منو

مکالمه فشرده زبان انگلیسی به سبک پردیسان

مکالمه فشرده زبان

نکات کلیدی در مکالمه فشرده زبان انگلیسی جهت یادگیری سریع زبان آموزان بسیار حایز اهمیت است. با بهر گیری از این نکات یادگیری زبان بخصوص مهارت مکالمه خیلی روان ترمی شود .

در دوره های مکالمه زبان انگلیسی هدف بالا بردن انگیزه زبان آموز برای صحبت و مکالمه راجع به موضوعات متنوع است.در میان این مکالمات ،اساتید با هدایت کردن این مکالمات لغات جدید، مترادف، نکات گرامری را آموزش می دهند این امرعلاوه بر اینکه آموزش را به همراه دارد، باعث بالابردن سطح اعتماد به نفس زبان آموز نیزمی شود. زیرا مکالمه یکی از مهمترین مهارتهایی است که بشدت بر روی اعتماد به نفس زبان آموزان تاثیر دارد. گاها زبان آموزان بسیاری هستند که دانش خوبی دارند ولی به دلیل ضعفی که در مکالمه دارند، اعتماد به نفس پایینی دارند و خود را در آموزش زبان انگلیسی ناتوان یا بی استعداد می بینند.

نکات کلیدی بسیاری در مکالمه فشرده پردیسان

  • بهره مندی از موضوعات متنوع برای مکالمه
  • درنظر گرفتن گرامرهای کاربردی درحین مکالمه زبان آموزان
  • برگزاری استنداپ کمدی
  • تفسیراصطلاحات روزمره در فیلم
  • بررسی اخبار روز دنیا
  • پخش موزیک و همخوانی
  • برگزاری مسابقات و بازی های گروهی
  • تحلیل اخبار در روزنامه ها و مجلات

با شبیه سازی کردن محیط و فضا با کمک ویدیو های آموزشی زبان آموز را در موقعیت های مختلف  قرار میدهند تا شروع به مکالمه کند و از اصلاحات و لغات مناسب آن شرایط استفاده کند و آموزش ببیند.

با رفع اشکال به موقع و به جای اساتید، ارتقا سطح علمی زبان آموز مشاهده می شود.

در این دوره ها فقط مکالمه و ایجاد اعتماد به نفس هدف تیم ورک پردیسان نیست بلکه هدف اصلی مکالمه صحیح و اصولی زبان آموز بر پایه یادگیری لغات جدید، نکات کلیدی گرامری و همچنین اصطلاحات مفید و روزمره می باشد.

انواع دوره های مکالمه فشرده:

دوره های مکالمه بر اساس دسته بندی موضوعی متفاوت هستند زیرا برخی از متقاضیان بسته به نیاز خود به دنبال ارتقا مهارت مکالمه در اهداف مختلف هستنند مانند: اخد نمره مناسب درآزمون های بین المللی(آیلتس – تافل)  یا تجارت و غیره .از این رو آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان دوره های مکالمه فشرده خود را در دسته بندی موضوعی مختلف ارائه می کند.

دوره های مکالمه فشرده بصورتهای خصوصی، گروهی، حضوری و آنلاین برگزار میشود.

دوره های خصوصی مکالمه فشرده

در دوره های خصوصی مکالمه فشرده با محوریت ارزیابی زبان آموز و بررسی نقاط قوت و ضعف، متد آموزش اختصاصی برای او در نظر گرفته می شود که این امر خود باعث یادگیری و راون شدن مهارت مکالمه در سریع ترین زمان ممکن می شود.

در دوره مکالمه فشرده  آنلاین

زبان آموزان زیادی گاها به علت مشغله زیاد ، محدود بودن زمان خالی ، دوری راه ، مسافت ، سختی راه و تردد در سطح شهر مایل به ثبت نام در کلاسهای آنلاین می باشند که این امر با فراهم آوردن بستر اینترنتی مناسب راه را برای داوطلبین عزیز بسیار هموار کرده است.

 آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان با کادری قوی از اساتید حرفه ای در نظر دارد تا درراه رسیدن به هدف درسریعترین زمان ممکن شما را همراهی کند.

برای ثبت نام درهرکدام یک از این دوره ها با هماهنگی وقت قبلی، بعد از تعیین سطح رایگان روند ثبت نام زبان آموز در دوره منطبق با سطح خودش انجام می شود

نظرات خود را پیرامون این موضوع کامنت کنید.

بلاگ های مرتبط