زبان آلمانی سطح A1 ویژه بزرگسالان

دوره آموزش زبان آلمانی سطح A1

زبان آلمانی سطح A1 ویژه بزرگسالان

دوره آموزش زبان آلمانی ویژه بزرگسالان در سطح مبتدی  (A1) در آموزشگاه زبان پردیسان برگزار می شود. تمرکز اصلی این دوره آموزشی آشنایی با اصول اولیه یادگیری زبان آلمانی می باشد. در این دوره با توجه و تمرکز بر روی چهار مهارت اصلی گفتاری (Horen) ، شنیداری (lesen) ، نوشتار (Schreiben) و درک مطلب (Sprechen) جلسات آموزش انجام می شود. همچنین امکان برگزاری این دوره بصورت کلاس حضوری و کلاس آنلاین در کلیه شعب پردیسان فراهم می باشد.

دسته: زبان آلمانی برچسب: ترمیک

توضیحات

همانطور که میدانید سطح مبتدی یا (A1) اولین قدم برای شروع یادگیری زبان آلمانی می باشد. از این رو اساتید با توجه به سرفصل های موجود در کتاب های آموزشی این سطح اقدام به تدریس حروف الفبا، اعداد، لغات، ضمایر، صرف فعل، آرتیکلهای der، die، das ، مفرد و جمع بودن، زمان حال کامل می نمایند. شایان ذکر است در پایان این دوره زبان آموز قادرخواهد بود فرم های کامل را پر کند و یا متن های کوتاهی بنویسد ، کارت های پستی که در آن اطلاعات شخصی خود را بنویسد، خود را معرفی کند ، از مشاغل مختلف صحبت کند.

مدت زمان دوره : ۲ تا ۶ ماه

گروه سنی : بالای 17 سال

مهارتهای کسب شده بعد از دوره

نوشتن ، خواندن، صحبت کردن، شنوایی در مورد مسائل ساده ومعرفی خود، مکالمات روزمره، آشنایی با نحوه آدرس دهی ، خرید کردن ، جشن ها , امکان شرکت در آزمون های A1  که در خود آموزشگاه برگزار میشود, امکان شرکت در دوره A2 زبان آلمانی

دوره A1 آلمانی مناسب چه کسانی است ؟

بزرگسالان بالای 17 سال که علاقه مند به شروع یادگیری زبان آلمانی هستند.

منابع درسی:
کتاب OSD Zertifikat A1, Menschen A1, Starten wir A1

پیش نیاز های لازم : ندارد

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این دوره نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “زبان آلمانی سطح A1 ویژه بزرگسالان”

شما فقط این دوره را به سبد خرید اضافه کرده اید: