منو

مشاوره رایگان زبان انگلیسی و سایر زبان ها

آموزش آنلاین زبان

مشاوره رایگان زبان انگلیسی و سایر زبان ها مانند آلمانی, فرانسه, ترکی استانبولی به داوطلبین یادگیری این زبان ها از جمله خدماتی است که آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان در اختیار عموم قرار می‌دهد، تا داوطلبین بتوانند در یادگیری زبان انگلیسی ، آلمانی ، فرانسه و ترکی استانبولی بتوانند درک بهتری از وضعیت خود داشته و با توجه به نیاز خود و نظر کارشناسانه‌ی  سوپروایزر ها بهترین تصمیم را برای یادگیری زبان آنها بگیرند.

در مشاوره ها اولین چیزی که بررسی می شود دانش زبانی متقاضی است. دانش زبانی یعنی آن فرد بتواند در لحظه اطلاعات خود بهره‌مند شود. زمانی که در یک مصاحبه یا قرار کاری یا دوستانه هستید بتوانید در کوتاه ترین زمان از درصد زباد دانش خود بهره مند شوید زیرا گاها  فرصت زیادی برای فکر کردن و آماده‌سازی جملات خود ندارید. در بخش Speaking آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی همچون آیلتس و یا مصاحبه ها و فرصت های کاری باید بتوانید به زبان مورد نظر مسلط باشد  یعنی شما باید توانایی اندیشیدن و پاسخ دادن در کسری از ثانیه را داشته باشید. هیچ آزمون لغتی به صورت کتبی در این موقعیت‌ها از شما گرفته نمی‌شود، بلکه شما باید توانایی خود در استفاده از لغات، صفات ، قیود گوناگون را به رخ طرف مقابل یا ممتحن بکشید. همچنین، ساختارهای گرامری که در صحبت کردن خود استفاده می‌نمایید باید مناسب آن موقعیت و  فاقد هر گونه اشتباه باشند.

با توجه به تعریفی که از دانش زبانی ارائه شد، روشهای تعیین سطح کتبی روشی مناسب برای تشخیص سطح دقیق نمی‌توانند معیاری درست و دقیق را به داوطلبین یادگیری زبان انگلیسی ارائه دهند. بنابراین آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان با روشی علمی و تایید شده تعیین سطح رایگان و آنلاین که کاملا مبتنی بر استانداردهای CEFR می باشد سطح شما را بررسی کرده همچنین در مصاحبه های شفاهی می شود به بهترین نحو دانش و سطح اولیه زبان‌آموزان را محک زده و بتواند آن را در کلاسی مناسب با سطح خود قرار دهد. این امر سبب می‌شود که نه تنها در هزینه‌ی پرداختی زبان‌آموز به صورت چشم‌گیری صرفه‌جویی شود بلکه مدت زمانی که داوطلب برای یادگیری زبان انگلیسی صرف می‌نماید نیز کمتر خواهد شد. از سوی دیگر زبان‌آموزان در کلاس‌هایی قرار نخواهند گرفته که بالاتر از سطح ایشان باشد، این اشتباه می‌تواند باعث یاس و نا‌امیدی زبان‌آموز شود و او را از ادامه‌ی مسیر باز دارد.

مشاوره رایگان زبان انگلیسی پس از انجام تعیین سطح صورت می‌پذیرد. حال مشاور دید کامل و جامعی نسبت به سطح و دانش زبانی داوطلب دارد و می‌تواند بهترین توصیه‌ها را در اختیار ایشان قرار دهد.

داوطلبین یادگیری زبان به خصوص زبان آلمانی ، فرانسه، ترکی به شدت سردرگم هستند. نمی‌دانند کدام متد یا موسسه مطلوب آن‌ها است. نمی‌دانند چگونه نمره دلخواه خود در آزمون بین المللی را در مدت زمان تعیین شده کسب کنند؟ نمی دانند چه متد ، آزمون برای مهاجرت به کشور های مختلف مناسب است. سوپروایزر ها و سرپرست شعبان پردیسان شما را در راه مهاجرت بهتر و آسان مشاوره کرده و تمامی اطلاعات مورد نیاز را بصورت رایگان در اختیار شما متقاضیان عزیز می گذارند.

با تعیین سطح آنلاین و رایگان پردیسان و دریافت مشاوره رایگان برای تمامی زبان های خارجی، شما را در راه رسیدن به هدفتان همراهی می کنیم.

نظرات خود را پیرامون این موضوع کامنت کنید.

بلاگ های مرتبط