منو

یادگیری زبان فرانسه در منزل

یادگیری زبان فرانسه در منزل

ماندن در خانه دردناک است، اما این دلیلی نیست که رویای خود را برای یادگیری زبان فرانسه رها کنید. با وجود تمام منابع آنلاین موجود برای دانشجویان فرانسوی، و هزاران فرانسوی زبانی که به دنبال تبادل زبان مجازی هستند، هیچ مشکلی برای یادگیری زبان فرانسه از خانه ندارید. در این مقاله قصد داریم در مورد یادگیری زبان فرانسه در منزل مطالبی را عنوان کنیم.

یادگیری زبان فرانسه در منزل

چرا باید زبان فرانسه را در خانه یاد بگیریم؟

در ادامه بحث یادگیری زبان فرانسه در منزل ابتدا بیایید ببینیم که چرا باید زبان فرانسه را در خانه یاد بگیریم؟ خود زبان به اندازه کافی سخت است، بنابراین نیازی به حواس پرتی اضافی از یک محیط یادگیری ناراحت کننده ندارید. وقتی بدن راحت باشد، ذهن نیز راحت است، و وقتی ذهن راحت باشد، یادگیری نیز آسان‌تر می ‌شود. در خانه، در فضایی که با آن آشنا هستید، یاد خواهید گرفت و برای رسیدن به آنجا نیازی به لباس پوشیدن یا سوار شدن به یک مترو را ندارید.

شما فقط می توانید بنشینید، دمپایی بپوشید، چای در دست بگیرید و یاد بگیرید. یادگیری از خانه بهترین راه صرفه جویی در زمان و هزینه برای تسلط بر زبان فرانسه است. شما هیچ جا رفت و آمد نمی کنید و برای یک دوره آموزشی و کتاب ها یا مواد آموزشی همراه با آن هزینه ای پرداخت نمی کنید. شما راهنمای و معلم خود هستید و می توانید هر روز تا زمانی که دوست دارید زبان فرانسه را مطالعه کنید.

از یک برنامه یادگیری فرانسوی استفاده کنید

حال اجازه دهید روش هایی که برای یادگیری زبان فرانسه در منزل لازم است را بیان کنیم. ابتدا باید از یک برنامه یادگیری فرانسوی استفاده کنید. اگر می‌خواهید آموزش زبان فرانسه را از خانه یاد بگیرید اما قبلاً این زبان را مطالعه نکرده‌اید، بهتر است قبل از شروع هر چیز دیگری، واژگان اولیه فرانسوی را بیاموزید. برنامه های یادگیری زبان برای این کار عالی هستند. آنها رایگان، آماده موبایل و اعتیادآور هستند. آنها بیشتر از روش ‌های فلش کارتی برای آموزش کلمات جدید استفاده می‌ کنند و سپس شما را در مورد آنها امتحان می‌ کنند تا زمانی که استاد شوید.

به رادیو فرانسه گوش دهید

برای یادگیری زبان فرانسه در منزل روش دیگر این است که به رادیو فرانسه گوش دهید. هیچ چیز بهتر از گوش دادن ساعت ها به زبان فرانسوی برای شنیدن صدای زبان در ذهن شما نیست. حتی مهم نیست که بفهمید چه می گویند. France Info را برای بولتن های خبری، Binge Audio برای بحث روشنگرانه یا Les Odyssées را برای کمی تاریخچه (مخصوص کودکان 7 تا 12 ساله) می توانید روشن کنید.

خواندن روزنامه فرانسوی

خواندن روزنامه فرانسوی نیز از دیگر روش های یادگیری زبان فرانسه در منزل است. اگر سعی کنید هر روز کمی بخوانید، خواندن راهی عالی برای یادگیری زبان فرانسه در خانه است. روزنامه برای آن مناسب است. مقالات خیلی طولانی نیستند و می توانید مطالبی در مورد موضوعات مختلف پیدا کنید. هر روز، یک مقاله از وب ‌سایت ‌های لوموند یا لیبراسیون انتخاب کنید و راه خود را در آن بررسی کنید. Google Translate برای مواقعی که گیر می کنید عالی است، اما سعی کنید ابتدا خودتان مسائل را حل کنید. برای چالش خواندن آسان تر، این سایت خبری رایگان برای کودکان فرانسوی را امتحان کنید.

نمایش ها و فیلم های تلویزیونی فرانسوی

نمایش ها و فیلم های تلویزیونی فرانسوی را تماشا کنید. مبتدیان می توانند زیرنویس ها را به زبان خودشان روشن کنند. اگر اعتماد به نفس بیشتری دارید، با زیرنویس فرانسوی تماشا کنید. هیچ راهی بهتر از تماشای تلویزیون فرانسوی برای انتخاب اصطلاحات وجود ندارد.

یادگیری زبان فرانسه در منزل

با مردم صحبت کردن

با مردم صحبت کردن به زبان فرانسوی نیز تاثیر زیادی می تواند داشته باشد. هنگامی که برای شروع صحبت کردن (یا چت متنی) به زبان فرانسوی آماده هستید، هزاران برنامه تبادل زبان رایگان برای انتخاب وجود دارد. Speaky و HelloTalk هر دو به شما این امکان را می ‌دهند که یک حساب کاربری ایجاد کنید و در عرض چند دقیقه با هر کسی که آنلاین است چت کنید، اما برنامه‌ هایی مانند Tandem نیز وجود دارند که می ‌توانید در آنها شریک دائمی‌ تری برای تمرین زبان فرانسوی خود جستجو کنید.

یک روال یادگیری ایجاد کنید

برای یادگیری زبان فرانسه در منزل باید یک روال یادگیری ایجاد کنید. عقل سلیم می گوید که مطالعه منظم و مداوم یکی از کلیدهای یادگیری موفق است. روش های یادگیری فرانسوی خود را شخصی سازی کنید. هر کس به طور متفاوتی یاد می گیرد، چه در خانه و چه در جای دیگر. زیبایی یادگیری زبان فرانسه به تنهایی این است که شما تنها دانش آموز هستید و بنابراین می توانید مطالعه خود را با سبک یادگیری شخصی خود تنظیم کنید.

کتابخانه های رسانه ای و سرگرمی های خود را داشته باشید

کتابخانه های رسانه ای و سرگرمی های خود را داشته باشید. ممکن است سخت باشد که با جونزها از نظر آخرین روندها همگام باشید، اما وقتی نوبت به یادگیری زبان فرانسه از خانه می رسد، خود را در غبار رها نکنید. به روز باشید و خود را با زرادخانه ای از مواد برای یادگیری مجهز کنید. از سرگرمی های خود به زبان فرانسوی لذت ببرید. بسیاری از ما دوست داریم با درگیر شدن در سرگرمی ها آرامش داشته باشیم. چرا زمان سرگرمی را به فرصتی برای بهبود خانه فرانسوی خود (در خانه) تبدیل نمی کنید؟ به دنبال فیلم‌ ها، مجلات، کتاب‌ ها یا وبلاگ ‌های فرانسوی زبان باشید که به زمان ‌های مورد علاقه‌ تان در گذشته اختصاص دارد. در این مقاله در مورد یادگیری زبان فرانسه در منزل به بیان مطالبی پرداختیم. اشاره نمودیم که چرا باید زبان فرانسه را یاد بگیریم. در مورد برخی روش های یادگیری آن در منزل صحبت کرده و توضیحاتی پیرامون هر یک بیان نمودیم.

بلاگ های مرتبط