منو

هزینه آزمون تافل

هزینه آزمون تافل

امروزه، زبان انگلیسی به یکی از زبان های بسیار مهم در سراسر دنیا تبدیل شده است و تسلط به این زبان باعث می شود که شما بتوانید با افراد دیگری که زبان اصلی آن زبان انگلیسی است سخن بگویید. گسترش اینترنت باعث شده است که تعاملات شما با افراد دیگر و در کشورهای دیگر زیاد باشد و در نتیجه می توانید مدل زندگی و ساختار زندگی خود را تغییر دهید. یکی از آزمون هایی که برای سنجش سطح زبان انگلیسی باید مورد توجه قرار دهید آزمون تافل است. این آزمون محبوبیت بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد و به شما کمک می کند در کشورهای دیگر به راحتی پذیرش شوید. از جمله سوالاتی که در این مسیر پرسیده می شود در مورد هزینه آزمون تافل است. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

معرفی آزمون تافل

قبل از آنکه بخواهیم در مورد هزینه آزمون تافل صحبت کنیم، بهتر است نگاهی به ساختار این آزمون داشته باشیم. آزمون تافل در سراسر دنیا به صورت اینترنتی برگزار می شود و در طی آن چهار مهارت شما سنجیده می شود. برای اینکه بتوانید در آزمون تافل موفق باشید، باید از قبل منابع آزمون تافل را مطالعه کرده باشید و یا در کلاس های مرتبط شرکت کرده باشید.
آزمون تافل از جمله آزمون هایی است که چهار مهارت نوشتار، خواندن، شنیداری و مکالمه را مورد آزمایش و بررسی قرار می دهد و سپس به آزمودنی نمره می دهد. امروزه، آزمون تافل به یکی از ارزشمندترین آزمون های دنیا تبدیل شده است و کسانی که تافل دارند می توانند پروسه پذیرش تحصیلی و آکادمیک خود را جلو بیاندازند. البته باید بدانید شما صرف داشتن مدرک تافل نمی توانید پذیرش تحصیلی بگیرید و مسائل دیگری نیز در این میان دخیل هستند.

آیا نتیجه آزمون تافل را می توانم به سفارت بدهم؟

کسانی که می خواهند هزینه آزمون تافل را پرداخت کنند در این باره سوال می پرسند که آیا می توانم نتیجه آزمون تافل را به سفارت ارائه بدهم ( این سوال مرتبط با کسانی است که می خواهند برای مهاجرت تحصیلی و یا کاری به کشورهای انگلیسی زبان مراجعه کنند). پاسخ به این سوال مثبت است. شما ابتدا باید به این موضوع توجه کنید که حداقل نمره مورد پذیرش سفارت چقدر است و سپس می توانید تافل خود را برای انجام کارهای مهاجرتی خود به سفارت بدهید.

هزینه آزمون تافل چقدر است؟

کسانی که می خواهند در این آزمون شرکت کنند در این باره سوال می پرسند که هزینه آزمون تافل چقدر است. بهتر است بدانید آکادمی بین المللی اعلام کرده است که هزینه آزمون تافل در سراسر دنیا 245 دلار است. بنابراین، شما باید قیمت روز دلار را استعلام کنید تا بتوانید قیمت آزمون را به ریال حساب کنید. برای ثبت نام در آزمون تافل می توانید از طریق موسسه ما اقدام کنید. در این موسسه، کارشناسان مربوطه هزینه آزمون تافل را به ریال دریافت می کنند و سپس مدارک مورد نیاز را از شما می گیرند و کلیه امور ثبت نام را انجام می دهند.

چگونه در آزمون تافل موفق شوم؟

از جمله سوالاتی که در زمان ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون تافل پرسیده می شود در این باره است که چگونه می توانم در آزمون تافل موفق شوم. بهتر است بدانید که آزمون تافل یک آزمون ساختارمند است و شما به سرعت می توانید بر آن تسلط پیدا کنید. برای اینکار باید منابع آزمون تافل را جستجو کنید و سپس در صورت نیاز به کلاس های مرتبط بروید. در روز حداقل 2 ساعت را به خواندن زبان انگلیسی اختصاص دهید و مطالعه و آماده سازی برای این آزمون را حداقل از 6 ماه و یا 1 سال قبل از تاریخ آزمون آغاز کنید.

برای شرکت در آزمون تافل در چه سطحی از زبان باید باشم؟

اگر می خواهید هزینه آزمون تافل را پرداخت کنید باید به موضوع مهمی توجه داشته باشید. تمامی کسانی که می خواهند در این آزمون شرکت کنند باید سطح زبان انگلیسی شان بالای Upper intermediate باشد. اگر هنوز در سطح PI و یا I هستید، ابتدا زمان کافی را به رساندن سطح خود به UI اختصاص دهید. پس از آن می توانید خود را برای شرکت در این آزمون آماده کنید.

آزمون تافل بهتر است یا آیلتس؟

ممکن است در زمان پرداخت هزینه آزمون تافل این سوال برای شما پیش بیاید که آزمون تافل بهتر است یا آزمون آیلتس. بهتر است بدانید این دو آزمون هرگز به یکدیگر برتری ندارند و شما می توانید بر اساس نوع مهاجرت خود یکی از این آزمون ها را انتخاب کنید. تجربه ما نشان می دهد که شما می توانید برای پذیرش تحصیلی هم آزمون تافل و هم آزمون آیلتس دهید و هر دو مورد قبول هستند. همچنین، سفارت هر دو آزمون را می پذیرد و از این نظر نیز مشکلی وجود ندارد.
تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد هزینه آزمون تافل در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید هزینه آزمون تافل 245 دلار است و شما می توانید این مبلغ را به ریال تبدیل کنید و سپس هزینه را به موسسه پرداخت نمایید. پس از آن کارشناسان ما کارهای ثبت نام شما را انجام می دهند و در پایان می توانید در تاریخ اعلام شده در آزمون تافل شرکت کنید و به اهداف خود نزدیک شوید. نتیجه آزمون تافل مورد تایید سفارت است و شما می توانید با این مدرک برای مهاجرت تحصیلی، کاری و یا اقامتی اقدام نمایید و به رویاهای خود جامه عمل بپوشانید.

بلاگ های مرتبط