منو

کتاب های جدید آموزش زبان آلمانی

کتاب های جدید آموزش زبان آلمانی starten-wir-اشتارتن وایر

قابل توجه زبان آموزان آلمانی

کتاب های جدید آموزش زبان آلمانی از جدیدترین تصمیم گیری موسسه گوته و به دلیل روان تر بودن روند یادگیری زبان آلمانی و کاربردی تر بودن مطالب در کتاب های Starten wir این کتب به موازات کتاب‌های Menschen تدریس می گردد. هدف از تغییر کتاب صرفا سهولت یادگیری بوده است. و مطالب کتاب ها از نظر علمی به یکدیگر نزدیک است. این سری کتابها شامل سه سری A1 – A2 – B1 هستند که هر کتاب ۱۲ درسی در دو ترم تدریس می شود. هر مجموعه دارای Kursbuch (کتاب درسی) و یک Arbeitsbuch (کتاب تمرین) جهت تمرین بیشتر می باشد.

تندریس کتاب های starten wir

از این رو آموزشگاه پردیسان نیز اقدام به برگزاری دوره های زبان آلمانی همراه با منابع به روز مانند کتاب Menschen و starten wir و sicher (برای سطوح A1- C1) نموده است. کتاب starten wir که درحال حاضر یکی از جدیدترین و بروز ترین کتاب آموزش زبان آلمانی در دنیا است. که توسط انتشارات Hueber آلمان منتشر شده است. هردو این کتابها از انتشارات Hueber می باشد. که این انتشارات بعد از سری بسیار موفق و پرطرفدار کتابهای Menschen اقدام به چاپ این کتاب نمود.

لازم به ذکر است که به خاطر ساختار مفید سری کتاب های اشتارتن ویر توجهات رسمی به این کتاب در آموزشگاه گوته و دیگر آموزشگاه زبان آلمانی شده است. کتاب اشتارتن ویر به تازگی در آموزشگاه های زبان آلمانی در ایران تدریس می شود و مورد تایید سفارت کشور آلمان در ایران نیز می باشد.

آشنایی با کتاب starten wir

(starten wir) در زبان آلمانی به معنی “بیا شروع کنیم است. این کتاب شامل سه سطح starten wir A1 و starten wir A2 و starten wir B1 است که هر سطح دارای کتاب درسی (Kursbuch) و کتاب تمرین (Arbeitsbuch) و هر کتاب شامل ۱۲ درس می باشد که در هر ترم ۶ درس از کتاب تدریس می شود.

  • انتهای هر درس در بخش Grammatik X press ، خلاصه گرامر درس مرور می شود
  • انتهای هر درس در بخش Xtra Lesson اطلاعات بیشتر راجع به موضوعات همان درس ارائه می شود
  • انتهای کتاب شامل قسمت Aktionsseiten برای هر درس صفحات Aufgabe در نظر گرفته شده است
  • انتهای کتاب شامل قسمت Alphabetisch Word List لیستی از تمام لغات دروس، ارائه شده است

مزایای کتاب اشتارتن ویر

  • موفقیت یادگیری سریع از طریق ساختار ساده
  • دوازده درس کوتاه با ساختار واضح و ساده.
  • مناسب بودن سری کتابهای اشتارتن ویر برای کلیه دوره های کلاس آلمانی مانند دوره های گسترده ، استاندارد و فشرده
  • یادگیری سریع زبان در محل کار و در اوقات فراغت دارای اولویت است

آموزشگاه زبان پردیسان ، از پیشگامان برگزار کننده دوره های زبان آلمانی در سطوح مختلف، اقدام به برگزاری دوره های زبان آلمانی با منابع روز دنیا و مورد تایید سفارت آلمان نموده است.

بلاگ های مرتبط