دوره زبان انگلیسی بزرگسالان

دپارتمان انگلیسی

دوره زبان انگلیسی بزرگسالان

آشنایی با دوره

 

 در آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان ، برای آموزش زبان انگلیسی در دوره بزرگسالان از کتابهای American English File  ( ویرایش دوم ) جهت آموزش استفاده شده است. این مجموعه یک دوره شش سطحی از انتشارات Oxford است.از نقاط قوت این مجموعه برنامه مدون برای آموزش نحوه صحیح تلفظ حروف ، کلمات وجملات زبان انگلیسی می باشد. مجموعه American English File به آموزش زبان انگلیسی آمریکایی با سبکی نوین پرداخته است و با قرار دادن بخشی با عنوان Practical English نگاه ویژه ای به مهارت Speaking  داشته است.

  بر اساس استاندارد اروپایی (CEFR) ، استانداردی که کشورهای اتحادیه اروپا برای تعیین سطح واقعی زبان آموز بکار می برند، سیستم آموزشی American English File  نیاز زبان آموزان را از سطح A1 تا C2 براورده می سازد.

A1 زبان آموز در این سطح با اصول اولیه زبان، اصطلاحات ساده و مکالمات روزمره آشنا می شود.

A2 زبان آموز در این سطح به تدریج پیشرفت خود را در یادگیری اصطلاحات و مکالمات روزمره مشاهده کرده، لغات و مطالب گرامری پیشرفته تری را می آموزد.

B1 زبان آموز در این سطح کاملا به امور روزمره مسلط گردیده و به راحتی میتواند در کشورهای انگلیسی زبان مشغول به کار، تحصیل یا زندگی گردد.

B2 زبان آموز با تکنیک های مهارتی زبان آشنا شده، می تواند در بحث ها شرکت کند و در خواندن متن های طولانی به درک مطلب بالایی برسد و مهارتSpeaking خود را در سطح نسبتا خوبی تقویت کند.

C1.2 در این سطح که همان Adv (یا پیشرفته) می باشد، زبان آموز در هر چهار مهارت و دو زیر مجموعه مهارت، تسلط کامل را کسب کرده و دارای آمادگی کامل برای شرکت در دوره تکمیلی زبان FCE که اولین مدرک بین المللی اعطایی زبان درکشورهای انگلیسی زبان است می باشد.

 

دوره های آموزش بزرگسالان دارای شش سطح می باشد.

۱  Beginner (3 ترم)

۲   Elementary(3 ترم)

۳  IntermediatePre  (۳ ترم)

۴   Intermediate(4 ترم)   

۵   IntermediateUpper(4 ترم)

۶   Advanced(4 ترم)

 

 

نحوه برگزاری دوره

نوع کلاس

 تعداد جلسات در هفته

روزها

ساعات برگزاری

گروهی: حداقل ۱۰ حداکثر ۱۵ نفر

خصوصی: یک یا دو نفر

سه جلسه

دو جلسه در هفته

زوج

فرد

جمعه

صبح ها: ۹ الی ۱۳

عصرها: ۱۳:۳۰ الی ۲۱

جمعه ها: صبح ۹ الی ۱۴

یکشنبه _ سه شنبه

نیمه گروهی: ۴ تا ۸ نفر

سه جلسه

دو جلسه در هفته

زوج

فرد

جمعه

صبح ها: ۹ الی ۱۳

عصرها: ۱۳:۳۰ الی ۲۱

جمعه ها: صبح ۹ الی ۱۴

یکشنبه _ سه شنبه

تعیین سطح آنلاین
ورود به پرتال آموزش
مشاوره و تعیین سطح رایگان