منو

ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ آموزشگاه زبان کودکان در تهران

ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ آموزشگاه زبان کودکان در تهران

سال‌ها پیش، کلاس‌های زبان بر گرامر صحیح تأکید داشتند و بر خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن (به ترتیب) تمرکز داشتند. روش‌های ارتباطی مدرن بر توسعه توانایی دانش‌آموز برای برقراری ارتباط در بسیاری از زمینه‌ها و موضوعات متمرکز است. گرامر هنوز مهم است اما به عنوان یک ساختار پشتیبان که در صورت لزوم معرفی می شود. اکنون تاکید اول بر گوش دادن و سپس بیان خود است. خواندن زبان به عنوان بخشی طبیعی از دوره است. مهارت های نوشتاری در کلاس های بالاتر اهمیت بیشتری دارد.

اهداف ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ آموزشگاه زبان کودکان در تهران

تمام هدف این است که دانش آموزان خود را قادر کنید تا از زبان به طور مؤثر استفاده کنند – به درستی معنای خود را منتقل کنند و در گفتگوی سازنده شرکت کنند. خواه قصد کسب بیشتر از سفرهای خارجی، استفاده از زبان برای کار، لذت بردن از ادبیات به زبان های دیگر، یا حتی مطالعه سایر موضوعات در زبان باشد، ما این دوره را برای رسیدن به اهداف شما شکل می دهند.

آیا من انگلیسی “مناسب” را یاد خواهم گرفت؟

لهجه ها و انواع مختلفی از زبان انگلیسی وجود دارد. مهم است که از کجا یاد می گیرید و از چه کسی یاد می گیرید. اگر قصد دارید فقط در یک منطقه صحبت کنید، خوب است که یاد بگیرید با آن لهجه صحبت کنید و از آن مجموعه کلمات استفاده کنید. با این حال، اگر لهجه منطقه ای قوی در بالای لهجه زبان مادری خود داشته باشید که به آنچه می گویید رنگ آمیزی می کند، به احتمال زیاد در خارج از آن منطقه عجیب (و غیرقابل درک) به نظر می رسد. این تا حد زیادی مانع از توانایی شما در برقراری ارتباط می شود و بر نحوه نگاه مردم به شما تأثیر می گذارد. اگر از معلمان با لهجه خنثی و دایره لغات گسترده یاد بگیرید، هر کجا که بروید درک خواهید شد. لهجه کلاسیک انگلیسی Received Pronunciation است (که زمانی به انگلیسی BBC شناخته می شد).

مدرسه ها در هرتفوردشایر واقع در شمال لندن است، جایی که لهجه محلی نسبتاً خنثی است. همه معلمان لهجه خنثی دارند. آنها بر کمک به دانش آموزان برای تکمیل یک انگلیسی “مناسب” که در سطح جهانی قابل قبول است و اعتبار آنها را افزایش می دهد تمرکز می کنند.

آیا این دوره از کتاب درسی استفاده خواهد کرد؟

متون دوره بسیار عالی و برخی نه چندان عالی در دسترس هستند. برخی از کلاس ها به شدت به کتاب می چسبند و از مواد اضافی کمی استفاده می کنند. برخی آموزشگاه ها از مجموعه ثابتی از مواد اختصاصی استفاده می کنند. پس ارزش کتاب درسی درسی چیست؟ می تواند ساختار ارزشمندی برای فرآیند یادگیری و منبع مواد مرجع ارائه دهد. همچنین می تواند نشانه ای از پیشرفت باشد. یک کتاب درسی همچنین می تواند توسط یک معلم مبتکر به عنوان نقطه پرش برای کاوش در سایر مطالب از جمله تلویزیون معتبر، کلیپ های ویدیویی، رسانه های خبری و کاربرگ های آماده استفاده شود.

معلمان از تجربه قابل توجه خود برای درک چگونگی یادگیری هر دانش آموز استفاده می کنند و سپس از مجموعه ای از مواد برای تحریک، اطلاع رسانی و تشویق یادگیری فعال استفاده می کنند. اکثر کلاس‌ها دارای یک کتاب درسی به‌عنوان منبع اصلی هستند، اما بی‌پرده به هیچ روشی پایبند نیستند.

بلاگ های مرتبط