دوره های آموزش اسپانیایی

آشنایی با دوره گروه آموزشی پردیسان برای بزرگسالان، نوجوانان و کودکان دوره های مختلف اسپانیایی در سطوح مقدماتی تا پیشرفته را ارائه می کند و با برگزاری دوره های مکالمه و آمادگی آزمون، زبان آموزان را برای شرکت در آزمون های رسمی و بین المللی زبان اسپانیایی آماده می کند. همچنین آموزشگاه زبان پردیسان با برگزاری  دوره های  آموزشی برای مدرسین نیز تلاش دارد کیفیت تدریس زبان اسپانیایی را ارتقاء دهد. آموزش زبان اسپانیایی برای تمام کسانی که به آموزش و یادگیری این زبان شیرین علاقمند هستند امکان پذیر می باشد و این یادگیری وابسته به تسلط بر زبان های دیگر نیست. نحوه برگزاری دوره و کلاس های زبان آلمانی  
  • با توجه به تعداد دانشجویان و تنوع درخواست کلاس در روزهای مختلف، گروه آموزشی پردیسان برای ارئه خدمات بهتر کلاس های سه روز در هفته، دو روز در هفته، کلاس های پنج شنبه و جمعه و کلاس های فشرده را برگزار می کند. این کلاسها به دو صورت نیمه گروهی ۶تا ۱۴ نفره و همچنین کلاسهای خصوصی بنابر درخواست و شرایط زبان آموز تشکیل می گردد.
  • امتحانات به دو صورت کتبی و شفاهی برگزار می شوند. همچنین فعالیت کلاسی به صورت قابل توجهی در نمره پایانی تاثیر گذار است.
تعیین سطح آنلاین
ورود به پرتال آموزش
مشاوره و تعیین سطح رایگان