منو

آموزش مکالمه ترکی استانبولی در خانه

یادگیری سریع زبان آلمانی

معمولاً شروع یک مکالمه مهم نیست که کجا هستید و با چه کسی صحبت می کنید. اگر با کسی صحبت می‌کنید که نمی ‌شناسید، این موضوع حتی پیچیده ‌تر می‌ شود. یک قدم فراتر از آن، شروع یک مکالمه جدید به زبان خارجی است. آیا می توانید تصور کنید که بخواهید با یک غریبه به زبان دیگری مکالمه را شروع کنید؟ آنقدرها هم که فکر می کنید ترسناک نیست، به خصوص اگر نکات خاصی را از زبان مادری دریافت کنید. هنگامی که طرف مقابل را به مکالمه کشانید یا یک علاقه مشترک پیدا کردید، می توانید ارتباط را یک قدم جلوتر ببرید. با این حال، چند فاکتور وجود دارد که باید هنگام استفاده از شروع کننده مکالمه، در نظر بگیرید.

آموزش مکالمه ترکی استانبولی در خانه

اولین و مهم‌ ترین مورد این است که از موضوعات حساس مانند مذهب، نژاد و سیاست اجتناب کنید، به ‌ویژه هنگام تعامل با افرادی که نمی‌ شناسید. مطمئن شوید که به کسی توهین نکنید. مورد دوم این است که تا حد امکان از سؤالات بله و نه اجتناب کنید. اگر فردی که با او صحبت می کنید خجالتی یا پرحرف باشد، ممکن است مکالمه ناگهان به پایان برسد و تمام تلاش های شما بی نتیجه بماند. مطمئن شوید که از زبان بدن خود به درستی استفاده کنید. فراموش نکنید که زبان بدن ابزاری قوی برای بیان یا تاکید بر احساسات شماست. یک لبخند دوستانه ممکن است همه چیز را تغییر دهد. در این مقاله می خواهیم در مورد آموزش مکالمه ترکی استانبولی در خانه صحبت کنیم.

چرا باید زبان ترکی را یاد بگیریم؟

در بحث آموزش مکالمه ترکی استانبولی در خانه ابتدا بیایید از خودمان بپرسیم که چرا باید زبان ترکی را یاد بگیریم؟ یادگیری هر زبان جدید چالشی است که می تواند ذهن شما را به روی دیدگاه های جدید باز کند و به شما کمک کند با همه نوع افراد در سراسر مرزهای سرزمین و زبان ارتباط برقرار کنید. وقتی صحبت از یادگیری زبان ترکی می شود، این دلایل به ویژه صادق است. برای شروع، اگر زبان ترکی را بلد باشید، با دنیایی از ترک زبانان آشنا می شوید. تقریباً 78 میلیون نفر روی زمین وجود دارند که به زبان ترکی به عنوان زبان اول صحبت می کنند و میلیون ها نفر نیز تا حدودی به آن به عنوان زبان دوم یا سوم صحبت می کنند.
واضح است که ترکی را در سراسر ترکیه خواهید یافت، جایی که این زبان رسمی و خانه اکثریت قریب به اتفاق گویشوران بومی این زبان است. اما ممکن است ندانید که جمعیت کاملی از ترک زبانان در سراسر اروپای غربی و مرکزی در مکان هایی مانند آلمان که محل زندگی حدود 1.5 میلیون مهاجر ترک و هلند، بلژیک، اتریش، سوئیس و فرانسه هستند، وجود دارد. وقتی کمی دورتر به سمت شرق حرکت می کنید، در مکان هایی مانند یونان، قبرس، صربستان، آلبانی، مقدونیه و رومانی، ترک زبانان را خواهید یافت. همچنین صدها هزار ترک زبان در خاورمیانه و آسیای مرکزی و غربی در مناطقی مانند عراق، ازبکستان و قزاقستان وجود دارند.

آموزش مکالمه ترکی استانبولی در خانه

روش های یادگیری سریع ترکی

بسیاری از گردشگران مشتاق، ترکیه را مقصدی رویایی می دانند. اما برای اقامت در این کشور باید زبان آن را بدانید تا بهتر با مردم آن تعامل برقرار کنید. برای یادگیری زبان ترکی باید روش هایی را برای یادگیری سریع ترکی به کار ببندید. این روش های یادگیری سریع ترکی عبارتند از:

– شروع مکالمه با افراد جدید

بهترین راه برای تعامل با افرادی که نمی ‌شناسید، درخواست اطلاعات یا کمک است. بیایید شروع ‌کننده ‌های مکالمه را به زبان ترکی یاد بگیریم که می ‌توانید هنگام ملاقات با افراد ترک زبان در محیط‌ های مختلف از آنها استفاده کنید.
– شروع گفتگو با افرادی که می شناسیم؛ شروع مکالمه با افرادی که می شناسید آسان تر است زیرا حداقل می دانید که آنها چه کسانی هستند یا چه می کنند.

– شروع کننده مکالمه برای اولین قرار

آیا برای اولین بار با کسی قرار می گذارید؟ این یک فرصت عالی برای شما است تا آنها را بشناسید، سبک زندگی، علایق، دوست نداشتن ها، سرگرمی ها و غیره را بشناسید. با این حال، باید آرام بمانید و سعی کنید طبیعی باشید. می دانید که این احتمال وجود دارد که ندانید در مرحله بعد چه بگویید.

– شروع مکالمه برای برقراری ارتباط مجدد با یک دوست از طریق متن یا ایمیل

همیشه خوب است که دوباره با یک دوست قدیمی ارتباط برقرار کنید. تا زمانی که مستقیم باشید و تمایل به عقب نشینی از خود نشان دهید، می توانید از جایی که کار را متوقف کرده اید شروع کنید.

مزایای یادگیری ترکی استانبولی

در بحث آموزش مکالمه ترکی استانبولی در خانه بیایید ببینیم مزایای یادگیری ترکی استانبولی چیست؟ به دست آوردن یک مهارت جدید می تواند به شما کمک کند خلاقیت خود را ابراز کنید، ذهن خود را تحریک کرده و جنبه های جدیدی از خود را در طول مسیر کشف کنید. یادگیری زبان جدیدی مانند ترکی استانبولی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

گام های آموزش مکالمه ترکی استانبولی در خانه

حال اجازه دهید گام های آموزش مکالمه ترکی استانبولی در خانه را بیان کنیم: گام اول تسلط بر الفبای ترکی، گام دوم یادگیری دستور زبان و ساختار جملات، گام سوم غرق شدن در زبان. با استفاده از این گام ها می توانید یادگیری این زبان را شروع کنید. با رعایت برخی قواعد ساده می توانید در خانه و بدون حضور درکلاس های درس از یادگیری مکالمه ترکی بهره مند شده و خود را برای سفر به کشورهای مختلف ترکی زبان آماده کنید. در این مقاله در مورد آموزش مکالمه ترکی استانبولی در خانه به بیان مطالبی پرداختیم و اشاره کردیم که چرا یادگیری زبان ترکی اهمیت دارد. برخی روش های یادگیری سریع این زبان را بیان کرده و در مورد مزایای یادگیری آن توضیح دادیم. در پایان برخی از گام های آموزش مکالمه ترکی را بیان نمودیم.

بلاگ های مرتبط