منو

ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ آموزشگاه زبان کودکان در تهران

ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ آموزشگاه زبان کودکان در تهران

ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ آموزشگاه زبان کودکان، کلاس‌های زبان بر گرامر صحیح تأکید داشتند و بر خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن (به ترتیب) تمرکز داشتند. روش‌های ارتباطی مدرن بر توسعه توانایی دانش‌آموز برای برقراری ارتباط در بسیاری از زمینه‌ها و موضوعات متمرکز است. گرامر هنوز مهم است اما به عنوان یک ساختار پشتیبان که در صورت لزوم معرفی می شود. اکنون تاکید اول بر گوش دادن و سپس بیان خود است. خواندن زبان به عنوان بخشی طبیعی از دوره است. مهارت های نوشتاری در کلاس های بالاتر اهمیت بیشتری دارد.

اهداف ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ آموزشگاه زبان کودکان در تهران

تمام هدف این است که دانش آموزان خود را قادر کنید تا از زبان به طور مؤثر استفاده کنند – به درستی معنای خود را منتقل کنند و در گفتگوی سازنده شرکت کنند. خواه قصد کسب بیشتر از سفرهای خارجی، استفاده از زبان برای کار، لذت بردن از ادبیات به زبان های دیگر، یا حتی مطالعه سایر موضوعات در زبان باشد، ما این دوره را برای رسیدن به اهداف شما شکل می دهند.

آموزشگاه زبان کودکان

آموزشگاه‌های زبان برای کودکان مکان‌هایی هستند که با رویکرد مناسب برای یادگیری زبان، به دانش‌آموزان در گروه‌های سنی کودکانه خدمات آموزشی ارائه می‌دهند. این آموزشگاه‌ها با استفاده از روش‌های تعاملی و جذاب، کودکان را در یادگیری زبان ترغیب می‌کنند. در زیر توضیحاتی درباره آموزشگاه‌های زبان برای کودکان آورده شده است:

1. **روش‌های تعاملی**: آموزشگاه‌های زبان کودکان از روش‌های تعاملی مانند بازی‌ها، انیمیشن‌ها، آهنگ‌ها، تصاویر و داستان‌های کودکانه برای جذب توجه و یادگیری بهتر استفاده می‌کنند.

2. **آموزش با انگیزه**: این آموزشگاه‌ها تلاش می‌کنند با ایجاد انگیزه و تشویق، کودکان را به یادگیری زبان ترغیب کنند. اهمیت تعامل مثبت و پاداش‌های جذاب در این محیط‌ها مورد تاکید قرار می‌گیرد.

3. **گروه‌های سنی**: کودکان به گروه‌های سنی مشابه خود تقسیم می‌شوند تا محیطی راحت‌تر و مطلوب‌تر برای یادگیری داشته باشند.

4. **فعالیت‌های تفریحی**: علاوه بر درس‌ها، فعالیت‌های تفریحی مانند جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها و سفرهای آموزشی نیز در آموزشگاه‌های زبان برای کودکان انجام می‌شود.

5. **تمرکز بر مهارت‌ها**: آموزشگاه‌های زبان کودکان بر تقویت مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن به طور تعادلی تمرکز می‌کنند.

6. **کلاس‌های کوچک**: اندازه کلاس‌ها به طور عمومی کوچک‌تر است تا معلمان بتوانند به بهترین شکل به تمامی دانش‌آموزان توجه داشته باشند.

7. **تیم متخصص**: اساتید و معلمان با تخصص در آموزش زبان به کودکان در این آموزشگاه‌ها فعالیت می‌کنند.

8. **ارتباط با والدین**: آموزشگاه‌ها ارتباط نزدیک با والدین را حفظ می‌کنند تا پیشرفت کودکان را مشاهده کرده و با اطلاع‌رسانی به والدین همکاری در فرآیند یادگیری را داشته باشند.

9. **محیط دوستانه و مساله‌محور**: آموزشگاه‌ها بر رشد شخصیتی کودکان نیز تأکید دارند و مسائل روزمره را در محیط زبانی مورد بررسی قرار می‌دهند.

آموزشگاه‌های زبان کودکان مکان‌هایی مناسب برای یادگیری زبان با انگیزه و جذاب برای کودکان فراهم می‌کنند.

آیا من انگلیسی “مناسب” را یاد خواهم گرفت؟

لهجه ها و انواع مختلفی از زبان انگلیسی وجود دارد. مهم است که از کجا یاد می گیرید و از چه کسی یاد می گیرید. اگر قصد دارید فقط در یک منطقه صحبت کنید، خوب است که یاد بگیرید با آن لهجه صحبت کنید و از آن مجموعه کلمات استفاده کنید. با این حال، اگر لهجه منطقه ای قوی در بالای لهجه زبان مادری خود داشته باشید که به آنچه می گویید رنگ آمیزی می کند، به احتمال زیاد در خارج از آن منطقه عجیب (و غیرقابل درک) به نظر می رسد. این تا حد زیادی مانع از توانایی شما در برقراری ارتباط می شود و بر نحوه نگاه مردم به شما تأثیر می گذارد. اگر از معلمان با لهجه خنثی و دایره لغات گسترده یاد بگیرید، هر کجا که بروید درک خواهید شد. لهجه کلاسیک انگلیسی Received Pronunciation است (که زمانی به انگلیسی BBC شناخته می شد).

مدرسه ها در هرتفوردشایر واقع در شمال لندن است، جایی که لهجه محلی نسبتاً خنثی است. همه معلمان لهجه خنثی دارند. آنها بر کمک به دانش آموزان برای تکمیل یک انگلیسی “مناسب” که در سطح جهانی قابل قبول است و اعتبار آنها را افزایش می دهد تمرکز می کنند.

آیا این دوره از کتاب درسی استفاده خواهد کرد؟

متون دوره بسیار عالی و برخی نه چندان عالی در دسترس هستند. برخی از کلاس ها به شدت به کتاب می چسبند و از مواد اضافی کمی استفاده می کنند. برخی آموزشگاه ها از مجموعه ثابتی از مواد اختصاصی استفاده می کنند. پس ارزش کتاب درسی درسی چیست؟ می تواند ساختار ارزشمندی برای فرآیند یادگیری و منبع مواد مرجع ارائه دهد. همچنین می تواند نشانه ای از پیشرفت باشد. یک کتاب درسی همچنین می تواند توسط یک معلم مبتکر به عنوان نقطه پرش برای کاوش در سایر مطالب از جمله تلویزیون معتبر، کلیپ های ویدیویی، رسانه های خبری و کاربرگ های آماده استفاده شود.

معلمان از تجربه قابل توجه خود برای درک چگونگی یادگیری هر دانش آموز استفاده می کنند و سپس از مجموعه ای از مواد برای تحریک، اطلاع رسانی و تشویق یادگیری فعال استفاده می کنند. اکثر کلاس‌ها دارای یک کتاب درسی به‌عنوان منبع اصلی هستند، اما بی‌پرده به هیچ روشی پایبند نیستند.

بلاگ های مرتبط