کلاس آنلاین

شیوع و گستردگی ویروس کرونا باعث بسته شدن تمامی مدارس در همه سطوح تحصیلی و مراکز آموزش عالی شده است اما جوامع دست بسته نمانده اند و با اتخاذ تدابیر ویژه مانند کلاس آنلاین تلاش کرده اند که فرآیند آموزش متوقف نشود.

اکنون آموزش با استفاده از فضای مجازی و کلاس آنلاین، بیشتر از همیشه حائز اهمیت است. ویروس کرونا باعث تمرکز بیشتر برروی کلاس آنلاین در سطوح مختلف تحصیلی (از مهد کودک تا مراکز عالیه آموزشی) شده است موسسه زبان پردیسان در این راستا فعالیت های بسیاری انجام داده است و همچنین اساتید و زبان آموزان با استقبال از نسل جدید آموزش کمک به پیشبرد آن کرده اند.

کلاس آنلاین زبان

موسسه زبان های خارجی پردیسان با فراهم آوردن بستر اینترنتی مناسب می تواند تمامی خدمات آموزشی خود را بصورت آنلاین به زبان آموزان ارائه دهد.

کلاس آنلاین آموزشگاه زبان از نقات قوت آموزشگاه پردیسان است که با کادری از برترین اساتید سعی در بالا بردن سطح دانش و مهارت زبان آموزان دارد.

شرایط برگزاری کلاس آنلاین :

 • تعداد زبان آموزان در هر کلاس آنلاین بین ۶ تا ۸ نفر می باشد تا اساتید بتوانند بر روی هر زبان آموز توجه کافی را داشته باشند.
 • تعداد جلسات در هفته ( روزهای زوج ، روزهای فرد ، پنج شنبه جمعه ) می باشد.
 • مدت زمان هر جلسه یک ساعت و نیم می باشد.
 • منابع درسی کلاس آنلاین همان منابع کلاسهای حضوری است.
 • برگزاری آزمون در کلاس آنلاین بصورت حضوری و یا غیر حضوری است که نتیجه آزمون بعد از ۷۲ ساعت اعلام خواهدشد.
 • زمان پاسخگویی به زبان آموزان عزیز از ۸ صبح تا ۸ شب می باشد.

تعیین سطح آنلاین :

در تعیین سطح آنلاین ، بعد از ورود به سایت و انتخاب گزینه تعیین سطح و پاسخ دهی به سئوالات در نزدیک ترین زمان ممکن تیم مشاوره پردیسان با شما تماس گرفته و به شما مشاوره رایگان می دهد.

نحوه برگزاری کلاس آنلاین :

پس از انجام مشاوره و انتخاب کلاس، زبان آموزان می تواند با پرداخت شهریه بصورت آنلاین وارد سامانه کلاس آنلاین شوند.

 

کلاس آنلاین

 

در مرحله اول بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز، گزینه ورود را انتخاب کرده تا وارد پورتال کاربری خود شوید.

 

کلاس آنلاین زبان

 

در مرحله دوم با انتخاب گزینه دوره ها و انتخاب دپارتمان و ترم مورد نظر ، می توان تمامی دوره های مربوطه را مشاهده کرد. با انتخاب دوره خود وارد کلاس مربوطه شوید.

 

کلاس آنلاین آموزشگاه پردیسان

 

در مرحله آخر وارد محیط اسکای شده با زدن گزینه ورود وارد محیط کلاس میشوید.

کلاس انلاین زبان انگلیسی

 

حضور در کلاس آنلاین :

در محیط کلاس آنلاین با استفاده از ابزارهایی مانند میکروفن، اسپیکر، وب کم، تخته می توان فعالیت های لازم را در کلاس انجام داد.

 • شما در کلاس آنلاین هیچ گونه تفاوتی با کلاس های حضوری  احساس نخواهید کرد، هیچگونه محدودیتی برای زبان آموزان و اساتید وجود ندارد و به راحتی می توانند پرسش و پاسخ داشته باشند. مشارکت در کلاس، مکالمه دو به دو زبان آموزان با یک دیگر، اشتراک گذاری فایل های صوتی و تمرینlistening به راحتی امکان پذیر است.
 • هر زبان آموز می تواند writing خود را برای استاد مربوطه ارسال کند و اساتید می توانند یا بصورت خصوصی یا آن را در کلاس upload کرده و به تصحیح آن بپردازند.
 • اساتید می توانند با upload کردن عکس ها و تصاویر فرایند آموزش لغات جدید و مکالمه ها را برای زبان آموزان راحت تر کنند.
 • در صورتیکه زبان آموزی حین تدریس سئوال داشته باشد با زدن برروی آیکن دست می تواند اجازه گرفته و سئوال خود را بپرسند.
 • با استفاده از وب کم دانش آموزان می توانند با اساتید ارتباط تصویری داشته باشند.
 • با استفاده از تخته اساتید می توانند گرامر و مثال ها و نکات خود را برروی تخته بنویسند.امکان شرکت در کلاس آنلاین با ابزار هایی مانند تلفن همراه، تبلت و یا کامپیوتر به راحتی امکان پذیر است. با توجه به عدم محدودیت مکانی در هر نقطه و مکانی می توانید join به کلاس شوید و با بستر های قوی اینترنتی ما هیچگونه تفاوتی با کلاس های حضوری احساس نکنید.ما مفتخریم با آموزش های هدفمند و موثر، همراه با تیم تخصصی آموزشی و به روز ترین روش های تدریس با بستر اینترنتی مناسب خدمات خود را به شما عزیزان ارائه کنیم.آموزشی متفاوت و با کیفیت را با موسسه زبان انگلیسی پردیسان تجربه کنید.
مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعیین سطح آنلاین
ورود به پرتال آموزش
مشاوره و تعیین سطح رایگان