منو

منابع آزمون گوته

منابع آزمون گوته

آزمون گوته یکی از آزمون های شناخته شده در زبان آلمانی است و کسانی که قصد مهاجرت، کار و تحصیل در کشورهای آلمانی زبان را دارند باید در این آزمون شرکت کنند. بر اساس آماری که منتشر شده است سالیانه 230 هزار نفر در این آزمون شرکت می کنند و شانس خود را برای قبولی در این آزمون امتحان می کنند. برای اینکه بتوانید در آزمون گوته موفق شوید، باید از قبل منابع آزمون گوته را به خوبی مطالعه کنید. این کار به شما فرصت می دهد قبل از شرکت در آزمون عیب های خود را بشناسید و آنها را رفع کنید.

کتاب MENSCHEN

زمانی که صحبت از منابع آزمون گوته می شود یکی از کتاب هایی که به عنوان منبع برتر معرفی می گردد کتاب MENSCHEN است. این کتاب از جمله کتاب هایی است که شما را با فضای آموزش زبان آلمانی آشنا می کند. درا ین کتاب می توانید حروف الفبای زبان آلمانی را یاد بگیرید و سپس گرامر را آغاز کنید. در زبان آلمانی دو مفهوم به نام های اکوزاتیو و داتیو وجود دارد و همین امر یادگیری زبان آلمانی را برای زبان آموزان سخت و پیچیده می کند. نگران نباشید. شما با کتاب MENSCHEN که یکی از منابع آزمون گوته است به راحتی می توانید این مفاهیم را بیاموزید.

کتاب Learn German the Fast and Fun Way انتشارات Barron’s

یکی از مهمترین منابع آزمون گوته کتاب Learn German the Fast and Fun Way انتشارات Barron’s است. این کتاب به تقویت یکی از مهارت های اصلی زبان، یعنی مکالمه، کمک می کند. بهتر است بدانید ساختار این کتاب به گونه ای است که بر یادگیری از طریق مکالمه، شنیدار و خواندت تمرکز دارد. شما در طول این کتاب اصطلاحات بسیار زیادی را یاد می گیرد و این مسئله می تواند برای شما که به دنبال زندگی در کشورهای آلمانی زبان هستید بسیار مهم باشد.

کتاب BBC Talk German 1

از جمله منابع آزمون گوته می‌توان به کتاب BBC Talk German 1 اشاره کرد. بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که ساختار این کتاب دقیقا مشابه به آلمانی در سفر است. در واقع، کسانی که می‌ خواهند زمان آلمانی را کاربردی یاد بگیرند می توانند به این کتاب مراجعه کنند. نکاتی که در دل کتاب BBC Talk German 1 وجود دارد باعث می شود شما بتوانید آزمون گوته را با موفقیت پشت سر بگذارید و این مسئله به موفقیت شما کمک می کند.

منابع آزمون گوته

کتاب های Studio D A1

شاید بتوان گفت یکی از بهترین منابعی که به عنوان منابع آزمون گوته معرفی می شود کتاب های Studio D A1 هستند. این کتاب دارای فایل های صوتی بسیار زیادی هستند و همین امر باعث می شود که شما قدرت شنیداری خود را به خوبی تقویت نمایید. مسئله دیگری که در رابطه با کتاب های Studio D A1 حائز اهمیت است قرار دادن زبان آموز در موقعیت های مختلف است. زمانی که شما این کتاب ها را مطالعه می کنید در مسیر زندگی واقعی در کشورهای آلمانی زبان قرار دارید و این مسئله می تواند به شما کمک کند آزمون گوته را به خوبی پشت سر بگذارید و به اهداف خود برسید.

کتاب Netzwerk A1

کتاب Netzwerk A1 یکی از منابع آزمون گوته است و بسیاری از کارشناسان بر این باور هستند این کتاب بهترین کتابی است که شما می توانید برای آماده سازی برای آزمون گوته به کار ببرید. برای استفاده از این کتاب به معلم نیازی ندارید و در صورتی که سطح زبان آلمانی شما بالاست می توانید از این کتاب به صورت خودآموز استفاده نمایید. کتاب Netzwerk A1 به شما کمک می کند نمره خوبی را از آزمون گوته بدست بیاورید.

کتاب Tangram 1

اگر به دنبال منابع آزمون گوته هستید که گفتار و شنیدار آلمانی خود را تقویت کنید باید بدانید کتاب Tangram 1 یکی از بهترین کتاب هایی است که پیش روی شما قرار دارد. موقعیت های گفتاری و شنیداری این کتاب بسیار گسترده هستند و به شما کمک می کنند اصطلاحات، لغات و گرامر را به صورت کاربردی بیاموزید. به همین دلیل، زمانی که از این کتاب استفاده می کنید می توانید تسلط بسیار خوبی بر مکالمه آلمانی داشته باشید و این مسئله می تواند به رشد شما کمک کند. با توجه به تمامی این موارد توصیه می شود استفاده از کتاب Tangram 1 را به عنوان یکی از منابع آزمون گوته مد نظر قرار دهید.

آیا آزمون گوته دشوار است؟

یکی از سوالاتی که در زمان خرید و تهیه منابع آزمون گوته پرسیده می شود در این باره است که آیا این آزمون دشوار است. بهتر است بدانید هر آزمونی مشکلات و چالش های خاص خود را دارد و هرگز نمی توانیم به شما بگوییم این آزمون ساده است. اما خبر خوب این است اگر شما بتوانید وقت کافی را برای خواندن منابع آزمون گوته اختصاص دهید می توانید به خوبی این امتحان را پشت سر بگذارید و به نتایج مورد نظر خود برسید.
تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد منابع آزمون گوته در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید آزمون گوته یکی از آزمون های مهمی است که سطح زبان آلمانی شما را می سنجد و کسانی که قصد مهاجرت، کار و یا تحصیل در کشورهای آلمانی زبان را دارند می توانند در این آزمون شرکت کنند. برای اینکه بتوانید در آزمون گوته موفق شوید، اولا باید سطح زبان آلمانی شما بالا باشد و از طرف دیگر باید وقت کافی را به مطالعه منابع اختصاص دهید. در این صورت موفقیت شما در این مسیر حتمی است.

بلاگ های مرتبط