منو

آموزشگاه زبان فرانسه در تهران

آموزشگاه زبان فرانسه در تهران

تهران شهری بزرگ در ایران است که دارای مناطق متفاوتی می باشد. این شهر که پایتخت ایران است، دارای آموزشگاه های متفاوتی در زمینه زبان های متفاوت نیز می باشد. آموزشگاه زبان در تهران به شما کمک میک ند تا زبان مورد علاقه و مورد نیاز خود را به خوبی بیاموزید و برای آزمون ها و شرایط متفاوت آماده شوید.

معیار انتخاب آموزشگاه زبان فرانسه در تهران

همه ما شنیده ایم که نوزادان را به عنوان “اسفنج” برای یادگیری زبان توصیف می کنند. تحقیقات نشان می دهد که “دوره بحرانی” برای فراگیری زبان وجود دارد، زمانی که مغز شما آماده یادگیری است. تحقیقات انجام شده توسط دکتر پاتریشیا کول در مؤسسه یادگیری و علوم مغز در دانشگاه واشنگتن نشان می دهد که در 8 تا 12 ماهگی، نوزادان شروع به تمرکز روی صداهایی می کنند که در زبان مادری آنها شنیده می شود و “گوش” خود را از دست می دهند. ” برای صداهای زبان های دیگر. با این حال، اگر نوزادان در معرض زبان دوم قرار گیرند، توانایی تشخیص صداهای خارجی را حفظ می کنند.

در سن 7 یا 8 سالگی، کودکان می توانند با گرامر روان و بدون لهجه صحبت به زبان دوم را یاد بگیرند. هنگامی که یک زبان خارجی را یاد گرفتید، یادگیری زبان های دیگر آسان تر می شود. بنابراین اگر می‌خواهید فرزندانتان در سنین پایین به یک زبان خارجی تسلط پیدا کنند، کار را آسان‌تر می‌کند.

همدلی را تقویت می کند

دکتر کاترین کینزلر، از دانشگاه کرنل، کودکان تک زبانه و دوزبانه را در کاری مورد آزمایش قرار داد که از آنها می خواست برای درک معنای او دیدگاه دیگران را در نظر بگیرند. کودکان در محیط های دوزبانه عملکرد بهتری نسبت به کودکان تک زبانه داشتند. همانطور که دکتر کینزلر توضیح می‌دهد، «کودکان در محیط‌های چندزبانه تجربیات اجتماعی دارند که تمرین معمولی را در در نظر گرفتن دیدگاه‌های دیگران فراهم می‌کند: آنها باید به این فکر کنند که چه کسی به چه زبانی با چه کسی صحبت می‌کند، چه کسی چه محتوایی را می‌فهمد، و زمان‌ها و مکان‌هایی که در آنها متفاوت است. زبان ها صحبت می شود.»

این به جلوگیری از زوال شناختی مرتبط با افزایش سن کمک می کند . برخی از مطالعات نشان داده اند افرادی که به طور منظم به زبان دوم صحبت می کنند ممکن است بیماری آلزایمر و سایر انواع زوال عقل را تا 4.5 سال به تاخیر بیندازند.

بلاگ های مرتبط