامی گروه های سنی در دپارتمانهای زبانهای مختلف نموده است. دامنه فعالیت های موسسه پردیسان در زمینه برگزاری دوره های حضوری و آنلاین بصورتهای خصوصی , گروهی ,ترمیک و فشرده می باشد. این کلاسها در حوزه زبان انگلیسی , آلمانی , فرانسه , ترکی استانبولی ودر صورت در خواست روسی,  اسپانیایی , ایتالیایی , عربی و… می باشد.

آخرین متد آموزش زبان (متد روز)

آخرین متد آموزش زبان (متد روز) و کادر مجرب ازبهترین اساتید را از پردیسان بخواهید. آموزشگاه زبان پردیسان به دنبال آموزش زبانهای مختلف در سریعترین و کوتاه ترین زمان می باشد زیرا بسیاری از زبان آموزان به دنبال مهاجرت و یادگیری زبان در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت می باشند. لازم به ذکر است در دپارتمانهای مختلف مانند دپارتمان تخصصی کودکان و نوجوانان از آخرین متد آموزش زبان (متد روز) استقاده می شود تا کودکان دلبند ما علاقمند به یادگیری زبان جدید باشند و فرایند یادگیری را ادامه دهند. به دلیل حساس بودن مقوله آموزش به این رده سنی اساتید دراین رده گروه سنی همگی دورهای نوین آموزشی و رفتار شناسی را گذارنده اند و با روشهایی مانند بازی, شعر, داستانهای کوتاه , فلش کارت, جایزه آنها را تشویق به یادگیری می کنند و برای بزرگسالان از ابزارها و روشهایی مانند استنداپ کمدی , اخبار , مقالات, فیلم , موزیک , مجلات استفاده می شود.

مدرک معتبر زبان

مدرک معتبر زبان در آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان بعد از گذراندن هر دوره و کسب نمره قبولی به زبان آموزان خود مدرک معتبر قابل استعلام ارائه می دهد. مدرک معتبر زبان از طریق وارد کردن کد ملی در این لینک قابل استعلام می باشد.

مدرک معتبر زبان
مدرک معتبر زبان
بلاگ های مرتبط