منو

مصاحبه کامپوس

مصاحبه کامپوس

مصاحبه کامپوس یکی از راه های  ورود به فرانسه می باشد این کشور که یکی از کشورهای پرطرفدار در اروپا است ، مهاجرت به آن از طریق تحصیل بسیار راحت تر می باشد. در حال حاضر یکی از راحت ترین و سریعترین راه های مهاجرت و خروج از ایران اقدام تحصیلی ، دریافت پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی می باشد. در حال حاضر که درهای سفارت فرانسه باز شده است در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید وقت سفارت بگیرید، یکی ازمراحل دریافت ویزا، مصاحبه کمپوس می باشد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

مصاحبه کامپوس :

 در مصاحبه کامپوس موضوعات مختلف مورد بررسی قرار می گیرد، به عنوان مثال، سئوالاتی راجع به معرفی خود، سئوالات شخصی راجع به میزان تحصیلات و اگر قصد ادامه تحصیل دارید هدف از ادامه تحصیل ، شغل ، برنامه متقاضی بعد از تحصیل در فرانسه، میزان تمکن مالی و سئوالاتی که میزان تسلط متقاضیان به زبان فرانسه را نشان می دهد(برخی از سئوالات به زبان فارسی و برخی به زبان فرانسه می باشد).این مصاحبه رایگان و در حال حاضر بصورت آنلاین برگزار می شود.

دوره آمادگی مصاحبه کامپوس (سفارت فرانسه) :

آموزشگاه زبان پردیسان اقدام به برگزاری دوره های آمادگی مصاحبه کامپوس نموده است. لازم به ذکر است این دوره ها با کادری از اساتید مجرب فرانسه که همگی دارای تجربه های شرکت در این قبیل مصاحبه ها و یا آزمونهای بین المللی را دارند برگزار می شود. در این دوره ها سئوالاتی که در مصاحبه کامپوس پرسیده می شود مورد بررسی قرار می گیرد و گرامر های مناسب و پیشرفته و همچنین دایره لغات و واژگان مناسب و پیشرفته جهت آمادگی در مصاحبه Campus France مطرح می شود. تعداد سئوالات این آزمون حدودا بین 10-15 سئوال می باشد. در ادامه به تعدادی از سئوالات که غالبا در این مصاحبه پرسیده می شود اشاره می کنیم :

Question 1 : Pouvez-vous vous présenter

Question 2 : Qu’est-ce qui a motivé votre choix vers l’enseignement en France

Question 3 : Qu’est-ce qui a motivé vos choix de formations

Question 4 : Quel est votre projet professionnel

بلاگ های مرتبط