منو

استخدام مدرس کلیه زبانها

استخدام مدرس کلیه زبانها

استخدام مدرس در کلیه زبانها و دعوت به همکاری مدرس و نیاز به مدرس درآموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان همیشه وجود دارد. این آموزشگاه با شعبات فعال در تمامی نقاط تهران اقدام به استخدام مدرس کلیه زبانها نموده است. ابتدا باید فرم درخواست همکاری را در سایت پردیسان کامل کنید سپس مصاحبه های با مجموعه خواهید داشت بعد از ارایه DEMO و تحویل مدارک خود شروع همکاری آغاز می شود. لازم به ذکر است اساتید محترمی که در شهرستانها حضور دارند می توانتد برای برگزاری کلاسهای آنلاین با این مجموعه همکاری کنند.

دعوت به همکاری مدرس

دعوت به همکاری مدرس در موسسه پردیسان در شروع هر ترم تحصیلی انجام می شود. البته این به آن معنا نیست که این مجموعه در میان ترم استخدام استاد زبان ندارد بلکه بعد از انجام مصاحبه و روال جذب استاد تا شروع ترم و کلاسهای جدید عقد قرار داد انجام می شود. در صورتی که متقاضی به روشهای مختلف تدریس تسلط کافی نداشته باشد یا برای رده سنی که قصد تدرس آن را دارد آمادگی لازم را نداشته باشد به دوره های تربیت مدرس پردیسان معرفی می شود و بعد از گذراندن این دوره و ارایه DEMO ,موسسه پردیسان دعوت به همکاری مدرس را خواهد داشت.

نیاز به مدرس

نیاز به مدرس در دپارتمانهای مختلف زبان پردیسان برای آغاز هر ترم وجود دارد. با توجه به شعبات متعدد پردیسان در نقاط مختلف تهران و گستردگی دپاتمانهای مختلف و برگزاری دوره های متفاوت بصورت حضوری و آنلاین این موسسه پتانسیل بالایی برای جذب استاد دارد. با توجه به متعدد بودن دوره ها برای رده سنی های مختلف و دپارتمانهای متنوع , نیاز به مدرس در آموزشگاه زبان یک نیاز همیشگی است. از تمامی اساتید زبان درشهرستانها و همچنین دراستان تهران دعوت به همکاری می شود لذا از متقاضیان عزیز دعوت میکنیم وارد سایت آموزشگاه زبان پردیسان شده سپس فرم استخدام مدرس زبان را کامل کرده تا مشاورین ما در اولین فرصت با شما در تماس باشند.

بلاگ های مرتبط