منو

جذب مدرس زبان آلمانی

جذب مدرس زبان آلمانی

استخدام مدرس زبان آلمانی و استاد آلمانی در موسسه پردیسان آغاز شد.

آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان از معتبرترین و باسابقه ترین آموزشگاه های زبان در تهران است و از مدرس آلمانی که قصد تدریس دارند دعوت به همکاری می کند. آموزشگاه زبان پردیسان سالیانه اقدام به جذب مدرس آلمانی زیادی می نماید. لازم به ذکر است امکان همکاری با اساتید در شهرهای دیگر ایران به راحتی امکان پذیر است . متقاضیان عزیز جهت تدریس در کلاسهای آنلاین می توانند فرم درخواست را پر نمایند تا مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس برقرار کنند.

جذب مدرس آلمانی

جذب مدرس آلمانی در آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان منوط به  طی کردن مراحل زیر است :

  • پر کردن فرم استخدام مدرس زبان در سایت آموزشگاه
  • تکمیل اپلیکیشن فرم ، این فرم شامل(مشخصات شخصی، سابقه تحصیلات در این زبان ، سابقه تدریس ، مدارک اخذ شده در زمینه تدریس به همراه نمره)
  • مصاحبه با کارشناس دپارتمان آلمانی
  • ارائه Demo برحسب سطح متقاضی
  • جهت عقد قرارداد دو قطعه عکس به همراه کپی کارت ملی و شناسنامه و کپی آخرین مدرک تحصیلی لازم است.

در صورت احراز صلاحیت در دانش و تدریس عملی  ، پروسه استخدام مدرس زبان آلمانی انجام شده و به خانواده بزرگ پردیسان خواهید پیوست.

لازم به ذکر است جهت تدریس در آموزشگاه پردیسان استاد آلمانی باید مدرک معتبر با نمره قابل قبول در زمینه زبان آلمانی داشته باشد تا استاندارد های لازم جهت مدیریت و کنترل کلاس و همچنین مسلط به روشهای مختلف تدریس باشد در صورت عدم آشنایی و یا تسلط به این موارد فرد متقاضی می تواند در دوره تربیت مدرس آلمانی شرکت کند و بعد از گذراندن این دوره ، آشنایی با جدید ترین متدهای آموزشی و پس از ارائه (demo )های مختلف جهت تدریس در این آموزشگاه اقدام کند.

مهمترین شعار ما برای جذب مدرس آلمانی، دانش ، علاقمند و متعهد بودن در مقابل زبان آموز می باشد.

استخدام مدرس زبان آلمانی

آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان از پیشگامان آموزش زبان آلمانی می باشد و در راستای این موضوع اقدام به استخدام مدرس زبان آلمانی نموده است.بعد از مصاحبه و دریافت مدارک درصورتیکه فرد متقاضی دانش و مهارت کامل برای اداره و کنترل کلاس را نداشته باشد می تواند در دوره تربیت مدرس زبان آلمانی شرکت کند بعد از گذراندن این دوره ها و کسب نمره مناسب می تواند با مجموعه پردیسان همکاری خود را آغاز کند.

بلاگ های مرتبط