آشنایی با دوره: آموزش زبان انگلیسی به خردسالان

هدف دوره آشنایی و ایجاد علاقمندی زبان آموز به زبان انگلیسی، یادگیری لغت و جملات کوتاه، شعر، تقویت مهارت های گفتاری، شنیداری و آماده سازی جهت چگونگی نوشتن حروف و کلمات است. آموزش زبان انگلیسی به کودکان بسیار فنی و علمی است که این امر مهم جهت آموزش زبان انگلیسی به خردسالان جهت نحوه آموزش زبان از طریق مدرسین به کودکان لحاظ گردیده است.

از ويژگيهاي خاص کتابهاي  Pockets سبک آموزش با داستان هاي زيبا به روش مصور است که جذابيت خاصي براي کودکان ايجاد ميکند. اين کتاب ها به آموزش 2 مهارت شنیداری و گفتاری مي پردازند و CD صوتي هم ضميمه آنها ميباشد. اين کتابها براي آموزش کودکان غیر انگلیسی زبان جهان طراحی گردیده و پیشرفت آرام ولی مستمری را دنبال می کند. شخصیت ها و موضوعات کتاب متناسب سن کودکان بوده و برایشان جذابیت دارد. هر درس کتاب طوری طراحی شده که زبان آموزان با تمرکز بر لغات جدید مکالمات کوتاه رامی آموزند و در عین حال از ساختارهای گرامری ساده و کوتاه نیز در صحبت کردن استفاده می کنند. آهنگ ها و عکس های جذاب کتاب کودکان را بیشتر مشتاق به ادامه دوره می کند.

Pockets محصول سال 2010 انتشارات Longman بوده و به روزترین متد آموزش زبان انگلیسی برای این رده سنی میباشد که جهت آموزش به خردسالان غیر انگلیسی زبان طراحی شده است.  

نحوه برگزاری دوره:

 

 

نوع کلاس

 

تعداد جلسات در هفته

 

روزهای و ساعات

گروهی: حداقل 10 حداکثر 15 نفر

نیمه گروهی: حداقل 4 حداکثر 8 نفر

خصوصی: یک یا دو نفر

طی سال تحصیلی دو جلسه

تابستان سه جلسه

طی سال تحصیلی (شنبه/دوشنبه)

(یکشنبه سه شنبه) (سه شنبه پنج شنبه)

تابستان سه جلسه در هفته زوج یا فرد

صبح بین ساعات 8 الی 12 و عصر 15 الی 19:30