منو

معرفی بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی

معرفی بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی یکی دیگر از راههای مفید تکرار آموخته های زبان انگلیسی و همچنین یادگیری زبان می باشد.

دردسترس بودن و همگانی بودن تلفن همراه برای همه آشکار است این روزها با وجود آموزش زبان انگلیسی آنلاین شدن مدارس و تکالیف دانش آموزان، دسترسی به موبایل از سنین 6 سال به بالا تخمین زده شده است .

کاربران تلفن همراه زمان زیادی از روز را با گوشی خود سپری می کنند چه کارهای بانکی، پرداخت قبض، خواندن جدید ترین اخبار، خرید روزمره ، تماشای فیلم  و همه از طریق تلفن همراه امکان پذیر شده است.

در دنیای امروز دسترسی به همه چیز از طریق اینترنت و گوشی همراه انجام میشود. قطعا مقوله آموزش از این امر مستثنی نبوده است . شما با بکارگیری و دانلود نرم افزارهای آموزش زبان یا هر زبان دیگرمی توانید فرایند آموزش زبان انگلیسی خود را دنبال کنید و از کلاسها و نکات مختلف بهرمند شوید.

انواع نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی

لازم به ذکر است نرم افزار آموزش زبان انگلیسی برای رده های سنی مختلف طراحی و پیاده سازی شده است. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی کودکان به قدری زیبا و جذاب ساخته شده است که خود من به شخصه علاقمند به استفاده از این نرم افزار های آموزشی می باشم. اپلیکیشن های آموزش زبان همگی از عکسها و تصاویر زیبا بهمراه موزیک های جالب کودکانه طراحی شده که در حین بازی و سرگرمی به آموزش لغات جدید و گرامر می پردازد. بهترین روش آموزش زبان ویژه کودکان از طریق تصویر و آواز است که همگی به بهترین شکل در این نرم افزار ها طراحی شده است. در زیر به معرفی چند نرم افزار آموزش زبان انگلیسی معروف و پرطرفدار می پردازیم.

سازندگان بازی آن را برای کودکان ۴ سال به بالا توصیه می کنند. در صفحه ی اصلی که کاملا کودکانه و رنگارنگ طراحی شده است، نرم افزارها منوهای مختلفی دارند: جملات، فلش کاردها، بازی جملات و بازی کلمات. در بخش جملات مجموعه هایی مانند کارهای روزانه، فعل ها و حواس و احساسات (لبخند، گریه، شادی، عصبانیت و غیره) وجود دارد که با ورود به هر یک جمله ای را می بینید که با تصویری همراه است که درک معنی جمله را برای کودک آسان می کند. در قسمت فلش کاردها، برای هر یک از ۲۰ موضوع موجود شامل: لباس ها، رنگ ها، حیوانات، ورزش ها، شغل ها وغیره تا حدود ۵۰ کلمه همراه با تصویر ارائه شده است.

در بخش های بازی، بازی های متنوعی مانند پر کردن جای خالی، وصل کردن کلمات، مرتب کردن جملات و غیره وجود دارد که سازندگان تلاش کرده اند در این جملات از زمان ها و ساختارهای مختلف استفاده کنند. ازمزایای این بازی می توان به سادگی استفاده از آن اشاره کرد، کودک شما بدون نیاز به کمک می تواند ازاین اپلیکیشن استفاده کند و لغت های جدیدی یاد بگیرد. این اپلیکیشن کاملا رایگان است.

 معرفی نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی با لهجه های مختلف انگلیسی یا آمریکایی برای گوشی هایی با سیستم عاملهای مختلفی مانند اندروید یا آیفن وجود دارند. این نرم افزار ها تنوع گوناگونی از لحاظ محتوایی دارند بعضی ها خبری هستند، بعضی آموزش از طریق ویدئو و یا مکالمه محور هستند. لازم به ذکر است تمامی این نرم افزار ها جزء ابزارهای های مکمل آموزش زبان هستند، استفاده از این نرم افزارها در کنار کلاس زبان معنی کاملتری پیدا می کند و گرنه به تنهایی و بدون دوره های آموزشی کاربرد مفیدی ندارند. در ادامه به چند نمونه از این نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اشاره می شود.

بلاگ های مرتبط