منابع زبان فرانسه

دپارتمان فرانسه

منابع زبان فرانسه

منابع زبان فرانسه:
آموزشگاه زبان پردیسان ،با در نظر گرفتن نیاز های زبان آموزان و شرایط سنی آنها متدهای مختلفی را برای آموزش زبان فرانسه انتخاب کرده است.
ما با در نظر گرفتن متد Mobile ، به عنوان متد اصلی آموزش فرانسه برای بزرگسالان ، سعی بر آن داریم که یادگیری را برای زبان آموزان تسهیل کنیم .

همانطور که میدانیم فراگیری یک زبان دوم مستلزم آموختن واژه های جدید و به روز آن زبان ، شناخت فرهنگ ، جغرافیا ، جامعه شناسی ، ادبیات،هنر و واج شناسی می باشد. رویکرد متد Mobile به گونه ای می باشد که زبان آموزان از جلسات اول وابتدای یادگیری زبان فرانسه ، با کلمات و اصطلاحات به روز آشنا می شوند و از همان ابتدا بر روی مهم ترین مهارت یعنی مهارت صحبت کردن آنها تمرکز می گردد.
دایره لغات این متد بسیار غنی و به روز است و زبان آموز در پایان سطح دایره واژگان گستره ای خواهند داشت و درنتیجه برای مکالمه روان ،مهاجرت و تحصیل در کشور فرانسه و دیگر کشور های فرانسه زبان آماده می گردند.این متد از میان تعداد بی شمار متد های موجود در بازار ، منتخب بخش فرهنگی سفارت فرانسه می باشد و لذا مطالب موجود در آن به سوالات و آزمون های بین المللی نزدیک بوده وپاسخگوی نیاز زبان آموز برای شرکت در آزمون های بین المللی می باشد .

متد آموزشی Mobile شامل دو کتاب در دو سطح A1 و A2 است و زبان آموزانی که موق به پایان سطح A2 این کتاب می شوند، سطوح B1 و B2 را با کتاب Rond-Point آموزش خواهند دید. دلیل انتخاب این کتاب غنی بودن آن از جملات و اصطحالات پر کاربرد زبان فرانسه، و آموزش زبان آموزان همسو با روش آموزشی بخش فرهنگی سفارت فرانسه می باشد.

تعیین سطح آنلاین
ورود به پرتال آموزش
مشاوره و تعیین سطح رایگان