منو

اسپیکینگ آیلتس

speaking Ielts

اسپیکینگ آیلتس و رفع اشکال آیلتس از دوره هایی است که در موسسه زبان پردیسان برگزار می شود و بسیار مورد استقبال زبان آموزان قرار می گیرد. در این دوره ها تمام مهارتهای آیلتس به طور کامل مورد بررسی قرار می گیرد. مهارت اسپیکینگ آیلتس در سه بخش تقسیم بندی می شود و زمان آزمون بین 11 الی 14 دقیقه می باشد. در این بخش روان و پیوسته صحب کردن، منابع واژگان ، دامنه گرامر و تلفظ مورد ارزیابی قرار می گیرد. قسمت اول اسپیکینگ آیلتس حدودا پنج دقیقه طول می کشد. 6 الی 12 سئوال راجع به سه موضوع پرسیده می شود که همه سئوالات راجع به خود شما است (مانند سلیقه ها، تجربیات ، نظراتتان در مورد مسائل پیرامونتان).

نکات مهم اسپیکینگ آیلتس

 در اسپیکینگ آیلتس به موارد زیر دقت کنید:

  • کاملا با دقت به سئوالات گوش کنید، زمان گوش دادن به سئوالات کیوردها را پیدا کنید و سئوال را در ذهنتان پارافریز کنید تا واضح معنی سئوال را متوجه شوید.
  • سعی کنید ابتدا یک مقدمه کلی راجع به پاسخ خود بگویید سپس درهمان جملات اول کاملا شفاف و واضح پاسخ خودتان را به سئوال بدهید بعدا جوابتان را بسط دهید .
  • دقت کنید!! گاها زبان آموز کاملا روان با دایره لغات مناسب و گرامرهای مناسب جواب می دهد ولی جواب اصلی سئوال را نمی دهد صرفا به خاطر همین اشتباه نمره ای به او تعلق نمی گیرد.
  • در بخش دوم یک کیوکارت به شما داده می شود باید دو دقیقه بدون وقفه صحبت کنید و به تمامی سئوالات پاسخ دهید. زمانیکه کیوکارت به شما داده می شود یک دقیقه فرصت دارید تا خود را برای پاسختان آماده کنید.
  • در بخش سوم سئوالاتی پیرامون بخش دوم از شما پرسیده می شود که باید موضوع بخش دوم بسط دهید و کاملتر راجع به آن صبحت کنید.

رفع اشکال آیلتس

رفع اشکال آیلتس دوره ای است که بصورت فشرده برای زبان آموزان انجام می شود. در این دوره ها تمرکز برروی نکات کلیدی و آشنا کردن زبان آموز با اشتباهات متداول می باشد . در دوره آمادگی و رفع اشکال آیلتس، نحوه زمانبندی بهتر که یکی از چالشهای مهم زبان آموز است مطرح می شود. استاید مجرب پردیسان شما را با به روزترین تکنیکهای آیلتس آشنا می کنند و از صفر تا صد جهت موفقیت در این آزمون همراه شما هستند.

بلاگ های مرتبط