منو

آموزش مکالمه زبان آلمانی در خانه

آموزش مکالمه زبان آلمانی در خانه

زبان آلمانی بخشی از زبان ‌های ژرمنی، گروهی از زبان‌ های هند و اروپایی است که شباهت‌ های زیادی با سایر زبان‌ های ژرمنی مانند انگلیسی یا هلندی دارد. یادگیری زبان آلمانی در خانه ممکن است غیرممکن به نظر برسد، اما آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست. بخش زیادی از یادگیری زبان با نشستن روی صندلی اتفاق می افتد. چرا نمی توانید روی مبل یا میز آشپزخانه خود بنشینید؟ پاسخ است، شما می توانید و با منابع آنلاین رایگانی که در اختیار دارید، واقعاً دلیلی وجود ندارد که نتوانید آلمانی را در خانه یاد بگیرید. در اینجا نحوه شروع به کار را بیان کرده ایم. در این مقاله قصد داریم آموزش مکالمه زبان آلمانی در خانه را توضیح دهیم.

آموزش مکالمه زبان آلمانی در خانه

آیا یادگیری زبان آلمانی سخت است؟

آیا یادگیری زبان آلمانی سخت است؟ پاسخ بسیار ساده است، خیر. سخت بودن یادگیری آلمانی فقط یک افسانه است. یادگیری هر زبانی نیازمند زمان و تعهد است. در زبان آلمانی هم همینطور است. داشتن انگیزه کافی و تلاش سخت برای رسیدن به هدف، تنها چیزی است که لازم است و اگر در مورد اینکه از کجا شروع کنید سردرگم هستید، نکاتی را در اینجا بیان می کنیم به شما کمک می ‌کند زبان آلمانی را خیلی سریع یاد بگیرید.

تکرار حروف آلمانی

صداهای حروف آلمانی را بشنوید و تکرار کنید. با تکرار حروف آلمانی می توانید برای آموزش مکالمه زبان آلمانی در خانه بیشتر آماده شوید. با یادگیری الفبای آلمانی شروع کنید. به صدای هر حرف به تنهایی در مقایسه با ترکیب حروف گوش دهید. به تفاوت صداهای حروف انگلیسی و آلمانی نیز گوش دهید. درست مانند زبان انگلیسی، دو حرف با هم می توانند با هر یک از دو حرف به تنهایی متفاوت به نظر برسند.

یادگیری با چندین درس

در بحث آموزش مکالمه زبان آلمانی در خانه ابتدا باید از طریق چند درس کار را شروع کنید. هنگامی که برای اولین بار شروع به یادگیری آلمانی می کنید، داشتن یک راهنما ایده خوبی است و گزینه های رایگان زیادی وجود دارد. چه برنامه‌ های فلش کارت را دوست داشته باشید و چه رویکردی روایی ‌تر مانند The German Project، می ‌توانید بدون هزینه کردن، زبان آلمانی را از خانه شروع کنید. هر پلتفرمی که برای کار با آن انتخاب می کنید، سعی کنید هر روز زمانی را روی آن صرف کنید. به این ترتیب حافظه شما بهترین عملکرد را دارد.

رادیو و پادکست های آلمانی

در ادامه آموزش مکالمه زبان آلمانی در خانه باید به رادیو و پادکست های آلمانی گوش دهید. هنگامی که گرامر و واژگان پایه آلمانی را در دست دارید، وقت آن است که خود را در زبان غرق کنید. پادکست هایی به طور خاص برای دانش آموزان آلمانی و بسیاری دیگر برای آلمانی زبانان وجود دارد. شما می توانید به دو روش به فعالیت های شنیداری آلمانی نزدیک شوید. ساده ترین راه این است که هر ایستگاه رادیویی قدیمی آلمان را روشن کنید و بگذارید موسیقی متن زندگی شما شود. نیازی نیست بفهمید که آنها چه می گویند. هدف شما این است که ریتم های زبان را جذب کنید. روش دیگر این است که چیزی را انتخاب کنید که 90٪ می توانید آن را درک کنید و روی انتخاب آن 10٪ کار کنید.

تماشای برنامه های تلویزیونی

برای آموزش مکالمه زبان آلمانی در خانه می توانید برنامه های تلویزیونی آلمانی را تماشا کنید. تماشای برنامه های تلویزیونی آلمانی، راهی عالی برای غوطه ور شدن در زبان آلمانی است. می ‌توانید رویکرد آکادمیک ‌تری داشته باشید، با قلم در دست به تماشای واژگان و عبارات جدید بپردازید (زیرنویس ‌های آلمانی دوست شما هستند)، یا می ‌توانید از تلویزیون آلمانی استفاده کنید تا پس از یک روز طولانی بدون نگرانی در مورد درک همه چیز، آرام شوید. در اینجا چند نمایش خوب آلمانی در نتفلیکس برای شروع شما وجود دارد.

آموزش مکالمه زبان آلمانی در خانه

آشنایی با آلمانی زبانان

آشنایی با آلمانی زبانان می تواند راه حل دیگری برای آموزش مکالمه زبان آلمانی در خانه باشد. تبادل زبان آنلاین در حال رونق است. برنامه ‌ای مانند Speaky یا Busuu را دانلود کنید یا انجمنی را پیدا کنید که در آن بتوانید با آلمانی‌ ها چت متنی داشته باشید. اگر کمی پول نقد در اختیار دارید، حتی ممکن است خودتان یک معلم خصوصی آلمانی آنلاین استخدام کنید. پیدا کردن شخصی که در اسکایپ کار می کند آسان است و نرخ ساعتی می تواند کاملاً معقول باشد.

سفر مجازی به آلمان

در ادامه بحث آموزش مکالمه زبان آلمانی در خانه می توانید یک سفر مجازی به آلمان برنامه ریزی کنید. ممکن است در حال حاضر نتوانید پرواز کنید، اما هیچ چیز شما را از سفر مجازی به برلین باز نمی دارد. بسیاری از موزه‌ ها کل مجموعه خود را در پلتفرم هنر و فرهنگ Google دارند و می ‌توانید کنسرت‌ ها را از سالن کنسرت دیجیتال فیلارمونیک برلین پخش کنید. می توانید از سفر مجازی خود به عنوان پاداشی برای تمام تلاش های سختی که برای یادگیری آلمانی انجام داده اید استفاده کنید، یا به نسخه های آلمانی زبان وب سایت ها بروید و از آنها برای برنامه ریزی سفر خود استفاده کنید. گزینه های زیادی برای سفر مجازی وجود دارد، وقت آن است که برای خود سوسیس سرخ کنید و به آلمان بروید. در این مقاله در مورد آموزش مکالمه زبان آلمانی در خانه به بیان مطالبی پرداختیم. اشاره کردیم که یادگیری زبان آلمانی کار دشواری نیست و فقط به کمی پشتکار نیاز است. در مورد اینکه چگونه می توان در منزل به راحتی زبان آلمانی را آموخت صحبت کرده و به چندین نکات کلیدی اشاره کردیم.

بلاگ های مرتبط