دوره آموزش زبان انگلیسی سطح مبتدی ویژه کودکان

دوره کودکان انگلیسی سطح مبتدی

دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان در سطوح مبتدی  (Family and friends starter,1,2,3) در آموزشگاه زبان پردیسان برگزار می شود. تمرکز اصلی این دوره آموزشی آشنایی با اصول اولیه یادگیری زبان انگلیسی می باشد. در این دوره با توجه و تمرکز بر روی مهارت اصلی گفتاری (speaking) و نوشتار (writing) جلسات آموزش انجام می شود. همچنین امکان برگزاری این دوره بصورت کلاس حضوری و کلاس آنلاین در کلیه شعب پردیسان فراهم می باشد.

دسته: زبان انگلیسی برچسب: ترمیک

توضیحات

همانطور که میدانید سطح 1,2,3 ,Family and friends starter اولین قدم برای شروع یادگیری زبان انگلیسی می باشد. از این رو اساتید با توجه به سرفصل های موجود در کتاب های آموزشی این سطح اقدام به تدریس بخش‌های کابردی و به روز تا زبان‌آموزان بتوانند از همان ابتدا مکالمه داشته باشند، بخش‌های انتخابی قیاس فرهنگی برای تنوع بیشتر در بخش مقایسه فرهنگ‌ها، ضمایر ملکی، ضمایر اشاره، سئوالی کردن جملات با افعال کمکی وdo، does ، منفی کردن جملات، have، has و …  بخش‌های آنلاین برای تمرینات بیشتر به همراه دی وی دی و کتاب کارمی نمایند. شایان ذکر است در پایان این دوره زبان آموز قادرخواهد حروف بزرگ و کوچک را بنویسد.یک جمله ساده بنویسد. وصل کردن تصاویر به عکس می باشد. ، خواندن دیالوگ ساده، بیان احساسات، تلفظ کردن لغات.

از 4 ماه تا 7 ماه

گروه سنی :  کودکان 6-12 سال

مهارتهای کسب شده بعد از دوره

مهارت کسب شده بعد از دوره : نوشتن و خواندن جملات ساده، خواندن یک دیالوگ ساده ، نوشتن کلمه و یک جمله کامل.

امکان شرکت در دوره کودکان زبان انگلیسی 4,5,6 Family and friends  .

دوره سطح Family and friends starter ,1,2,3 زبان انگلیسی ویژه کودکان مناسب چه افرادی است؟

کودکان 6-12 سال که علاقه مند به شروع یادگیری زبان انگلیسی هستند.

کتاب اصلی Family and friends starter ,1,2,3 همراه با کتاب تمرین و CD های مربوطه .این کتاب که شامل کلمات جدید و کاربردی آموزش زبان در حوزه ی کودکان است. در کنار محتوای بسیار خوب، این مجموعه از تصاویر جذاب و رنگی استفاده کرده است تا کودکان را علاقمند به یادگیری کند.

پیش نیاز های لازم: مجموعه کتابهای Little Pockets

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این دوره نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره کودکان انگلیسی سطح مبتدی”