منو

استخدام مدرس زبان انگلیسی

استخدام مدرس زبان

موسسه پردیسان با سابقه کاری بیش از 16 سال و دارا بودن شعبات مختلف در تمامی نقاط تهران سالانه به جذب استاد در دپارتمانهای مختلف مانند جذب استاد آلمانی ، استخدام استاد فرانسه و زبان انگلیسی می پردازد، به دلیل تعداد بالای کلاسهای برگزار شده در پردیسان نیاز به استخدام مدرس زبان انگلیسی همیشه محصوص است.

نیاز به مدرس در دپارتمانهای مختلف زبان پردیسان برای آغاز هر ترم وجود دارد. با توجه به شعبات متعدد پردیسان در نقاط مختلف تهران و  برگزاری دوره های متفاوت بصورت حضوری و آنلاین این آموزشگاه پتانسیل بالایی برای استخدام زبان دارد. با توجه به  تنوع در دوره های آموزشی در گروه سنی مختلف نیاز به مدرس در آموزشگاه زبان یک نیاز همیشگی است. از تمامی اساتید زبان با سابقه های کاری متفاوت که دارای مدارک معتبر علمی و تدریس با نمره قابل قبول دارند درشهرستانها و همچنین در استان تهران دعوت به همکاری می شود لذا از متقاضیان عزیز دعوت می کنیم وارد سایت آموزشگاه زبان پردیسان شده سپس فرم استخدام مدرس زبان را کامل کرده تا مشاورین ما در اولین فرصت با شما در تماس باشند.

 

روشهای همکاری با پردیسان

  • بصورت حضوری و نیمه وقت
  • بصورت آنلاین

برای هر دو صورت همکاری با speaking خوب و روحیه کار تیمی، ارتباط گیری خوب با زبان آموزان و کادر پرسنلی پردیسان جهت تدریس زبان جنرال‌، مکالمه، دوره ههای آمادگی آزمونهای بین المللی.

روال استخدام مدرس زبان انگلیسی بصورت حضوری:

  • پرکردن فرم استخدام مدرس زبان از طریق سایت موسسه
  • مصاحبه با سوپروایزرهای زبان انگلیسی
  • بررسی مدارک تحصیلی و سوابق کاری
  • ارائه ها (DEMO) بصورت عملی برای سوپروایزرها و head teacher
  • دراستخدام مدرس زبان انگلیسی برای رده سنی نوجوانان و کودکان نحوه ارتباط گیری با زبان آموزان، رعایت گام به گام تدریس و علاقمند کردن کودکان و نوجوانان به زبان انگلیسی اهمیت بسیاری دارد، لذا اساتید در این مقطع باید از روشها و تکنیک های مختلف برای جذب و آموزش  استفاده کنند. به دلیل حساس بودن این رده سنی استفاده از الگو های رفتار درمانی بسیار حائز اهمیت است.

استخدام مدرس زبان در پردیسان

دعوت به همکاری مدرس در موسسه پردیسان در شروع هر ترم تحصیلی انجام می شود. البته این به آن معنا نیست که این مجموعه در میان ترم استخدام استاد زبان ندارد بلکه بعد از انجام مصاحبه و روال جذب استاد تا شروع ترم و کلاسهای جدید عقد قرار داد انجام می شود. در صورتی که متقاضی به روشهای مختلف تدریس تسلط کافی نداشته باشد یا برای رده سنی که قصد تدرس آن را دارد آمادگی لازم را نداشته باشد به دوره های تربیت مدرس پردیسان معرفی می شود و بعد از گذراندن این دوره و ارایه DEMO ,موسسه پردیسان دعوت به همکاری مدرس را خواهد داشت.

استاد زبان انگلیسی چگونه باید باشد؟

جهت استخدام معلم انگلیسی، استاد انگلیسی باید بتواند با همه رده سنی ارتباط برقرا کند و با روشهای مختلف آموزش آشنا باشد.

استاد زبان انگلیسی باید آگاه باشد چه روش آموزشی برای چه زبان آموزی مناسب است.

استاد انگلیسی باید درارتباط گیری با کودکان دلبند ما توانمند باشد

تا بتواند آموزش زبان ویژه کودکان درغالب شعر، بازی، داستانهای کوتاه ، تشویق و جایزه را به خوبی انجام دهد تا کودک برای یادگیری و ادامه دورهای آموزش انگلیسی علاقمند شود.

لازم به ذکر است جهت تدریس در آموزشگاه پردیسان استاد آلمانی باید مدرک معتبر با نمره قابل قبول در زمینه زبان آلمانی داشته باشد تا استاندارد های لازم جهت مدیریت و کنترل کلاس و همچنین مسلط به روشهای مختلف تدریس باشد در صورت عدم آشنایی و یا تسلط به این موارد فرد متقاضی می تواند در دوره تربیت مدرس آلمانی شرکت کند و بعد از گذراندن این دوره ، آشنایی با جدید ترین متدهای آموزشی و پس از ارائه (demo )های مختلف جهت تدریس در این آموزشگاه اقدام کند

برای آشنایی بیشتر با دوره های تربیت مدرس آموزشگاه زبان پردیسان به لینک زیر اشاره کنید.

نظرات خود را پیرامون این موضوع کامنت کنید.

بلاگ های مرتبط