دوره آمادگی آزمون آیلتس

دوره آمادگی آزمون آیلتس IELTS

دوره آمادگی آزمون آیلتس

دوره آمادگی آزمون آیلتس مخصوص افرادی است که می‌خواهند بر روی چهار مهارت‌ خود بیشتر تمرکز کنند. در واقع این افراد می‌توانند با ثبت نام در این دوره، تمامی روش‌های برقراری ارتباط با زبان انگلیسی را آموزش ببینند. همچنین اگر قصد مهاجرت و یا سفر دارید و مهلت کمی در یادگیری دارید، می‌توانید در دوره های آمادگی آیلتس زبان انگلیسی ثبت نام کنید تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مهارت‌های خود را جهت شرکت در آزمون تقویت کنید.

شناسه دوره: 1 دسته: زبان انگلیسی برچسب: ویژه آمادگی آزمون

توضیحات

معرفی دوره آمادگی آزمون آیلتس

  • معرفی
    آزمون IELTS که مخفف International English Language Testing System می‌باشد از معتبرترین آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی برای مهاجرت ، کار و تحصیلات دانشگاهی در کشورهای انگلیسی زبان است . این آزمون چهار مهارت زبان انگلیسی را ارزیابی می کند . این چهار مهارت شامل Speaking , Writing ,Reading , Listening می باشد. نمره بندی آزمون از ۰ تا ۹ را شامل می شود.
    آزمون IELTS در دونوع برگزار می شود:

۱- IELTS Academic: مخصوص کسانی است که می خواهند در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه تحصیل دهند.
۲- General Training IELTS : مخصوص کسانی است که می خواهند به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنند.
قسمت های مختلف هر دو نوع آزمون IELTS، زمان بندی وتعداد سوالات، در جدول زیر نمایش داده شده است.

تفاوت این دونوع آزمون در قسمت Writing و Reading می باشد . در آزمون IELTS Academic قسمتهای Writing ,Reading سخت تر از نوع General آن می باشد.

با توجه به ارتقا سطح زبان آموزان نمرات در حال تغییر بوده و سخت تر گردیده است، برخی رشته ها استاندارد ۸ را برای تحصیل در نظر گرفته اند و همچنین برخی مهاجرت‌ها امتیاز ۸ آیلتس را به عنوان گزینه ای برای جبران کمبود امتیاز در نظر گرفته اند. ( آموزشگاه زبان پردیسان به دفعات اقدام به تثبیت نمره ۸ برای زبان آموزان نموده است.)

انواع دوره های آمادگی آزمون IELTS:
دوره های IELTS در موسسه پردیسان در دو بخش IELTS و Pre–IELTS برگزار می گردد.

Pre–IELTS: این دوره مخصوص آن دسته از متقاضیانی می باشد که نیاز به شرکت در آزمون IELTS دارند ولی از سطح زبانی مناسب برخوردار نیستند. این دسته از زبان آموزان بعد از انجام تعیین سطح در یکی از ترمهای بخش Pre–IELTS قرار می گیرند تا به توانایی لازم جهت شرکت در دوره های آمادگی آزمون IELTS برسند. منظور از توانایی لازم ، سطح زبانی Upper–Intermediate می باشد.

دوره های IELTS :مخصوص آن دسته از متقاضیانی می باشد که پس از انجام آزمون تعیین سطح در موسسه ، سطح علمی مناسب آنها برای شرکت در این دوره ها احراز شده است.
برنامه کلاس‌های این دوره به شرح زیر می باشد.
IELTS به صورت گروهی در ۳ ترم برگزار می شود که هر ترم ۱۴ جلسه می باشد. این سه ترم پیوسته می باشد و متقاضیان بعد از گذراندن ۴۲ جلسه برای امتحان IELTS آماده می شوند. در پایان دوره، آزمون آزمایشی آیلتس  برگزار می شود.
منابع :
Cambridge English Mindset For IELTS
Cambridge IELTS Exams (امتحانات دوره های گذشته)
Collins vocabulary for IELTS
Collins grammar for IELTS

خصوصی و گروهی

گروه سنی : از16 سال به بالا

1 دیدگاه برای دوره آمادگی آزمون آیلتس

  1. 5 از 5

    زهرا ملکی

    برای نتیجه گرفتن تو آزمون آیلتس واقعا این دوره خوبه.


دیدگاه خود را بنویسید

شما فقط این دوره را به سبد خرید اضافه کرده اید: