Category "آزمون"

۱۴شهریور ۱۳۹۹
by مونا شهبازفر

دوره مکالمه آیلتس

دوره مکالمه آیلتس در آموزشگاه پردیسان زبان آموز را برای قبولی با کسب نمره بالای ۸ آماده می کند. از مزایای کلاس مکالمه آیلتس استفاده از تکنیک هایی به روز برای سرعت یادگیری و سهولت یادگیری می باشد.این مجموعه معتبر در حال حاضر در ۹ شعبه در حال ارائه کلاس آیلتس   با جدید ترین تکنیک های آموزشی می باشد.
آزمون , , ,

۳۱مرداد ۱۳۹۹
by مونا شهبازفر

منابع آیلتس

منابع مناسب آیلتس یکی از عوامل کسب نمره قبولی در این آزمون است که البته با توجه به گستردگی کتابهای مختلف پیدا کردن منابعی متناسب با نقاط قوت و ضعف هر زبان آموز خود چالش محسوب می شود. آموزشگاه زبان پردیسان با معرفی کتابهای آیلتس و برگزاری دوره های آیلتس قصد داردمسیر شما را هموار تر کند.
آزمون, مقالات, منابع آزمون , , , ,

۲۷مرداد ۱۳۹۹
by مونا شهبازفر
2

آزمون دولینگو

آزمون دولینگو (Duolingo English Test) یک آزمون تطبیقی (Adaptive) مبتنی بر کامپیوتر است که میزان مهارت زبان انگلیسی شما را مورد سنجش قرار می­‌دهد. حدود ۸۰۰ دانشگاه و کالج در سراسر دنیا داشتن مدرک آزمون دولینگو (Duolingo) را به عنوان یکی از شرایط پذیرش داوطلبان قرار داده‌­اند.
آزمون , , , , ,

۱۳مرداد ۱۳۹۹
by مونا شهبازفر

آزمون CAE

به خاطر گستردگی اعتبار بین المللی این مدرک تقریبا می توان گفت مدرک آزمون CAE در ۶۰۰۰ موسسه و ۲۰هزار دانشگاه در ۱۳۰ کشور دنیا مانند، استرالیا، کانادا، آلمان، هلند، هنگ کنگ، ایالات متحده آمریکا، بریتانیا و…. مورد قبول است.آزمون CAE در تمام طول سال به دو صورت فرم کاغذی و کامپیوتری برگزار می شود.
آزمون

تعیین سطح آنلاین
ورود به پرتال آموزش
مشاوره و تعیین سطح رایگان