آزمون ماک آیلتس

MOCK-Exame

آزمون ماک آیلتس مناسب برای زبان آموزانی است که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و نیاز دارند بصورت منسجم  نقاط قوت ، ضعف و  خود را بررسی کنند. بهترین روش این ارزیابی شرکت در آزمون های آزمایشی می باشد  که سئوالات و شرایط آزمون را شبیه سازی کرده و این امر باعث می شود برای شرکت در آزمون اصلی آیلتس تجربه و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند.

کلمه Mock که در اصل مخفف کلمه mockett است به معنی شبیه سازی می باشد و چون کشور ما جز قانون کپی رایت نمی باشد می توان آزمون های شبیه سازی شده آیلتس را  با قیمتی بسیار پایین تر از آزمون اصلی برگزار کرد و شرکت کننده ها می توانند شرایط امتحان را عینا تجربه کنند و نقاط قوت و ضعف خود را بررسی کنند.

آزمون آیلتس آزمونی بسیار استرس آور است. استرس زمانی ایجاد می شود که مجهولات ما بیشتر از معلومات ما باشد . مجهولاتی مانند عدم شناخت از شرایط امتحان و اینکه ما دقیقا در چه سطحی هستیم و پرداخت هزینه بالای آزمون اصلی باعث این استرس می شود ،حتی اگر زبان آموزی در سطح نمره ۷ باشد به دلیل غلبه استرس امکان دارد نمره کم تری دریافت کند.

با هر بار شرکت متوجه می شویم در حال حاضر در چه سطحی هستیم و یک تصویر شفاف و دقیق از وضعیت کنونی خودمان بدست می آوریم.

با شرکت ماهی یک بار در آزمون ماک آیلتس می توان پیشرفت را بررسی کرد. در هر ماه باید ۰٫۵ الی ۱ نمره پیشرفت داشته باشیم به عنوان مثال پس از شرکت در  یک الی دو آزمون ماک آیلتس باید از نمره ۵٫۵ به ۶٫۵ برسیم. نتایج  آزمون توسط کارشناس زبان آموز بررسی شده و با بررسی نمودار پیشرفت در پرونده  می توان تصمیم گیری کرد زبان آموز چه زمانی می تواند برای ثبت نام در آزمون اصلی اقدام کند.

اگر در آزمون آمادگی شرکت نکنیم وضعیت سطح دانش ما شفاف نیست و نمی توان  تصمیم گرفت چه زمانی باید برای ثبت نام آزمون IELTS اقدام کرد.

اگر ۳ بار آزمون دادیم و نمرات ما بین ۶ تا ۷ باشد در آزمون اصلی نمره ما در همین طیف می باشد و می توان چنین نتیجه ای را برای خود پیش بینی کرد.

اهمیت در آزمون آزمایشی را جدی بگیریم چون کشور ایران تابع قانون کپی رایت نیست و می توان در آزمون های آزمایشی  زبان انگلیسی Ielts شرکت کرد که در کشور های دیگر چنین امکانی وجود ندارد و در نهایت با کاهش استرس می توان فقط با یکبار شرکت در آزمون اصلی به نتیجه دلخواه خود برسیم.

روش برگزاری آزمون ماک آیلتس

  •  آزمون ماک آیلتس در موسسه زبانهای خارجی پردیسان بصورت کاملا استاندارد و با کیفیت بالایی برگزار می شود.
  • آزمون آزمایشی ماک ماهی یکبار در هر شعبه برگزار می شود.
  • جواب آزمون در مدت ۳ الی ۴ روز اعلام می شود.
  • سئوالات آزمون ماک آیلتس کاملا استاندارد و بصورت Unseen  و اختصاصی می باشد.
  • برگزاری رایگان کلاس Pro- Mock Master Class Session بعد از آزمون جهت رفع اشکال و پیشنهادات ممتحن
  • ارائه کارنامه کاملا دقیق با ذکر جزئیات سطح مهارت های هر زبان آموز. کارنامه آزمون ماک آیلتس دارای یک نمره کلی Overall و ریز نمرات مهارتها بهمراه پیشنهادات ممتحن می باشد.
  • لازم به ذکر است آزمونهای آزمایشی ماک با رعایت سطح سختی نمره دهی و استاندارا و قوانین آزمون برگزار می شود.
مشاورین مجرب آموزشگاه  زبانهای خارجی پردیسان شما را در تمامی مراحل آزمون همراهی می کنند و با برگزاری جلسات بعد از آزمون به تحلیل و بررسی نتایج آزمون شما در مهارتهای مختلف می پردازند.
آزمون , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعیین سطح آنلاین
ورود به پرتال آموزش
مشاوره و تعیین سطح رایگان