Category "عمومی"

۳۰شهریور ۱۳۹۹
by مونا شهبازفر

دوره TTC

آموزشگاه پردیسان، اقدام به برگزاری دوره های TTCنموده است. این دوره مناسب برای افرادی است که از نظر دانش زبان انگلیسی در سطح بالایی قرار دارند و قصد تدریس بصورت حرفه ای را دارند شرکت در این کلاسها ضروری می باشد. شرکت کنندگان در این دوره  با روشها و مبانی تدریس در رده های سنی مختلف آماده می شوند.
عمومی , , , , ,

۸شهریور ۱۳۹۹
by مونا شهبازفر

کتاب starten wir

آموزشگاه پردیسان از پیشگامان برگزار کننده دوره های زبان آلمانی همراه با جدید ترین متد های آموزشی و منابع مانند کتاب Menschen و starten wir و sicher (برای سطوح A1- C2) نموده است.کتاب starten wir  که درحال حاضر یکی از و بروز ترین کتاب آموزش زبان آلمانی در دنیا است که دراین دوره ها به زبان آموزان عزیز ارائه می شود.
عمومی

۵شهریور ۱۳۹۹
by مونا شهبازفر

دوره مکالمه ترکی استانبولی

آموزشگاه پردیسان، اقدام به برگزاری کلاسهای جدید مکالمه ترکی استانبولی نموده است. این کلاسها با به روز ترین متد های آموزشی در سرفصل های مختلف همراه با استاید مجرب زبان ترکیه برگزار می شود. جلسات مکالمه و رفع اشکال توسط سوپروایز و اساتید مجرب مجموعه برگزار می شود.
عمومی , , ,

۳شهریور ۱۳۹۹
by مونا شهبازفر

BBC Learning-6MIN

پادکست BBC 6 MIN . این پادکستها به همراه کلمات و معنی آن و متن کامل برای شما تهیه شده است. این پادکست ها با تاکید برروی لهجه British و سرعت مکلمات سعی بر تقویت مهارت شنیداری شما دارد. با بارها گوش دادن فایلهای صوتی کلمات و تلفظ ها ملکه ذهن شما می شود و آنها را به خاطر خواهید سپرد.
عمومی

۲۷مرداد ۱۳۹۹
by مونا شهبازفر

مراكز مجاز به برگزاری آزمون آیلتس در ایران

سازمان سنجش تنها مرجع صادرکننده مجوز فعاليت جهت برگزاري آزمون هاي بين المللي در ايران مي باشد و فعاليت مراکزي که از اين سازمان مجوز اخذ نکرده اند فاقد اعتبار و غيرقانوني مي باشد. اسامی مراکزی که مجوز برگزاری آزمون IELTS را از این سازمان دریافت کرده اند به شرح زیر است.
اخبار, عمومی , , ,

۳۰بهمن ۱۳۹۸
by pardisan

زبان آلمانی در چه کشورهایی کاربرد دارد

با زبان آلمانی پرگویشورترین زبان اتحادیه اروپا با بیش از ۹۵ میلیون گویشور است. گویشوران این زبان در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن‌اشتاین، لوگزامبورگ، شرق بلژیک، آلتو آدیجه، آلزاس، لورن و جنوب دانمارک در اکثریت هستند. این زبان در آلمان، اتریش، بخشی از سوئیس، تیرول جنوبی (ایتالیا)، بخشی از بلژیک
عمومی , , ,

۵شهریور ۱۳۹۸
by pardisan

عبارات کاربردی روزمره در زبان آلمانی

معمولا وقتی تصمیم میگیریم یک زبان جدید یاد بگیریم، اولین عباراتی که بیشتر ما را جذب می کنند، عبارات پرکاربردی هستند که در همه زبانها دارای کاربرد فراوان هستند، مثلا عبارت “صبح بخیر” به فارسی و در انگلیسی “Good Morning” و عبارات مشابه دیگری از این دست.
عمومی , , , , ,

تعیین سطح آنلاین
ورود به پرتال آموزش
مشاوره و تعیین سطح رایگان