منو

بهترین آموزشگاه زبان در تهران

بهترین آموزشگاه زبان در تهران

بهترین آموزشگاه زبان در تهران را چه طور بشناسیم؟ آموزشگاه زبان خوب چه ویژگی هایی دارد؟ امروزه با توجه به گسترش قابل توجه آموزشگاه های زبان و عدم نظارت بر کیفیت آموزشی و استانداردهای آموزشی متاسفانه زبان آموزان علاوه بر صرف هزینه و زمان زیاد به نتایج دلخواه خود نرسیدند. در اولین قدم ویژگی های خوب یک آموزشگاه زبان حرفه ای را بررسی خواهیم کرد.

بهترین آموزشگاه زبان در تهران کدام است؟

  • آموزشگاه باید محیطی امن توام با آرامش و تجهیزات لازم برای زبان آموزان باشد.
  • با توجه به گستردگی شیوع کرونا آموزشگاه ها باید کاملا ضدعفونی شوند همراه با تجهیزات بهداشتی تا زبان آموزان با آرامش خاطر به یادگیری بپردازند.
  • یک آموزشگاه خوب باید از کادر اساتید حرفه ای استفاده کند تا در حدامکان زبان آموزان با حداقل هزینه و صرف زمان بتوانند به سطوح مورد نظر خود برسند.
  • آموزشگاه ها باید از استانداردهای آموزشی تبعیت کنند و منابع آموزشی آنها مطابق با منابع روز دنیا و مورد تایید وزارت علوم باشد.

آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان

آموزشگاه زبان‌های خارجی پردیسان یکی از با سابقه ترین و بهترین آموزشگاه زبان در تهران می باشد. که به دلیل قدمت و سابقه درخشانش بسیار شناخته شده در زمینه آموزش می باشد.

همین سابقه طولانی باعث سعی و خطا ها و کسب تجربه زیاد در امورتدریس و آموزشی شد. زیرا مقوله آموزش و انتخاب بهترین روشهای تدریس خود راه و مسیر طولانی است که با تجربه و گذر زمان میسر می‌شود.

روشهای تدریس

در پس این سالهای پرتجربه آموختیم که روشهای تدریس برای رده سنی های مختلف کاملا متفاوت می باشد. این تفاوت بنا به نوع جنسیت خانم و آقا بودن بزرگسال یا کودک تفاوت دارد. به عنوان مثال اساتید در تدریس به آقایان سعی می‌کنند زبان آموز تمام درس را تا حد امکان در کلاس یادبگیرد. به دلیل اینکه زبان آموز آقا شاید زمان کافی برای مطالعه در منزل را نداشته باشد (به دلیل مشغله های زیادی که دارند). درصورتیکه شاید برای زبان آموزان خانم و یا نوجوانان در صورت صلاحدید استاد از روشهای نوین فراگیرهم استفاده کنند. و همینطور برای کودکان دلبندمان از روشهایی مانند شعر، فلش کارت ، بازی و قصه بصورت کاملا جذاب تدریس می‌شود. آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان برای دپارتمان کودکان بسیار حساس و با ظرافت عمل می کند. زیرا اگر شخصی در سنین کودکی از یادگیری زبانی دلزده شود، هرگز مایل به ادامه یادگیری نخواهند بود لذا کادر اساتید دپارتمان کودکان پردیسان همگی دوره های روانشناختی و رفتاری ارتباط با کودکان را گذرانده و از روشهای نوین آموزش زبان به کودکان برای این گروه سنی استفاده می‌کنند.

امکانات آموزشگاه و تجهیزات آموزشی

آموزشگاه زبان پردیسان باتوجه به رده سنی امکانات آموزشی را در جهت آموزش سریعتر و راحت‌تر دراختیار زبان آموزان قرار می‌دهد . برای رده سنی کودکان کلاسها کاملا مناسب کودکان تزیین شده و از ابزارهای مختلف آموزشی مانند فلش کارت ، کتابهای قصه ، جایزه و غیره استفاده می‌شود. کلاسهای بزرگسالان مجهز به سیستم های صمعی بصری  مانند LCD ، پروژکتور ، کامپیوتر و سایر ملزومات می‌باشند. با توجه به شیوع ویروس کرونا و درخواست زبان آموزان عزیز کلاسهای آنلاین آموزشگاه پردیسان با بستر شبکه پیشرفته در خدمت شما عزیزان می باشد.

آموزشگاه زبان پردیسان شعبه نارمک

پروتکلهای بهداشتی در آموزشگاه پردیسان

با نظارت و پیگیری مدیریت پردیسان تمامی پرسنل و اساتید مجموعه هر دو دوز واکسن خود را زده اند. تمامی اساتید با رعایت تمامی پروتکلهای بهداشتی در کلاس‌های تدریس حضور پیدا می کنند. با توجه به حساس بودن شرایط شیوع کرونا تمامی کلاس‌ها در تمامی شعب مجهز به تجهیزات بهداشتی می باشند.

دوره آموزشی زبان فرانسه (رویکرد ارتباطی)

دوره آموزش زبان فرانسه نیمه گروهی شامل استادی است که به گروه کوچکی از زبان آموزان درس می‌دهد. دروس این دوره‌ها معمولاً به فعالیت‌های خواندن، نوشتن، گوش دادن و مکالمه تقسیم می‌شوند. این کلاس‌ها، آموزش عمومی خوبی می‌دهند. اگر استاد فعالیت‌های کلاس را به خوبی برنامه‌ریزی کند و تدریس خوبی داشته باشد، می‌توانید چند هفته پس از این دوره‌ها تسلط بسیار خوبی بر این زبان بدست آورید. یکی دیگر از مزایای آن این است که وجود دانش آموزان دیگر، به شما انگیزه‌ی یادگیری می‌دهد.

اساتید مجموعه آموزشی پردیسان

کادر اساتید پردیسان ، انتخابی از با‌تجربه ترین اساتید با دانش کافی و تجربه آکادمیک هستند. که تمام تلاش خود را می کنند تا با استفاده از بهترین روشها و به‌روزترین متدهای آموزشی در کنار شما عزیزان باشند.

منابع آموزشی انگلیسی

منابع آموزشی

منابع آموزشی که در دپارتمان‌های مختلف پردیسان تدریس می شوند، چه منابع اصلی و چه منابع کمکی باتوجه به استانداردهای آموزشی روز دنیا و مورد تایید موسسه عالی می باشند. منابع اصلی و جانبی آزمونهای بین المللی مانند آیلتس ، تافل و غیره همگی براساس سالها تجربه تدریس اساتید حرفه ای پردیسان انتخاب شده است.

ارتباط با مشاورین پردیسان

بلاگ های مرتبط